Tłumaczenia porady ambulatoryjnej

Czy szukasz tłumaczenia porady ambulatoryjnej ?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia porady ambulatoryjnej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Porada ambulatoryjna to kompleksowa porada dotycząca badań podmiotowych i przedmiotowych. Porada ambulatoryjna związana jest z udzieleniem pomocy doraźnej. Porady tej mogą udzielać izby znajdujące się przy szpitalach, często posiadające nazwy Oddziałów Ratunkowych. Porada ambulatoryjna może być także udzielona przez przychodnie czy poradnie specjalistyczne. Co do zasady porada ambulatoryjna ma charakter bezpłatny w stosunku do osób, które świadczą składki na ubezpieczenie zdrowotne. W ambulatorium powinien przyjmować lekarz medycyna, jego specjalizacja zależy od rodzaju ambulatorium

Tłumaczenia porady ambulatoryjnej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie porady ambulatoryjnej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski