Tłumaczenia wyników badań

Tłumaczenia związane ze zdrowiem pacjenta są zamawiane przede wszystkim przez osoby, które leczyły się poza granicami Polski. Jeśli potrzebujesz przetłumaczenia kart szpitalnych, historii choroby albo swoich wyników badań, skorzystaj z usług naszego biura.

Tłumaczymy dokumentację medyczną na około 40 języków. Dzięki naszym usługom masz pewność, że tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę, który posiada odpowiednią wiedzę medyczną. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dokumenty poddawane są korekcie przez native speakera, co pozwala na dopracowanie ich pod względem stylistycznym.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

W naszej ofercie znajdziesz tłumaczenia dokumentów ze wszystkich specjalizacji medycznych, dzięki czemu możesz przetłumaczyć każdy dokument, jaki jest Ci potrzebny. Tłumaczenia są przekazywane osobie, która posiada największą wiedzę na dany temat lub są z nią konsultowane.

Współpracujemy z lekarzami, których znajomość języka obcego jest potwierdzona odpowiednim certyfikatem. Nasi tłumacze to także osoby pracujące w takich zawodach jak pielęgniarstwo, fizjoterapia i farmacja, dzięki czemu możemy przetłumaczyć także dokumenty z tych dziedzin.

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia szybkie i tanie tłumaczenia specjalistyczne, dzięki którym nie będziesz miał więcej problemów z tłumaczeniami tekstów medycznych. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Jeśli chcesz poznać, jaka będzie cena za Twoje tłumaczenie, skorzystaj z formularza wyceny i wyślij do nas dokumenty.