Tłumaczenia strony www

Zastanawiasz się nad tym, czy warto inwestować w tłumaczenie strony internetowej? A może wiesz już, że warto, ale nie jesteś pewny kto powinien tego dokonać?stronawww

Biuro tłumaczeń ma dla Ciebie nie tylko odpowiedzi na te podstawowe pytania, ale przede wszystkim bogatą ofertę usług, z których korzystając na pewno będziesz zadowolony.

Inwestować w tłumaczenie?

Oczywiście, bo taka inwestycja to zysk na lata. Tłumaczenie serwisu internetowego na japoński, a nawet arabski, pomoże Ci zdobyć nowych użytkowników strony. Dzięki temu pozyskasz sobie nowych klientów, którzy z chęcią kupią produkt polskiego przedsiębiorcy. Ważne jest, zwłaszcza w dobie globalizacji, by zadbać o tłumaczenie swojej strony www na angielskie lub inny język potencjalnych klientów ? taki zabieg na pewno się zwróci. Przekonaj się o tym.

Komu zlecić tłumaczenie?

Najlepiej, gdy tłumaczem jest osoba kompetentna, która profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Liczy się wiedza, umiejętności i doświadczenie.

Biuro tłumaczeń, na którego stronie internetowej właśnie się znajdujesz
oferuje Ci kompleksową obsługę tłumaczenia i umieszczenia przełożonego tekstu
w Twoim serwisie www. Wśród naszych specjalistów są osoby, które posiadają
wiedzę z zakresu filologii języka obcego (lista dostępnych języków po prawej
stronie ekranu), bogate doświadczenie oraz translacyjne umiejętności wszystkie te atrybuty dają gwarancję zadowolenia z wykonanej pracy nadtekstem.

Nasza oferta obejmuje również przekłady stron internetowych na język, w którym występuje inna czcionka, np. język arabski, japoński, czy hebrajski.

Przyznajemy, że takie zlecenia są dla nas ciekawymi wyzwaniami. Doświadczenia
nasze pokazują jednak, że największym zainteresowaniem cieszy się przekład
stron na język angielski, niemiecki, rosyjski, czy francuski.

Jak wyglądają tłumaczenia stron internetowych w praktyce?

  • Przesyłasz do nas zapytanie z adresem strony internetowej, która ma zostać przetłumaczona. Określasz język przekładu.
  • My odpowiadamy tak szybko, jak to tylko możliwe, wspólnie uzgadniamy szczegóły, takie jak m. in. termin i ostateczna cena.
  • Wysyłasz nam swoją stronę na e-maila (lub podajesz nam dane dostępowe do strony), tak aby współpracujący z nami informatyk mógł dokonać odpowiednich zmian.
  • Dokonujesz przedpłaty na podane przez nas konto, lub za pomocą przelewu internetowego. Biuro tłumaczeń korzysta z sytemu „dotpay” – wpłatę otrzymujemy od razu.
  • Nasi tłumacze zajmują się przekładem tekstów z Twojej strony internetowej Po zakończeniu translacji, teksty na stronie „montuje” informatyk.
  • Otrzymujesz informację o wykonanej pracy i od tej chwili możesz cieszyć się nowym obliczem swojej strony internetowej!

Przykłady formatów tłumaczonych stron

HTML, XHTML, JavaScripit, ActiveX, VBScript, Flash

Bierzemy pod uwagę, różnice stron internetowych, zarówno pod względem zastosowanego kodowania i oskryptowania jak i pod względem długości tekstów, dlatego wyceny przekładu i lokalizacji stron internetowych dokonujemy indywidualnie.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!