Tłumaczenia formularzy, wniosków, zaświadczeń

Potrzebujesz tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów, zaświadczeń, wniosków i formularzy? Zgłoś się do nas, takie zlecenia to dla nas codzienność.

W Polsce sprawy urzędowe załatwia się najczęściej przez składanie odpowiednich dokumentów. Wnioski, które dana osoba pisze samodzielnie, zwykle nie są rozpatrywane, do tego celu wykorzystuje się formularze, zaświadczenia i wnioski o ściśle określonej strukturze.

Co jest najważniejsze, podczas tłumaczenia takich dokumentów?

Biuro tłumaczeń, które pomaga w przekładaniu takich dokumentów, przykłada szczególną uwagę nie tylko do samego tłumaczenia, ale także do jego formatowania. Niepoprawnie sformatowany dokument może zostać odrzucony przez urzędnika.

Tłumaczenia dokumentów powierzamy tłumaczom, którzy posiadają duże doświadczenie (także zawodowe) i wiedzą, na które elementy należy zwrócić szczególną uwagę.

Bezpieczeństwo Twoich dokumentów

Nasze biuro tłumaczeń gwarantuje, że wszystkie formularze, wnioski i zaświadczenia, które prześlesz, będą traktowane jak poufne. Dzięki temu nie musisz obawiać się tego, że trafią one w ręce niepowołanych osób. Tłumaczymy dokumenty na około 40 języków i otrzymaliśmy certyfikaty:

  • „Sprawdzona Firma”

  • „Wiarygodny Eksporter”

  • „Rzetelna Firma”

Należymy także do PSBT, czyli Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń. Powierzając nam swoje dokumenty, masz pewność otrzymania rzetelnego przekładu.

Nie czekaj – wejdź teraz w formularz wyceny dokumentów i pozbądź się problemów z ich tłumaczeniem.