Tłumaczenia tekstów z dziedziny stomatologii

Czy szukasz tłumaczenia tekstów z dziedziny stomatologii?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia tekstów z dziedziny stomatologii na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Stomatologia to dziedzina medycyna zajmująca się chorobami, wadami zębów, jamy ustnej. Stomatologia zajmuje się także całościowym funkcjonowaniem jamy ustnej w tym stawów żuchwowych człowieka. W Polsce istniało sporo rozbieżności prawnym w związku z poprawnym nazewnictwem lekarza uprawiającego stomatologię. Po wielu innowacjach medycznych, obie formy- lekarz dentysta oraz lekarz stomatolog uznano za poprawne. Stomatologia swoje źródła ma już w odległych czasach prehistorycznych, a patronką tej dziedziny jest św. Apolonia. Polska stomatologia posiada dobrą opinię w świecie, stąd zagraniczna klientela jest coraz liczniejsza.

Tłumaczenia tekstów z dziedziny stomatologii są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie tekstów z dziedziny stomatologii należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski