O nas

Jako firma – pod marką SUPERTŁUMACZ® – działamy od 2008 roku i zrzeszamy zawodowych tłumaczy z całego świata.

Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, tłumaczymy przede wszystkim teksty specjalistyczne. W naszej ofercie znajdziesz ponad 40 języków europejskich i azjatyckich.

Do każdego zlecenia dobieramy tłumacza indywidualnie, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość przekładu. Współpracujemy z firmami i organizacjami publicznymi.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!

Oto korzyści, które otrzymujesz dzięki korzystaniu z usług naszego biura:

Najwyższa jakość obsługi

Wysoka jakość to także sprawna obsługa – dzięki wykwalifikowanej kadrze wspieranej przez nowoczesne oprogramowanie, świadczymy usługi jeszcze szybciej i lepiej.

Stawiamy na wiedzę

Profesjonalne tłumaczenia nie są możliwe bez wykwalifikowanych osób – pracujemy zarówno z zawodowymi tłumaczami, jak i z konsultantami merytorycznymi. Dzięki temu oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie.

Korzyści dla firm

Duży zespół tłumaczy pozwala na możliwość szybkiego wykonania nawet dużych zleceń. W przypadku stałej współpracy oferujemy darmowe wsparcie tłumaczeniowe przy krótkich tekstach.

Nowoczesność wpływa na jakość

Działalność naszej firmy opiera się na nowoczesnym systemie informatycznym. Dzięki niemu możemy zaoferować wybór tłumacza, który będzie najlepszy do Twojego zlecenia, szybką obsługę e-mailową i prosty system zamówień tłumaczenia przez internet.

Pełne bezpieczeństwo

Gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich plików i danych osobowych. Wszystkie osoby, które współpracują przy realizacji zleceń, są zobowiązane do zachowania tajemnicy służbowej.

Referencje potwierdzają jakość

Oferujemy Ci współpracę ze stabilną firmą, która przykłada ogromną uwagę do jakości tłumaczenia i obsługi. Sprawdź nasze referencje.

Zapoznaj się również z naszą kadrą.

Ponadto, w trosce o jak najwyższą jakość świadczenia usług zapewniamy Państwu gwarancję.