Tłumaczenia skierowania na badania

Czy szukasz tłumaczenia skierowania na badania?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia skierowania na badania na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Skierowanie na badania jest dokumentem medycznym, zawierającym pisemne polecenie wykonania badań podstawowych. Skierowanie na badania, otrzymane od lekarza pierwszego kontaktu lub innego lekarza, który ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia jest upoważnieniem do bezpłatnego wykonania badań podstawowych. Każdy pacjent uprawniony do korzystania z bezpłatnej opieki medycznej w ramach ubezpieczenia zdrowotnego ma prawo do otrzymania skierowania na badania przynajmniej raz w roku. Skierowanie na badania podstawowe obejmuje polecenia przeprowadzenia m. im morfologii, poziomu cholesterolu, OB, prób wątrobowych.

Tłumaczenia skierowania na badania są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie skierowania na badania należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski