Tłumaczenia karty uodpornienia

Czy szukasz tłumaczenia karty uodpornienia?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia karty uodpornienia na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Karta uodpornienia jest ustawowym obowiązkiem jaki ciąży na osobach, które uprawnione są do wystawiania zaświadczeń o urodzeniu żywym. Do zaświadczenia o urodzeniu dołącza się kartę uodpornienia. Karta uodpornienia może być wystawiana dla osoby dorosłej jak i dla dziecka. W przypadku dziecka, karta uodpornienia wystawiana jest zawsze po narodzinach dziecka. W przypadku osoby dorosłej wystawia tę kartę świadczeniodawca. Na palcówkach zdrowotnych ciąży obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej, która jest rodzajem sprawozdania ze świadczenia tego typu usług.

Tłumaczenia karty uodpornienia są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie karty uodpornienia przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski