Tłumaczenia instrukcji obsługa laminatora

Czy szukasz tłumaczenia instrukcji obsługa laminatora?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługa laminatora na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Obsługa laminatora to czynności zmierzające do prawidłowego foliowania papieru. Urządzenie wykorzystywane jest w drukarniach, punktach ksero, bibliotekach. Laminowanie w poligrafii potocznie nazywa się foliowaniem. Obsługa laminatora powinna uwzględniać pracę laminatora, to czy foliowanie odbywa się na zimno z użyciem kleju, czy z użyciem kleju na gorąco. Foliowaniu mogą podlegać zarówno powierzchnie jednostronne jak i dwustronne. Obsługa laminatora ogólnie uregulowana jest w instrukcji bhp laminatora, natomiast szczegółowe informacje techniczne zawsze umieszczane są w instrukcji obsługi laminatora, którą dołącza się przy zakupie nowego urządzenia.

Tłumaczenia instrukcji obsługa laminatora są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie instrukcji obsługa laminatora należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski