Tłumaczenia tomografii komputerowej

Czy szukasz tłumaczenia tomografii komputerowej?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia tomografii komputerowej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Tomografia komputerowa jest rodzajem badania rentgenowskiego zadaniem którego jest uzyskanie różnego rodzaju obrazów tomograficznych, z różnych kątów obserwacji. Tomografia komputerowa tworzy obrazy przestrzenne i przekrojowe. Tomografia komputerowa znajduje zastosowanie przede wszystkim w medycynie, sprawdza się także w dziedzinach technicznych. Promieniowanie rentgenowskie jakie wykorzystywanie jest dla uzyskania obrazu jest promieniowaniem niebezpiecznym dla zdrowia i życia pacjentów. W medycynie spotka się różne odmiany tomografii komputerowej z zależności od technologii jaką wykorzystuje i do jakiego celu badan jest przeznaczona.

Tłumaczenia tomografii komputerowej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie tomografii komputerowej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski