Tłumaczenia dokumentacji geodezyjnej

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji geodezyjnej?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji geodezyjnej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Geodezja jest dziedziną nauki zajmującą się pomiarami Ziemi w różnych aspektach i ze względu na rożne potrzeby. Geodezja zaliczana jest do części nauk o ziemi- nauk geograficznych. Geodezja dzieli się na geodezje wyższą i niższą. Zadaniem tej pierwszej jest pomiar powierzchni małych, których wymiary określają odpowiednie przepisy prawa. Geodezja wyższa zajmuje się pomiarami wielkich obszarów, które uwzględniają kulistość ziemi. Nazwę tej nauki po raz pierwszy wprowadził Arystoteles, składa się ona z dwóch słów, które z greckiego znaczą ?ziemia? i ?dzielić?.

Tłumaczenia dokumentacji geodezyjnej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji geodezyjnej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski