Tłumaczenia informatyczne

Profesjonalna kadra najlepszych tłumaczy z dziedziny informatyki w sieci!

Biuro tłumaczeń Supertłumacz oferuje klientom indywidualnym, firmowym jedne z najlepszych tłumaczeń informatycznych. Tłumaczenie informatyczne wymaga wiedzy zarówno z zakresu językoznawstwa jak i informatyki. Jesteśmy grupą informatyków, programistów, grafików posiadających także wiedzę językoznawcza i lingwistyczną. Wiedza i doświadczenie podparte dyplomami uczelni technicznych, politechnicznych, uniwersytetów technicznych, a także kierunków filologicznych i lingwistycznych. Tłumacze informatyczni zdobywali swoje doświadczenie w międzynarodowych firmach, urzędach, instytucjach i organizacjach. Nasze tłumaczenia informatyczne to najwyższa jakość i prestiż.

informatyka

Tłumaczenie tekstów z branży IT wymaga od tłumaczy stałego podnoszenia kwalifikacji

Niezawodni i absolutnie terminowi

Jesteśmy niezawodni – świadczą o tym liczne opinie naszych klientów. Nie wychodząc z domu mogą Państwo zamówić profesjonalne i ekspresowe tłumaczenia informatyczne. Zapewniamy pełną lokalizację i specyfikację produktu informatycznego. Zajmujemy się wszelkimi produktami informatycznymi, nie straszne nam nawet najbardziej wymagające projekty. Logistyka i nowoczesne narzędzia translatorskie pomagają nam optymalizować terminy i koszty realizacji każdego tłumaczenia informatycznego. Bezwzględnie przestrzegamy wiążących ustaleń z klientem, dotyczących zarówno terminu realizacji jak i cen. Ze względu na duże nasycenie słownictwem anglojęzycznym, naszym klientom oferujemy także bogaty katalog tłumaczeń z języka angielskiego na inne języki europejskie. Zapewniamy jednolite słownictwo i spójność każdego tłumaczenia informatycznego.

Zamów profesjonalne tłumaczenia informatyczne!

  1. Tłumaczenia oprogramowania,
  2. Tłumaczenia z zakresu inżynierii komputerowej,
  3. Tłumaczenia podręczników i artykułów informatycznych,
  4. Tłumaczenia systemów ERP/CRM,
  5. -Tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu komputerowego,
  6. -Tłumaczenia dokumentacji technicznej systemów z branży IT i wiele innych

Kto nam zaufał?

Obsługujemy wiele firm informatycznych, w tym producentów sprzętu komputerowego oraz firmy konsultingowe i graficzne. Cieszymy się zaufaniem licznych instytucji, urzędów, uczelni wyższych w tym Akademia Morska w Gdyni, Uniwersytety Jagielloński, Caritas, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Nowoczesne biuro – nowoczesne rozwiązania

Tłumaczenia informatyczne wymagają innowacyjnych rozwiązań. Posiadamy bogate zaplecze multimedialne, korzystamy z najnowocześniejszych oprogramowań i systemów translatorskich. Tym samym optymalizujemy każdy etap tłumaczenia, pracujemy z wieloma plikami jednocześnie zapewniamy najwyższą spójność tłumaczenia informatycznego.

Korzystna oferta obsługi firm i instytucji

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla firm i instytucji. Wymagające projekty to nasza specjalność. Dla stałych klientów ? liczne promocje, pakiety lojalnościowe.

Zamów tłumaczenie z dziedziny informatyki

Zapewniamy ekspresowe tempo realizacji zlecenia. Zapraszamy do przesyłania tekstów do darmowej wyceny. Zapewniamy proste kanały dystrybucji oraz kompleksową obsługę online.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!