Tłumaczenia dokumentacji patentu

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji patentu?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji patentu na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Patent jest dokumentem sporządzanym przez urząd patentowy, jego przedmiotem jest udzielenie zgodny przez organ na płatne użytkowanie wynalazku w celach zarobkowych. Patent można wydać zarówno osobie fizycznej jak i osobie prawnej. Patent ma charakter decyzji administracyjnej organu, jego zaskarżenie może nastąpić jedynie na drodze postępowania administracyjnego. Patent jest prawem ograniczonym, w ustawowo wskazanych przypadkach np. w sytuacji korzystania z wynalazku ze względu na ważny interes państwowy. Także Unia Europejska wydaje patenty i uznaje wynalazki.

Tłumaczenia dokumentacji patentu są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji patentu należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski