tłumaczenia dokumentacji agregatu prądotwórczego

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji agregatu prądotwórczego?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji agregatu prądotwórczego na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Agregat prądotwórczy jest urządzenie, którego zadaniem jest wytwarzanie prądu elektrycznego za pomocą prądnicy synchronicznej o stałym napięciu, która napędzania jest silnikiem spalinowym. Na obszarze gdzie nie ma innych źródeł prądu elektrycznego agregat prądotwórczy jest niezbędnym urządzeniem, dzięki nie mu możemy dostarczyć energie do urządzeń elektrycznych, które z kolei mają wiele zastosowań. Agregat prądotwórczy z powodzeniem może być używany jako zasilanie pomocnicze na wypadek braku zasilania z sieci elektrycznej, które mogą spowodować straty materialne i finansowe.

Tłumaczenia dokumentacji agregatu prądotwórczego są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji agregatu prądotwórczego należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski