Tłumaczenia tekstów z dziedziny farmacji

Czy szukasz tłumaczenia tekstów z dziedziny farmacji?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia tekstów z dziedziny farmacji na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Farmacja jest nauką o lekach. Tym mianem określane są wszystkie kierunki, których zakres badań dotyczy leków. Badania ich właściwości, składu. Farmacja nie zajmuje się tylko lekami pochodzenia syntetycznego, bada także właściwości leków pochodzenia naturalnego. Farmacja z roku na rok, coraz bardziej się rozwija. Kongresy farmaceutyczne, targi co roku udowadniają jak przemysł farmaceutyczny się rozwija, jak mknie do przodku. Tłumaczenia farmaceutyczne obejmują nie tylko przekłady treści ulotek leków, to także skomplikowane translacje badań klinicznych o skuteczności danego leku. Farmacja w dużej mierze bada wpływ substancji chemicznych na ludzki organizm.

Tłumaczenia tekstów z dziedziny farmacji są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie tekstów z dziedziny farmacji należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski