Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Polacy intensywnie sprowadzają do kraju używane samochody. Jeśli Ty także chcesz sprowadzić sobie auto i potrzebujesz usługi tłumaczenia dokumentów samochodowych, zapraszamy cię do współpracy. Tłumaczymy dokumenty z ponad 40 krajów.

Większość tłumaczeń dokumentów samochodowych to tłumaczenia uwierzytelnione – współpracują z nami tłumacze, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia.

Jak przebiega zamówienie?

To bardzo proste – wystarczy, że prześlesz nam skany dokumentów, które chcesz przetłumaczyć i za chwile otrzymasz ich wycenę. Trwa to do pół godziny. Jeśli cena jest odpowiednia i potwierdzisz chęć otrzymania tłumaczeń, to Twoje zlecenie jest przekazywane tłumaczowi i następnie realizowane.

Oferujemy płatność przelewem on-line, dzięki czemu otrzymasz swoje dokumenty tak szybko, jak to tylko możliwe.

Po przetłumaczeniu dokumentów i dopełnieniu formalności, możesz jeździć samochodem po drogach. Klienci zamawiają zwykle tłumaczenie :

  • dowodu rejestracyjnego,
  • umowy zakupu,
  • faktury zakupu;

Przez zamówieniem tłumaczenia upewnij się, że przygotowałeś odpowiednie dokumenty, które będą potrzebne w urzędzie komunikacyjnym. Jeśli nie jest pewny, jakie dokumenty należy przetłumaczyć, napisz do nas w tej sprawie.

Oszczędzaj na czasie

Tłumaczenia dokumentów samochodowych są zleceniami pilnymi, dlatego staramy się, byś mógł je otrzymać jak najszybciej. Dla osób, którym szczególnie zależy na czasie, oferujemy zlecenie w trybie ekspres.

Dzięki usługom naszego biura będziesz mógł szybko i bez problemu zarejestrować swoje auto.