Tłumaczenia dokumentacji geologicznej

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji geologicznej?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji geologicznej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Geologia jest dziedziną nauki, która za swój przedmiot ma budowę wewnętrzną Ziemi. Geologia według niektórych jest dziedziną geografii jako całości. Nauka ta bada procesy, które zachodzą na powierzchni Ziemi. Geologia dzieli się na mniejsze, bardziej uszczegółowione dziedziny, do których zaliczamy m. in. Geologię dynamiczną i historyczną. Geologia ma korzenie starożytne, już filozofowie przyrody zajmowali się procesami jakie zachodzą na powierzchni i we wnętrzu Ziemi. Nauka geologii jest także związana z poznawaniem składu Ziemi, głównie litosfery.

Tłumaczenia dokumentacji geologicznej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji geologicznej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski