Tłumaczenia dokumentacji indywidualnej pacjenta

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji indywidualnej pacjenta?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji indywidualnej pacjenta na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Dokumentacja indywidualna pacjenta jest rodzajem dokumentacji medycznej, która odnosi się bezpośrednio do osoby pacjenta. Dokumentacja indywidualna pacjenta dzieli się na wewnętrzną i zewnętrzną. Dokumentacja wewnętrzna sporządzana jest na potrzeby zakładu, który świadczy usługi medyczne, jak i dla lekarza. Dokumentacja zewnętrzna przeznaczona jest wyłącznie na potrzeby pacjenta- są to różnego rodzaju zaświadczenia, oświadczenia, skierowania na badania i innych specjalistów. Dokumentacja indywidualna pacjenta to także karty informacyjne z przebiegu hospitalizacji.

Tłumaczenia dokumentacji indywidualnej pacjenta są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji indywidualnej pacjenta należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski