Tłumaczenia dokumentacji elektrotechnicznej

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji elektrotechnicznej?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji elektrotechnicznej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Elektrotechnika to dział nauki charakteryzujący się wykorzystaniem teoretycznych podstaw wiedzy dotyczącej elektryczności i magnetyzmu. Elektrotechnika zajmuje się zjawiskami związanymi z wykorzystywaniem energii na różnych polach jej eksploatacji. Elektrotechnika posługuje się znakami graficznymi, obrazami i dźwiękiem. Elektrotechnika ze względu na swoje specjalizacje zajmuje się węższymi dziedzinami wykorzystania elektryczności np. elektromagnetyka, teletechnika. Elektrotechnika dostarcza energii za pomocą różnych systemów i jest podstawowym narzędziem inżynierii w wielu jej aspektach.

Tłumaczenia dokumentacji elektrotechnicznej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji elektrotechnicznej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski