Tłumaczenia świadectwa dopuszczenia leku do obrotu

Czy szukasz tłumaczenia świadectwa dopuszczenia leku do obrotu?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia świadectwa dopuszczenia leku do obrotu na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Świadectwo dopuszczenia leku do obrotu jest najważniejszym dokumentem potwierdzającym, że dany produkt leczniczy może być dopuszczony do obrotu i być przedmiotem sprzedaży na rynku. Świadectwo dopuszczenia leku do obrotu uzyskuje produkt leczniczy, weterynaryjny, homeopatyczny, który spełnia koniunktywnie wszystkie wymagania, które szczegółowo określa rozporządzenie Ministra Zdrowia. Świadectwo dopuszczenia leku do obrotu jest podstawą wprowadzenia leku do obrotu, dany produkt posiada deklarację zgodności i oznakowanie ?CE?. Od tej zasady istnieją ustawowe wyjątki, związane z transportem produktów leczniczych poza strefę Unii Europejskiej.

Tłumaczenia świadectwa dopuszczenia leku do obrotu są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie świadectwa dopuszczenia leku do obrotu należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski