Tłumaczenia dokumentów sądowych

Konieczność stawienia się przed sądem jest stresująca. Jeśli chcesz, by wynik rozprawy był korzystny dla Ciebie, powinieneś najpierw zadbać o to, by przygotować odpowiednie dokumenty. Często wiąże się to z koniecznością przetłumaczenia dokumentów. Zapraszamy Cię do skorzystania z usług naszego biura – zajmujemy się także tłumaczeniami dokumentów sadowych.

Specyfika tłumaczeń dokumentów sądowych

Podczas tłumaczenia dokumentów sądowych, tłumacz musi zwrócić szczególną uwagę na to, by usługa była wykonana dokładnie i zgodnie z treścią oryginału. Prawie zawsze są to tłumaczenia uwierzytelnione, których zgodność z oryginałem tłumacz poświadcza pieczęcią.

Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z wieloma tłumaczami przysięgłymi, a Twoje zlecenie będzie powierzone osobie, która ma największe doświadczenie. Liczy się nie tylko perfekcyjna znajomość języka, ale także wiedza prawnicza i doświadczenie.

Tłumaczymy takie dokumenty, jak:

  • wyroki sądowe
  • zeznania
  • akty dotyczące spraw sądowych
  • ustawy
  • rozporządzenia
  • i wiele innych

Języki tłumaczeń dokumentów sądowych

Współpracujemy z dziesiątkami tłumaczy, dzięki czemu jesteśmy w stanie przetłumaczyć dokumenty na niemal każdy język europejski i najważniejsze języki azjatyckie. Wykonujemy tłumaczenia w wielu parach językowych, dlatego z naszych usług korzystają ludzie z całego świata.

Nasze tłumaczenia przechodzą przez kilka etapów, takich jak tłumaczenie, redakcja i korekta. Gwarantujemy dotrzymanie terminu tłumaczenia, które podaliśmy w wycenie. Cena podana podczas wyceny jest niezmienna, nawet jeśli tekst tłumaczenia jest dłuższy niż tekst źródłowy.