Czy szukasz tłumaczenia badania konsultacyjnego?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia badania konsultacyjnego na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Badanie konsultacyjne to rodzaj badania, zadaniem którego jest zweryfikowanie przez lekarza określonego stanu faktycznego, dotyczącego przede wszystkim zdrowia pacjenta. Badanie konsultacyjne przeprowadza się w szczególności w sytuacjach pooperacyjnych, pozabiegowych. Zadaniem badania konsultacyjnego jest weryfikacja stanu zdrowia w odniesieniu do zaaprobowanej metody leczenia. Badanie konsultacyjne jest niezbędne w sytuacjach możliwości wystąpienia powikłań i działań niepożądanych. Badanie konsultacyjne powinna się także przeprowadzić w sytuacji zakończenia kuracji antybiotykowej.

Tłumaczenia badania konsultacyjnego są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie badania konsultacyjnego należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski