TŁUMACZ NORWESKIEGO – PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z/NA JĘZYK NORWESKI

norweskiNorwegia to kraj wybierany przez wielu Polaków, jako miejsce emigracji. Norweskie firmy często inwestują w Polsce, dlatego też jest duże zapotrzebowanie na tłumaczenia z tego języka i na ten język. Posługuje się nim około 5 milionów ludzi.

Jeśli jesteś zainteresowany tłumaczeniami języka norweskiego, czytaj dalej.

Stale współpracujemy z wieloma tłumaczami języka norweskiego z Polski i z Norwegii.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne

  • Techniczne i specjalistyczne
  • Uwierzytelnione
  • Zwykłe (zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych)

Dzięki współpracy z naszym biurem znacznie łatwiej znajdziesz pracę w tym kraju (tłumaczenie CV, dokumentów potwierdzających wykształcenie i świadectw pracy), a także będziesz mógł szybciej założyć w nim firmę.

Już teraz wyślij do nas dokumenty, które chcesz przetłumaczyć

Dostaniesz darmową wycenę. Oferujemy rzetelne tłumaczenia, wykonane przez specjalistów z danej dziedziny.

Zapraszamy do wysłania dokumentów do wyceny. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wysłać dokumenty, to napisz do nas lub zadzwoń.

Oferujemy kompleksowe tłumaczenia języka norweskiego – znamy rynek medyczny zarówno polski jak i skandynawski – dlatego nasze tłumaczenie medyczne jest skutecznym produktem, który dba o Państwa interesy na docelowym rynku.

Tłumaczenie medyczne języka norweskiego jest ujednolicone pod względem terminologii, spójne i precyzyjne – tylko taki tekst jest w stanie obronić Państwa interesy na norweskim rynku medycznym.

Wyznacznikiem oferty tłumaczeń medycznych jest najwyższa jakość i doświadczenie tłumaczy medycznych.

Oferujemy m.in.

- tłumaczenia wypisów szpitalnych
- tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków
- tłumaczenia zaświadczeń, świadectw medycznych
- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego i laboratoryjnego
Tajemnicą najwyższej jakości tłumaczenia technicznego języka norweskiego musi być wiedza, doświadczenie tłumaczy technicznych, dlatego Państwa teksty tłumaczone są wyłącznie przez tłumaczy, którzy są technikami, inżynierami oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie przekładu norweskiego tekstów technicznych.

Ekspresowe tempo realizacji to wynik zaangażowania specjalistów, którzy tłumaczą teksty techniczne – krótkie teksty doręczamy klientom nawet w ciągu 24 h od zamówienia.

Nasze tłumaczenie techniczne języka norweskiego to ujednolicona terminologia – tak ważna dla przejrzystości tłumaczenia technicznego, bogata siatka pojęciowa i definicyjna.

Nasze tłumaczenia techniczne to m.in.

- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia DTR
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia instrukcji BHP
- tłumaczenia kart charakterystyk i wiele innych
Tylko wysokiej jakości tekst prawny jest skutecznym obrońcą Państwa interesów na międzynarodowych rynkach.

Zachęcamy do tłumaczenia tekstów prawnych z języka norweskiego/na język norweski – to większą świadomość prawna, świadome zawieranie umów, rozumienie postanowień umów, regulaminów – a tym samym unikanie kłopotów natury prawnej.

Do Państwa rąk trafia profesjonalne tłumaczenie prawne języka norweskiego, wykonane przez tłumaczy, którzy są absolwentami kierunków prawniczych, administracyjnych.

Każde tłumaczenie prawne języka norweskiego dostosowane jest na poziomie merytorycznym, interpretacyjnym do zupełnie innych systemów prawnych.

Oferujemy tłumaczenia prawne takie jak:

- tłumaczenia umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia orzeczeń, wyroków, komentarzy
- tłumaczenia dokumentacji sądowej
- tłumaczenia umów innych niż cywilne
- tłumaczenia dokumentów firm, spółek i wiele innych
Nowoczesna struktura informatyczna to najskuteczniejsze narzędzie pozyskiwania nowych klientów – oferujemy Państwu ekonomiczną i skuteczną reklamę usług Państwa firmy – tłumaczenia stron www z języka norweskiego/na język norweski.

Tłumaczenia stron www języka norweskiego to wyłącznie korzyści:

- poszerzanie rynków zbytu (wzrasta liczba odwiedzających stronę, a tym samym potencjalnych klientów)
- to identyfikacja i lokalizacja marek polskich na rynkach norweskich
- to także możliwość zawierania kontraktów międzynarodowych
- dzięki większej ilości odwiedzin jesteśmy bardziej atrakcyjni dla reklamodawców

>Tłumaczenia stron www języka norweskiego wykonywane są przez tłumaczy informatycznych, tłumaczy literackich i reklamowych.

Każdorazowo adekwatnie do tematyki strony, indywidualnie dobieramy tłumacza języka norweskiego.
Jeżeli jesteście Państwo przedsiębiorczymi i pomysłowymi uczestnikami rynku – wiecie jak przypodobać się przyszłemu pracodawcy.

Innowacyjną, a jakże prostą metodą jest tłumaczenie życiorysów na język norweski.

Jeżeli szukają Państwo pracy w Norwegii – proponujemy profesjonalne tłumaczenie życiorysów – w ekspresowym tempie, wykonane przez specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w tłumaczeniach tego typu tekstów – tylko dobrze przetłumaczony życiorys i pozostałe dokumenty aplikacyjne to szansa na uzyskanie wymarzonej pracy.

Poza życiorysami tłumaczymy także z języka norweskiego/na język norweski:

- listy referencyjne, polecające
- dyplomy, świadectwa, świadectwa dojrzałości, certyfikaty
- listy motywacyjne
- zaświadczenia o prawie do wykonywania zawodu itp.

Zamawiając już teraz tłumaczenie życiorysu z języka norweskiego/na język norweski mogą Państwo otrzymać gotowy tekst nawet w ciągu 24 h od złożenia zamówienia!
Ponad 1000 tłumaczy dobrze zorganizowanych, wdrażających logistyczne metody pracy nad tekstem i rozdzielaniem zadań – jest w stanie tłumaczyć z setek nawet najmniej popularnych branż.

Współpracujemy z szeregiem specjalistów języka norweskiego – dlatego jeżeli potrzebują Państwo niszowego tłumaczenia języka norweskiego zapraszamy do kontaktu – pomożemy, doradzimy, przetłumaczymy.

Zawsze indywidualnie dobieramy specjalistę do tekstu, jesteśmy niezawodni – po co tracić czas na poszukiwania tłumacza języka norweskiego jak można powierzyć tłumaczenia nam?

Tłumaczymy także :

1. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
2. tłumaczenia aktów stanu cywilnego
3. tłumaczenia umów innych niż cywilne
4. tłumaczenia finansowe, bankowe
5. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
6. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
7. tłumaczeniadokumentacji spółek
8. tłumaczenia branży IT i setki innych specjalizacji

Szybkie tłumaczenia

Nie chcemy, by tłumaczenia spowalniały Twój biznes, dlatego oferujemy bardzo krótkie czasy realizacji zleceń i zawsze ich dotrzymujemy. Dla Twojej pewności gwarantujemy, że tłumaczenie zostanie dostarczone w terminie.

Możesz być pewny

Zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo Twoich dokumentów i najlepsze warunki współpracy. Przetłumaczyliśmy już tysiące dokumentów, cały czas rozwijamy nasze umiejętności. Działamy już od sześciu lat, obsłużyliśmy tysiące klientów.

Rzetelność

Przez lata dopracowaliśmy swoją procedurę działania, dzięki czemu osiągamy powtarzalną jakość tłumaczenia – charakteryzuje nas bardzo mała ilość reklamacji. Dzięki temu dostaliśmy nagrodę Jakość Roku 2012.

Przystępność

Dzięki naszym usługom płatności nie będą dla Ciebie przeszkodą. Dla konsumentów oferujemy wiele opcji rozliczeń, natomiast dla firm – rozliczenia co tydzień, dwa tygodnie lub co miesiąc. Dzięki temu nie masz problemu z dużą ilością faktur.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!