Czy szukasz tłumaczenia zaświadczenia?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia zaświadczenia na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Zaświadczenie to dokument zadaniem którego jest potwierdzenie danego stanu faktycznego. Zaświadczenie nie ma odgórnie określonej formy, ważne jest by zawierało istotne dane identyfikujące osobę na życzenie której się je wystawia oraz dane dotyczące osoby prawnej, która takie zaświadczenie wystawia. Ze względu na swój charakter, istnieją różnego rodzaju zaświadczenia, mogą mieć charakter typowo urzędowy jak i mogą być sporządzane przez osoby fizyczne i prawne. Zaświadczenie wydawane jest także przez uprawniony organ administracyjny, szczegółowe dane na temat tego aktu administracyjnego reguluje prawo administracyjne.

Tłumaczenia zaświadczenia są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie zaświadczenia należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski