Tłumaczenia dokumentacji sprzętu medycznego

Wszystkie firmy powiązane z dystrybucją sprzętu medycznego potrzebują tłumaczeń jego dokumentacji. Warunki używania i serwisowania takiego sprzętu określa ustawa o wyrobach medycznych.

Tłumaczenia dokumentacji sprzętu medycznego wchodzą w zakres tłumaczeń specjalistycznych, a dokładniej, medycznych.

Nasze biuro tłumaczeń powierza takie zlecenia tłumaczom, którzy na co dzień mają kontakt z urządzeniami medycznymi i są w stanie zagwarantować prawidłowe, szybkie tłumaczenia. W zakres naszych działań wchodzi około 40 różnych języków, dlatego poradzimy sobie z każdym zleceniem.

Co określa dokumentacja?

Dokumentacja musi być przechowywana przez 5 lat od dnia, gdy sprzęt nie jest już więcej używany. Określa się w niej instalację, konserwację, naprawy, aktualizacje oprogramowania i inne czynności, które mają wpływ na działanie sprzętu. Dotyczy to także terminów przyszłych, takich jak konieczność kalibracji urządzenia, jego wzorcowania i kontroli bezpieczeństwa.

Dzięki usługom naszego biura tłumaczeń wykonasz te wszystkie rodzaje tłumaczeń. Tłumaczymy także instrukcje obsługi i inne dokumenty związane z użytkowaniem sprzętu medycznego.

Krótkie czasy realizacji

W wielu przypadkach przetłumaczenie takiej dokumentacji jest problemem, który należy rozwiązać bardzo szybko. Oferujemy nie tylko krótkie terminy wykonania zlecenia, ale także możliwość zaangażowania do niego kilku tłumaczy jednocześnie. Dzięki temu tłumaczenie dokumentacji sprzętu medycznego przebiega znacznie szybciej.