Tłumaczenia techniczne

maszyna

Skuteczne tłumaczenie techniczne

Dobre tłumaczenie techniczne musi bazować na konkretach i bogatej terminologii. Naszym celem jest skuteczne tłumaczenie dokumentów technicznych. Zainwestowaliśmy w wykształconą i doświadczoną kadrę tłumaczy technicznych, którzy są nie tylko doskonałymi językoznawcami, ale także technikami, dyplomowanymi inżynierami, certyfikowanymi specjalistami dziedzin politechnicznych.

Tłumaczenie techniczne – nowoczesne technologie

Tłumaczenia techniczne, wykonujemy w oparciu o najnowsze technologie, które pozwalają tłumaczyć nie tylko skuteczne, ale także ekspresowo z absolutnym dochowaniem terminów umówionych z klientami biznesowymi, instytucjonalnymi, indywidualnymi. Każde tłumaczenie techniczne rozpatrywane jest indywidualnie, wnikliwa specjalizacja pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzia translatorskie.

Ciągle się rozwijamy

Jesteśmy członkami Naczelnej Organizacji Technicznej, śledzimy nowości, jesteśmy aktywnymi uczestnikami szkoleń i kursów dla tłumaczy specjalistów. Nie stać nas na oszczędzanie na jakości. Rozwijamy swoje umiejętności, poszerzamy wiedzę na licznych kierunkach podyplomowych zarówno z zakresu językoznawstwa jak i dziedzin specjalistycznych.

Tłumaczenia techniczne – normalizacja pojęć

Dziedziny techniczne bazują na normalizacji terminów i pojęć, zadaniem dobrego tłumacza technicznego jest pełne zorientowanie w przeznaczeniu tekstu, wkomponowaniu go w odpowiednie konteksty kulturowe i cele jakie ma osiągnąć.

Zaufanie i profesjonalizm podstawą tłumaczeń technocznych

Jesteśmy profesjonalistami – świadczą o tym liczne opinie zadowolonych klientów, a wśród nich Caritas, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Uniwersytet Jagielloński. Zapewniamy pełną ochronę danych merytorycznych i osobowych każdego tłumaczenia technicznego. Nasz profesjonalizm to także inwestowanie w nowoczesne oprogramowania, systemy komputerowe, zachowanie pełni standardów bezpieczeństwa.

Grafika w tłumaczeniu technicznym

Każde tłumaczenie techniczne, które wykonujemy jest od razu gotowe do użycia. Kształt formy graficznej zawsze ustalany jest z klientem. Wykonujemy szereg tłumaczeń tekstów technicznych, nawet z najbardziej niszowych branż.

Nasze tłumaczenia techniczne to m.in.:

  • tłumaczenia instrukcji obsługi,
  • tłumaczenia instrukcji BHP,
  • tłumaczenia kart charakterystyk,
  • tłumaczenia SIWZ – tłumaczenia Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia,
  • tłumaczenia opisów maszyn przemysłowych, rolniczych itp.,
  • tłumaczenia opisów produktów,
  • tłumaczenia dokumentacji i specyfikacji technicznych,
  • tłumaczenia dokumentacji patentowej i wiele innych.

Zaufaj profesjonalistom!

Bezwzględna gwarancja jakości – jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma, działamy w poszanowaniu reguł powszechnie obowiązującego prawa. Każde zadanie wykonujemy z najwyższą starannością i indywidualnym podejściem, ponad tysiąc tłumaczy czuwa nad najwyższą jakością tłumaczeń technicznych.

Jakość tłumaczeń technicznych

Wdrażamy w naszą działalność tłumaczeniową normy jakościowe ISO. Zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów – to opinie naszych klientów są dla nas najlepszą motywacją, a Państwa zadowolenie to najlepsza reklama naszych usług z zakresu szeroko pojętych tłumaczeń tekstów technicznych.

Sprawdź cenę i dowiedz się, w jakim terminie możemy dla Ciebie wykonać tłumaczenie