Państwa bezpieczeństwo naszym priorytetem

Nasze biuro gwarantuje, że Twoje dokumenty i dane będą bezpieczne. Osiągamy to dzięki odpowiednim zabezpieczeniom systemu komputerowego i strony internetowej.

Oferujemy

  • Ponad 6 lat doświadczenia w branży tłumaczeń
  • Tłumaczenia najwyższej jakości (certyfikat ISO 9001)
  • Fachową pomoc przez e-mail i telefon

Wszyscy tłumacze, którzy współpracują z naszym biurem, podpisują zobowiązanie o zachowaniu poufności danych. To samo dotyczy pozostałych współpracowników:

  • Redaktorów i konsultantów
  • Personelu technicznego
  • Osób, które pomagają przy innych zadaniach

Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich plików na wszystkich etapach tłumaczenia.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, przesyłamy Ci pismo, w którym zobowiązujemy się do przestrzegania tajemnicy.

Kompleksowa ochrona danych

Twoje pliki są chronione dzięki nowoczesnemu systemowi informatycznemu. Strona internetowa jest zabezpieczona certyfikatem SSL EV (https:// – zielony pasek adresu) zapobiegającym przechwytywaniu danych.

Dla zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa, Twoje dokumenty są archiwizowane w sposób, który umożliwia do nich dostępny dostęp podczas kolejnych tłumaczeń. Jeśli chcesz, by Twoje pliki i dane zostały usunięte, zrobimy to. Archiwizacja przydaje się klientom, którzy chcą odzyskać swoje dane lub wykorzystać je po raz drugi. Dokumenty trzymamy na zabezpieczonym serwerze, do którego dostęp mają tylko uprawnione osoby.

W XXI wieku dane osobowe Twojej firmy są bardzo cenne, dlatego nasze biuro tłumaczeń daje gwarancję, że nie będą one przekazywane innym firmom, niezwiązanym z realizacją zlecenia.

Postaw na wiarygodne tłumaczenia

Naszymi tłumaczami są osoby, które posiadają duże doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy zaoferować tłumaczenia wysokiej jakości, które będą procentowały w Twojej firmie lub pomogą Ci rozwiązać problemy związane z dokumentami. Z nami możesz czuć się bezpieczny – bardzo dużo uwagi przykładamy do sprawdzania tłumaczenia pod względem jego jakości. Z tego powodu nie musisz się martwić, czy będzie wykonane ono wystarczająco dobrze – zadbaliśmy o to.