Tłumaczenia opisu trybu przyjęcia bez skierowania do szpitala

Czy szukasz tłumaczenia opisu trybu przyjęcia bez skierowania do szpitala?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia opisu trybu przyjęcia bez skierowania do szpitala na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Tryb przyjęcia bez skierowania do szpitala, nazywany jest także nagłym trybem przyjęcia pacjenta do szpitala. To procedura, która zasadniczo odbywa się w nagłych sytuacjach, które są niebezpieczne dla życia i zdrowia pacjenta. W przeciwieństwie do trybu przyjęcia ze skierowaniem, tutaj nie ma wcześniejszego wskazania terminu hospitalizacji, nie ma też skierowania od określonego specjalisty. Tryb przyjęcia bez skierowania odbywa się tylko w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych. W tego typu sytuacjach lekarz przyjmujący ma prawo wymagać od pacjenta dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego , że dana osoba jest ubezpieczona. Tryb przyjęcia bez skierowania realizuje postanowienia Karty Praw Pacjenta.

Tłumaczenia opisu trybu przyjęcia bez skierowania do szpitala są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie opisu trybu przyjęcia bez skierowania do szpitala należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski