Tłumaczenia produktu leczniczego niedopuszczonego do obrotu

Czy szukasz tłumaczenia produktu leczniczego niedopuszczonego do obrotu ?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia produktu leczniczego niedopuszczonego do obrotu na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Produkt leczniczy niedopuszczony do obrotu to substancja, która nie spełnia ustawowych warunków związanych z dopuszczeniem leku od obrotu na terytorium RP. Produkt leczniczy niedopuszczony do obrotu przede wszystkim nie posiada pozwoleń, które gwarantują bezpieczeństwo jego stosowania. Nie tylko niespełnienie ustawowych obowiązków formalnych wpływa na niedopuszczenie produktu do obrotu, produkt leczniczy niedopuszczony do obrotu często zawiera substancje, których stosowanie jest niedopuszczalne ze względu na bezpieczeństwo i wpływ na organizm ludzki. Produkt leczniczy tego typu, często nie posiada odpowiednich badań klinicznych.

Tłumaczenia produktu leczniczego niedopuszczonego do obrotu są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie produktu leczniczego niedopuszczonego do obrotu należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski