Tłumaczenia oświadczenia woli

Czy szukasz tłumaczenia oświadczenia woli?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia oświadczenia woli na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Oświadczenie woli jest przejawem woli ludzkiej, jest to pojęcie z prawa cywilnego. Oświadczenie woli jest związane z wolą ludzką, która może kształtować, powstanie, zmianę lub ustanie stosunku prawnego. Oświadczenie woli co do zasady nie wymaga jakiejś szczególnej formy, może być wyrażone w formie gestu, słownie lub pisemnie. Dla oświadczeń woli, które rodzą doniosłe skutki prawne, konieczne jest jego potwierdzenie przez notariusza. Oświadczenia woli funkcjonują we wszystkich dziedzinach życia, determinują stosunki prawne między podmiotami prawa publicznego i prywatnego.

Tłumaczenia oświadczenia woli są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie oświadczenia woli należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski