Tłumaczenia wyrażenia zgody na przeprowadzenie badania

Czy szukasz tłumaczenia wyrażenia zgody na przeprowadzenie badania?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia wyrażenia zgody na przeprowadzenie badania na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Wyrażenie zgody na przeprowadzenie badania jest elementem popularnego w regulacjach medycznych pojęcia świadomej zgody. Zgodnie z Kartą Praw Pacjenta, a także z regulacjami innych dokumentów medycznych, każdy pacjent pełnoletni na wszelkiego rodzaju zabiegi musi wyrazić zgodę dotyczy to także badań, w szczególności tych, które dotyczą ingerencji w stan zdrowia chorego. Wyrażenie zgody na przeprowadzenie badania jest zasadą, od której są wyjątki, zgody takiej nie wymaga się w sytuacji stanu wyższej konieczności, kiedy to zdrowie lub życie pacjenta jest poważnie zagrożone. Wyrażenie zgody na przeprowadzenie badania może mieć formę ustną lub pisemną.

Tłumaczenia wyrażenia zgody na przeprowadzenie badania są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie wyrażenia zgody na przeprowadzenie badania należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski