Czy szukasz tłumaczenia skierowania do specjalisty?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia skierowania do specjalisty na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Skierowanie do specjalisty to pisemne polecenie lekarza pierwszego kontaktu bądź lekarza specjalisty do stawienia się osobistego przez pacjenta u określonego specjalisty. Skierowanie do specjalisty jest dokumentem ścisłego zarachowania, każdy lekarz skrupulatnie rozlicza się z tego typu dokumentacji medycznej. Skierowanie do specjalisty może mieć charakter fakultatywny lub obligatoryjny. Istnieją bowiem przypadki, określone specjalności lekarzy, do których nie jest wymagane skierowanie. Osoba upoważniona do wydawania skierowań musi posiadać ważną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Tłumaczenia skierowania do specjalisty są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie skierowania do specjalisty należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski