Tłumaczenia zezwolenia na import produktów leczniczych

Czy szukasz tłumaczenia zezwolenia na import produktów leczniczych?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia zezwolenia na import produktów leczniczych na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Zezwolenie na import produktów leczniczych jest umocowaniem prawnym pozwalającym na importowanie danego produktu leczniczego. Import produktów leczniczych może mieć cechy charakteru docelowego importu, w tym trybie importowane są produktu lecznicze na terenie państw członkowskich Unii Europejskiej. Zezwolenie na import produktów leczniczych zostaje wydane przez Ministra Zdrowia. Import docelowy leków umożliwia ich dystrybucje przez apteki szpitalne jak również przez inne podmioty, które posiadają kompetencje do rozprowadzania produktów leczniczych. Zezwolenie na import produktów leczniczych jest jednym z elementów wprowadzania danego produktu leczniczego do obrotu.

Tłumaczenia zezwolenia na import produktów leczniczych są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie zezwolenia na import produktów leczniczych należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski