Krótkie terminy

Wykonywanie tłumaczeń na teraz, „wczoraj”, na już, to domena wyłącznie dobrze zorganizowanego biura tłumaczeń. Dzięki autorskim metodom realizacji zleceń, opracowanymi przez nasze biuro tłumaczeń, dobrze zorganizowanemu zespołowi ponad 1800 specjalistów, nasze biuro tłumaczeń potrafi tłumaczyć nawet setki stron dziennie. Rekordowe zlecenie, które wykonało nasze biuro tłumaczeń to tekst o objętości 1300 stron w terminie 9 dni.

Biuro Tłumaczeń Supertłumacz nie bo się wyzwań, dlatego w szczególności upodobaliśmy sobie duże i wymagające projekty. Biuro Supertłumacz posiada wszystkie narzędzia przyspieszające pracę nad tłumaczeniem, które nie traci na jakości. Biuro Supertłumacz wie jak dostosować czas tłumaczenia, by współgrał on z jakością.

Biuro Supertłumacz to elastyczność. Dostosowujemy się do najbardziej wymagających klientów. Nasze biuro tłumaczeń zdaje sobie sprawę, że powodzenie projektów realizowanych przez naszych klientów, często zależy od dobrego i szybkiego tłumaczenia. Krótkie terminy realizacji ułatwia także komunikacja na linii klient – biuro. Nasze biuro tłumaczeń stara się tak dostosować naszą strukturę teleinformacyjną, by w pełni optymalizowała czas i koszty realizacji tłumaczeń.