TŁUMACZ NORWESKIEGO – PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z/NA JĘZYK NORWESKI

norweskiNorwegia to kraj wybierany przez wielu Polaków, jako miejsce emigracji. Norweskie firmy często inwestują w Polsce, dlatego też jest duże zapotrzebowanie na tłumaczenia z tego języka i na ten język. Posługuje się nim około 5 milionów ludzi.

Jeśli jesteś zainteresowany tłumaczeniami języka norweskiego, czytaj dalej.

Stale współpracujemy z wieloma tłumaczami języka norweskiego z Polski i z Norwegii.

Wykonujemy tłumaczenia pisemne

  • Techniczne i specjalistyczne
  • Uwierzytelnione
  • Zwykłe (zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych)

Dzięki współpracy z naszym biurem znacznie łatwiej znajdziesz pracę w tym kraju (tłumaczenie CV, dokumentów potwierdzających wykształcenie i świadectw pracy), a także będziesz mógł szybciej założyć w nim firmę.

Już teraz wyślij do nas dokumenty, które chcesz przetłumaczyć

Dostaniesz darmową wycenę. Oferujemy rzetelne tłumaczenia, wykonane przez specjalistów z danej dziedziny.

Zapraszamy do wysłania dokumentów do wyceny. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób wysłać dokumenty, to napisz do nas lub zadzwoń.

Szybkie tłumaczenia

Nie chcemy, by tłumaczenia spowalniały Twój biznes, dlatego oferujemy bardzo krótkie czasy realizacji zleceń i zawsze ich dotrzymujemy. Dla Twojej pewności gwarantujemy, że tłumaczenie zostanie dostarczone w terminie.

Możesz być pewny

Zapewniamy Ci pełne bezpieczeństwo Twoich dokumentów i najlepsze warunki współpracy. Przetłumaczyliśmy już tysiące dokumentów, cały czas rozwijamy nasze umiejętności. Działamy już od sześciu lat, obsłużyliśmy tysiące klientów.

Rzetelność

Przez lata dopracowaliśmy swoją procedurę działania, dzięki czemu osiągamy powtarzalną jakość tłumaczenia – charakteryzuje nas bardzo mała ilość reklamacji. Dzięki temu dostaliśmy nagrodę Jakość Roku 2012.

Przystępność

Dzięki naszym usługom płatności nie będą dla Ciebie przeszkodą. Dla konsumentów oferujemy wiele opcji rozliczeń, natomiast dla firm – rozliczenia co tydzień, dwa tygodnie lub co miesiąc. Dzięki temu nie masz problemu z dużą ilością faktur.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!