Tłumaczenia wniosków do CEBK

Czy szukasz tłumaczenia wniosków do CEBK?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia wniosków do CEBK na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Wnioski do CEBK to dokumenty składane w celu możliwości przeprowadzenia badań klinicznych. Centralna Ewidencja Badań Klinicznych w drodze rozporządzenia Ministra Zdrowia szczegółowo określa procedury składania wniosków i dokumentów zależnych. Wnioski do CEBK rozpatruje komisja bioetyczna. Wniosek jest dokumentem ściśle formalnym, jego wzór określa osobne rozporządzenie. Złożenie tego typu wniosku, wymaga wypełnienia szeregu dokumentów, głównie związanych ze wyrażeniem świadomej zgody przez pacjentów, którzy podjęli się uczestnictwa w badaniu klinicznym. Wnioski do CEBK kieruje się w celu wydania opinii o przeprowadzonym badaniu klinicznym produktu leczniczego.

Tłumaczenia wniosków do CEBK są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie wniosków do CEBK należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski