Tłumaczenia zgody na przyjęcie do szpitala

Czy szukasz tłumaczenia zgody na przyjęcie do szpitala?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia zgody na przyjęcie do szpitala na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Zgoda na przyjęcie do szpitala jest aktem woli o charakterze świadomej zgody. Zgodnie z Kartą Praw Pacjenta przy każdorazowym przyjęciu do szpitala, zgoda na przyjęcie do szpitala jest jego niezbędnym jego elementem. Warto także wskazać, że pacjent może odmówić przyjęcia do szpitala lub wypisać się ze szpitala na własne życzenie. Zgoda na przyjęcie do szpitala w przypadku osób ubezwłasnowolnionych a także niepełnoletnich jeży w gestii ich przedstawicieli ustawowych. Istnieją spory prawne co do zgodny na pobyt w szpitalu psychiatrycznym, jest to szczególnie ważny problem w przypadku osób, które nie są samodzielnie podejmować decyzji, a nie są ubezwłasnowolnione.

Tłumaczenia zgody na przyjęcie do szpitala są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie zgody na przyjęcie do szpitala należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski