Tłumaczenia tekstów z dziedziny weterynarii

Czy szukasz tłumaczenia tekstów z dziedziny weterynarii?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia tekstów z dziedziny weterynarii na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Weterynaria to nauka zajmująca się chorobami zwierząt ich leczeniem i profilaktyką. W swym ogólnym zakresie, weterynaria zajmuje się także anatomią organizmu zwierzęcego. Weterynaria zajmuje się także szeroko pojętą ochroną ludzi przed chorobami pochodzenia zwierzęcego, w praktyce często sprowadza się to do badania stanu mięsa zwierząt przeznaczonego do spożycia. Medycyna weterynaryjna swoje źródła ma już w starożytności. Weterynaria współcześnie dzieli się na wiele specjalistycznych dziedzin. Nadawaniem tytułów w dziedzinie weterynarii zajmuje się Komisja do Spraw Specjalizacji Lekarzy Weterynarii.

Tłumaczenia tekstów z dziedziny weterynarii są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie tekstów z dziedziny weterynarii należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski