Tłumaczenia świadectwa zdrowia mięsa zwierząt łownych

Czy szukasz tłumaczenia świadectwa zdrowia mięsa zwierząt łownych?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia świadectwa zdrowia mięsa zwierząt łownych na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Świadectwo zdrowia mięsa zwierząt łownych jest koniecznym umocowaniem prawnym przed konsumpcją i wprowadzeniem do obrotu handlowego mięsa drobiowego, króliczego i łownego. Świadectwo zdrowia mięsa zwierząt łownych wystawiane jest przez urzędowego lekarza weterynarii. Jest ono częstym elementem tłumaczeń, ponieważ może być wystawione zarówno w jeżyku polskim jak i w językach urzędowych państw, do których dane mięso jest przeznaczone. Świadectwo zdrowia mięsa zwierząt łownych zgodnie z rozporządzeniem ministra rolnictwa sporządzane jest na jednej kartce, posiada doniosłość prawną i ma charakter ściśle formalny.

Tłumaczenia świadectwa zdrowia mięsa zwierząt łownych są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie świadectwa zdrowia mięsa zwierząt łownych należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski