Tłumaczenia pozwoleń na dopuszczenie do obrotu

Czy szukasz tłumaczenia pozwoleń na dopuszczenie do obrotu ?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia pozwoleń na dopuszczenie do obrotu na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Każdy produkt leczniczy, aby mógł zgodnie z literą prawa funkcjonować na rynku, musi posiadać pozwolenie na dopuszczenie do obrotu. Obrót niektórymi produktami leczniczymi nie wymaga tego typu pozwolenia Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu można uzyskać od ministra właściwego do spraw zdrowia. Aby tego typu pozwolenie uzyskać, podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie produktu leczniczego, musi wystąpić z wnioskiem do organów ministerstwa. Tego typu pozwolenie nie wydaje się na czas nieoznaczony, tylko na okres 5 lat. Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu jest decyzją administracyjną.

Tłumaczenia pozwoleń na dopuszczenie do obrotu są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie pozwoleń na dopuszczenie do obrotu należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski