Tłumaczenia upoważnienia do uzyskiwania dokumentacji medycznej

Czy szukasz tłumaczenia upoważnienia do uzyskiwania dokumentacji medycznej?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia upoważnienia do uzyskiwania dokumentacji medycznej na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Upoważnienie do uzyskiwania dokumentacji medycznej to zgodna na wgląd i korzystanie z wszelkich dokumentów, które zakwalifikowane są do dokumentacji medycznej. Upoważnienie do uzyskiwania dokumentacji medycznej przede wszystkim musi mieć na uwadze ochronę danych osobowych, pośrednio także i medycznych. Co do zasady osobą upoważnioną do uzyskiwania informacji medycznych jest w pierwszej kolejności pacjent, są sytuacje, że takimi osobami na równi z pacjentem jest jego przedstawiciel ustawowy na przykład rodzice lub opiekuni prawni. Upoważnienie do uzyskiwania dokumentacji medycznej mają także zakłady społeczne, instytucje zajmujące się ubezpieczeniem zdrowotnym

Tłumaczenia upoważnienia do uzyskiwania dokumentacji medycznej są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie upoważnienia do uzyskiwania dokumentacji medycznej należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski