Tłumaczenia dokumentacji okresu czasowej niezdolności do pracy

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji okresu czasowej niezdolności do pracy ?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji okresu czasowej niezdolności do pracy na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Okres czasowej niezdolności do pracy to ustawowo przewidziany czas braku możliwości wykonywania obowiązków w ramach stosunku pracy. Okres czasowej niezdolności do pracy może być wynikiem hospitalizacji, przebytych chorób, które wymagają rekonwalescencji, ma miejsce także w stosunku do kobiety, które niedawno urodziła dziecko. Okres czasowej niezdolności do pracy związany jest nie tylko z zawodową biernością, tym okresie osobie niezdolnej do pracy przysługują świadczenia, które wynikają z prawa ubezpieczeń zdrowotnych. Przede wszystkim jest to prawo do zasiłku, urlopu, stosownego wynagrodzenia, a nawet odprawy.

Tłumaczenia dokumentacji okresu czasowej niezdolności do pracy są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji okresu czasowej niezdolności do pracy należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski