Tłumaczenie norweski - profesjonalne tłumaczenia z norweskiego i na norweski

Tłumaczenia norweskiego – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z języka norweskiego i na język norweski. Udzielamy gwarancji jakości na nasze usługi! Potrzebujesz tłumaczenia? Darmowa wycena w ciągu 30 minut.

Czy wiesz, że język norweski nie ma jednej oficjalnej wymowy i że ma dwie urzędowo równorzędne formy pisane?

Jeśli tak, to wiesz już, dlaczego warto mieć naprawdę dobrego tłumacza z i na norweski. To język, który potrafi zaskoczyć jak burza śnieżna, ale bywa też piękny niczym fiord oświetlony zorzą polarną.

Perfekcyjne rezultaty wymagają perfekcyjnego tłumaczenia na język norweski. To właśnie chcemy Ci zaoferować.

Poznaj supertłumaczenia z i na norweski:

kalendarz.png

Tłumaczenia realizowane już od 2008 roku.

online.png

Usługa online - idziemy z duchem czasu i potrzebami klientów.

translation.png

Tłumaczymy norweski na 42 języki świata.

30-minut-1.png

Cenimy Twój czas - wycena w 30 minut.

iso-1.png

Certyfikat jakości ISO 9001:2015 - przestrzegamy branżowych norm i procedur.

five-stars.png

Klienci oceniają nas na 5.0. - sprawdź opinie na Google.

Tłumaczenia na norweski: dlaczego warto je nam powierzyć?

Jedną z najbardziej nietypowych cech języka norweskiego jest obecność dwóch standardów pisma: bokmal i nynorsk.

Ich obecność i jednakowe uznanie w urzędach wynika z historii: bokmal, dosłownie „język książkowy”, jest pochodzenia duńskiego i rozwijał się w miastach, podczas gdy nynorsk jest pismem prowincji, tradycyjnym, ale obecnie dużo mniej popularnym (tylko 10% użytkowników).
„Hva en oppstyr!” — powiedziałby Norweg. Co za zamieszanie!

Nasi doświadczeni tłumacze języka norweskiego (Polacy i Norwegowie) mówią zaś tak — wszystkie trudności translatorskie rozwiążemy za Ciebie. Po to tu jesteśmy.

Nieważne, jak zawiła jest norweska historia i piśmiennictwo. Postaramy się, by Twoje materiały marketingowe przekonywały, Twoje CV zachęcało do rozmowy wstępnej, a pisma urzędowe, ubezpieczeniowe, tłumaczenia przysięgłe języka norweskiego czy wszelkie inne pomagały szybko załatwić sprawę.

Nieważne czy mieszkasz w Polsce czy w Norwegii. Tłumacz polsko norweski z drużyny SUPERTŁUMACZ® zawsze przynosi dobre wyniki! Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszym biurem tłumaczeń!

Tłumaczenia norweski 4
Zapewniamy:
 • Dostęp do supertłumaczy.
 • Jakość wykonywanych przez nas przekładów.
 • Krótkie terminy realizacji zamówień.
 • Ceny adekwatne do stopnia trudności tekstów.
 • Współpracę ze specjalistami, którym można w pełni zaufać.

Cennik tłumaczeń języka norweskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język norweski89 zł109,47 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka norweskiego na język polski89 zł109,47 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język norweski124,60 zł153,26 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka norweskiego na język polski124,60 zł153,26 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia norweskiego62,30 zł76,63 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Proces zamawiania supertłumaczenia norweskiego:

1.png

Klient kontaktuje się z Biurem Klienta.

2.png

Przesłanie materiałów do wyceny.

3.png

Analiza przesłanych dokumentów lub tekstów.

4.png

Propozycja współpracy.

5.png

Wybór tłumacza norweskiego.

6.png

Wykonujemy przekład.

1. Nasze biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® ceni Twój czas. U nas czekasz maksymalnie 30 minut na wycenę.

2. Zamawiasz jako osoba fizyczna? Uprzejmie prosimy Cię o przedpłatę – możesz tu skorzystać z opcji płatności online lub wykonać tradycyjny przelew bankowy.

Tłumaczenia pisemne zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe norweskiego to usługa, której teraz potrzebujesz, aby załatwić sprawy służbowe lub prywatne? Szukasz kogoś, kto dba o najwyższy poziom tłumaczeń polsko-norweskich i norwesko-polskich? W naszym biurze tłumaczeń SUPERTŁUMACZ® gwarantujemy jakość każdego wykonanego przez nas tłumaczenia norweskiego. Nasi tłumacze to fachowcy, którzy pomogą Ci zarówno z tłumaczeniem norweskiego na polski jak i polskiego na norweski.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia norweski 5

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia norweski 6

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia norweski 7

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia norweski 8

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać, wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia norweski 9

Tłumaczenia języka norweskiego FAQ

Wykonane tłumaczenia języka norweskiego przesyłamy klientowi zgodnie z uzgodnionym terminem realizacji. Zobowiązuje nas do tego regulamin świadczenia usług, który znajduje się na naszej stronie. Proszę zwrócić uwagę na opinie klientów, którzy już z nami wcześniej współpracowali – możemy pochwalić się nienaganną opinią.

Oczywiście. U nas zawsze – nie tylko w przypadku norweskiego, ale wszystkich innych języków – możesz liczyć na całkowicie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Prześlij tekst, który potrzebujesz przetłumaczyć. Odezwiemy się do 30 minut.  

Powodów jest wiele, przede wszystkim to pewność, że w ściśle określonym terminie otrzymasz tłumaczenia z lub na norweski, które będzie odznaczało się wysoką jakością i spełni wszystkie Twoje wymagania. Amator to same kłopoty; błędy, przeinaczenia czy dopowiedzenia, które mogą kosztować Cię nerwy, czas, pieniądze, a nawet konsekwencje prawne. Zaufaj naszym specjalistom i tłumaczom z norweskiego na polski w naszym biurze SUPERTŁUMACZ®.

Podajemy Ci cenę netto + doliczasz do niej podatek VAT w wysokości 23%. Od początku wiesz, ile zapłacisz za naszą usługę tłumaczenia z języka norweskiego lub na język norweski. 

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Przetłumaczymy życiorys i list motywacyjny, a także certyfikaty językowe oraz uprawnienia zawodowe. Ze wsparciem naszego tłumacza wyprzedzisz konkurencję, a Twoje CV zainteresuje rekrutera.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Pomagamy przełożyć sukces z rynku rodzimego na ten w Norwegii. Nasza kompleksowa usługa tłumaczeń norweskiego obejmuje wszystkie działania firmy.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Przetłumaczymy Twoją stronę internetową, abyś mógł pokazać się jako specjalista w swojej dziedzinie i dotrzeć do nowych odbiorców.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne i prawnicze powierzamy wyłącznie ekspertom. W naszym portfolio znajduje się większość popularnych dokumentów potrzebnych w urzędach i sądach oraz tych związanych ze współpracą biznesową.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne z i na norweski wykonują u nas wyłącznie zawodowi tłumacze, lekarze i profesorowie. Przetłumaczymy dla Ciebie na przykład wypis ze szpitala czy ofertę handlową prywatnej kliniki.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Realizujemy tłumaczenia techniczne dla różnych branż, w tym dla przemysłu ciężkiego czy transportu. Obsługujemy większość dokumentów: od instrukcji obsługi aż po specjalistyczne publikacje.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Przekłady biznesowe to profesjonalne tłumaczenia kontraktów, dokumentów oraz wszelkich materiałów związanych z biznesem. Od lat wpieramy przedsiębiorców w ich działaniach, zapewniając rzetelne tłumaczenia dla biznesu.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Pomagamy zrozumieć formuły matematyczne oraz naukową terminologię zapewniając spójność i zgodność treści tłumaczenia naukowego z językiem oryginału.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Usługa tłumaczenia dokumentów samochodowych zapewnia pełną i skuteczną legalizację dokumentacji pojazdu. Dzięki temu szybko dopełnisz wszystkich formalności podczas rejestracji auta.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów motocyklowych umożliwiają pełną legalizację dokumentacji pojazdu. Zapewniamy rzetelne tłumaczenia wszelkich materiałów związanych z motocyklami.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Od lat wspieramy naszych Klientów w projektach budowlanych, w które zaangażowane są zagraniczne strony. Zapewniamy fachowe tłumaczenia budowlane, dbając o każdy szczegół i spójną terminologię z językiem oryginału.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Profesjonalne tłumaczenia chemiczne wspierają w działaniach firmy o zasięgu lokalnych i globalnym. Współpracujemy z tłumaczami, którzy nie tylko są ekspertami językowymi, ale także posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu chemii.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Tłumaczenia instrukcji obsługi są niezbędne w działaniu firm o zasięgu globalnym. Przekładamy wszelką dokumentację związaną z działaniem maszyn i urządzeń.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Rzetelne tłumaczenia dokumentów wspierają działania w wielu obszarach życia prywatnego i zawodowego. Skorzystaj z wiedzy naszych tłumaczy, którzy zapewnią bezbłędne tłumaczenia wszelkich dokumentów.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej usłudze tłumaczeń języka norweskiego? Przeczytaj jeszcze:

Tłumacz z norweskiego – zaistniej na skandynawskim rynku! Historia Norwegii to historia nagrody za oszczędność. Wielkie bogactwo przyszło do społeczeństwa, które uważnie ogląda każdą wydaną koronę. Dziś ten sukces przyciąga tysiące osób, również z Polski.

Odkrycie złóż naftowych w latach sześćdziesiątych odmieniło los Norwegii. Miejsce, które kiedyś kojarzyło się tylko z wielorybnictwem i fiordami, zaczęło być porównywane z arabskimi krajami-miliarderami.

Norwegia zawsze była mistrzem gospodarowania małymi zasobami. Gdy zasoby nagle stały się ogromne, to mistrzostwo stało się jeszcze bardziej widoczne. Gwałtowny skok ekonomiczny sprawił, że coraz więcej osób zaczęło szukać pracy w Norwegii albo w norweskich firmach za granicą.

Gdy pracują ze sobą ludzie albo firmy „mówiące” w dwóch językach, dobre tłumaczenie z języka polskiego na język norweski przyczynia się do sukcesów obu stron. Pracodawca rekrutuje łatwiej i skuteczniej buduje zespół. Pracownik szybciej znajduje to, czego szukał.

Tłumacz norweski w SUPERTŁUMACZ® dostarcza właśnie takie przekłady. Pisma, podania, materiały reklamowe — wszystko, co tylko może pomóc w polsko-norweskim sukcesie.

Oferujemy:

 • tłumaczenia norweskie techniczne (wiele branż, szeroki zakres dokumentów)
 • norweskie tłumaczenia specjalistyczne (psychologia, reklama itp.)
 • tłumaczenia medyczne język norweski
 • tłumaczenia prawnicze język norweski
 • norweskie tłumaczenia umów i dokumentacji
 • norweskie tłumaczenia do pracy (tłumaczenia CV na norweski czy referencje przełożone przez naszego tłumacza norweskiego to zwiększenie szansy otrzymania wymarzonej posady)
 • norweskie tłumaczenia zwykłe – doświadczenie zawodowego tłumacza
 • norweskie tłumaczenia przysięgłe (dokumenty trafiają w ręce doświadczonego tłumacza przysięgłego, który pomoże Ci np. przełożyć akt urodzenia i małżeństwa)
 • tłumaczenia norweskie stron internetowych
 • tłumaczenia z norweskiego na 42 języki
 • tłumaczenia z 42 języków na norweski
 • tłumaczenia pisemne różnych treści tworzone przez tłumacza norwesko-polskiego, m.in. plików tekstowych, projektów marketingowych
 • odpowiednio dobranego do zlecenia tłumacza norwesko polskiego lub tłumacza polsko norweskiego. W zależności od zlecenia oferujemy korzystanie z usług native speakera.

Miło robić pomyślne interesy z Oslo. Przyjemnie osiągać efekty, a jeszcze przyjemniej odnieść sukces po norwesku. Za każdym powodzeniem stoją dobre tłumaczenia norweskiego.

Najczęściej cena tłumaczenia norweskiego zależy od długości materiału źródłowego (liczba stron, znaków ze spacjami), języka /pary językowej, branży czy dziedziny, którego dotyczy dane tłumaczenie. Specjalizacja przekłada się na stawki – dokumenty techniczne wymagające znajomości norweskiego języka technicznego i wiedzy eksperckiej to wyższy koszt niż pomoc przy tłumaczeniu zwykłego tekstu. Weź pod uwagę także różnicę w realizacji tłumaczeń zwykłych i np. uwierzytelnionych tłumaczeń dokumentów.

Wykonujemy przekłady różnych tekstów – zawsze norweska jakość, zawsze dobra inwestycja.

Poproś o wycenę tłumaczenia norweskiego – możesz skorzystać z naszej strony internetowej (formularz kontaktowy) lub zadzwoń do nas. Określ rodzaj tłumaczeń, ilość stron, należy podać wszystkie wymagania – dzięki temu sprawnie otrzymasz kosztorys.

Norweski to język konkretów – dlatego dobre tłumaczenie z norweskiego na polski jest bardzo ważne. Gdy na zewnątrz jest minus kilkadziesiąt stopni, musisz mówić twardo i jasno, krótkimi słowami. Nie ma czasu do stracenia. To nie śródziemnomorska beztroska; przeżycia na mrozie nie odłożysz na jutro. Nasze tłumaczenia polskiego na norweski i z języka norweskiego na język polski są właśnie takie — konkretne i jasne. Dlatego Norwegowie tak dobrze je rozpoznają i traktują „jak swoje”. Mówimy i piszemy ich językiem — w każdym znaczeniu każdego słowa. Jeśli nie jesteś Norwegiem, a chcesz pisać po norwesku, warto włożyć w to wysiłek i pasję. Opłaci się! Na szczęście masz do tego SUPERTŁUMACZ®.

Twoje kompendium wiedzy o tłumaczeniach

Dialekty języka niemieckiego 1 Bez kategorii

Dialekty języka niemieckiego

12 czerwca 2024

Republika Federalna Niemiec – jeden kraj, jeden język? Republika Federalna Niemiec, postrzegana często jako

13 superstitions from different countries of the world 2 Bez kategorii

13 superstitions from different countries of the world

10 stycznia 2023

13 przesądów z różnych krajów świata 3 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?