Tłumaczenia dokumentacji przechowywania dokumentacji medycznej

Czy szukasz tłumaczenia dokumentacji przechowywania dokumentacji medycznej ?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia dokumentacji przechowywania dokumentacji medycznej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Przechowywanie dokumentacji medycznej jest prawnie uregulowaną procedurą mającą na względu prawne aspekty długoletniej ważności istotnych dokumentów medycznych. Przechowywanie dokumentacji medycznej jest obowiązkiem każdej placówki zdrowia, państwowej jak i prywatnej. Dokumenty co do zasady powinny być przechowywane licząc od końca roku, w którym miało miejsce dokonanie ostatniego zapisu, od tej zasady są wyjątki. Przechowywanie dokumentacji medycznej, która dotyczy zgonów, które są następstwem zatrucia, bądź ciężkiego uszkodzenia ciała- 30 lat. Jest to skorelowane z prawem karnym i przedawnieniu zbrodni zabójstwa.

Tłumaczenia dokumentacji przechowywania dokumentacji medycznej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie dokumentacji przechowywania dokumentacji medycznej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski