Tłumaczenia skierowania do pracowni RTG/USG

Czy szukasz tłumaczenia skierowania do pracowni RTG/USG?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia skierowania do pracowni RTG/USG na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Skierowanie do pracowni RTG/USG jest pisemnym poleceniem wykonania tego typu elementu diagnozy przez pacjenta. Skierowanie do pracowni RTG/USG w ramach narodowego Funduszu Zdrowia ma charakter bezpłatny. Wykonać tego typu badania może jednak każdy, także osoba bez skierowania po uprzednim uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Skierowanie do pracowni RTG/USG wydawane jest przez lekarza pierwszego kontaktu lub lekarza specjalistę. Pacjenci, którzy zgłaszają się do powyższych pracowni poza skierowaniem do pracowni powinni posiadać także dokument tożsamości.

Tłumaczenia skierowania do pracowni RTG/USG są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie skierowania do pracowni RTG/USG należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski