Nadzór nad jakością tłumaczeń sprawują native speakerzy języka angielskiego.

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka angielskiego:

  • tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, medyczne, prawnicze)
  • tłumaczenia stron internetowych oraz tekstów marketingowych
  • tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia swoich tekstów przetłumaczonych na język angielski lub z języka angielskiego na język polski, skorzystaj śmiało z naszych usług. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski. Współpracujemy z native speakerami, dzięki czemu masz pewność, że tekst przetłumaczony na angielski jest poprawny.

Przetłumacz swoje teksty z angielskiego lub na angielski

 

W ramach języka angielskiego
wykonujemy tłumaczenia w wielu dziedzinach

Tłumaczenia techniczne języka angielskiego to specjalistyczna terminologia, bogata baza pojęciowa, umiejętne posługiwanie się obcojęzycznymi definicjami.

Tłumaczenia techniczne wymagają także ujednolicenia terminologii – tak by tłumaczony teksty był zrozumiały i przejrzysty, dlatego nasi tłumacze specjaliści, tworzą tłumaczenie technicznie oparte wyłącznie na jednolitej terminologii.

Tłumaczenia techniczne z języka angielskiego nie są wykonywane przez przypadkowego tłumacza – nad tekstem technicznym zawsze pracuje tłumacz techniczny czyli osoba posiadająca wykształcenie techniczne, tytuł inżyniera.

Współpracujemy z technikami, inżynierami, producentami sprzętu AGD, RTV – tłumaczymy m.in.
- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia DTR
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia instrukcji BHP
- tłumaczenia technicznych artykułów naukowych
- tłumaczenia dokumentacji maszyn, certyfikatów itp.
Domeną naszego tłumaczenia medycznego języka angielskiego jest precyzja.
Wyłącznie precyzyjne tłumaczenie medyczne jest w stanie obronić się w medycznej rzeczywistości.

Tutaj błąd może drogo kosztować – dlatego warto powierzać tłumaczenia medyczne języka angielskiego specjalistom.

Nasze tłumaczenia medyczne z języka angielskiego wykonywane są przez tłumaczy, którzy poza filologicznym wykształceniem posiadają także wykształcenie medyczne. Współpracujemy z lekarzami specjalistycznymi, farmaceutami, biochemikami, producentami leków, przedstawicielami medycznymi.

Tłumaczenie medyczne posiada poprawną warstwę stylistyczną, ortograficzną , składniową, to także merytoryka na najwyższym poziomie – precyzyjne tłumaczenia definicji, jednostek chorobowych, składu leków itp.

Wykonujemy m.in.
- tłumaczenia farmaceutyczne np. ulotki leków
- tłumaczenia wypisów szpitalnych, historii choroby
- tłumaczenia naukowych artykułów medycznych
- tłumaczenia dokumentacji związanej z dopuszczeniem leku do obrotu itp.
Oferujemy tłumaczenia prawnicze zwykłe i pisemne.

Tłumaczenie prawnicze języka angielskiego wykonywane jest wyłącznie przez tłumaczy posiadających wykształcenie i doświadczenie z zakresu dziedzin prawnych.

Tłumaczenie z dziedziny prawa musi być maksymalnie czytelne i jednoznaczne, często także jak najbardziej dosłowne. Niuanse w poszczególnych gałęziach prawa potrafią wykazać jedynie specjaliści – dlatego nasze tłumaczenia prawne języka angielskiego wykonują wyłącznie tłumacze prawnicy.

Gwarantujemy poprawność w warstwie gramatycznej, ortograficznej i stylistycznej.

Nasze tłumaczenia prawne z języka angielskiego to zgodność z wykładnią prawa kraju docelowego – najtrudniejsze zagadnienie w tłumaczeniu tekstu prawnego.

Dzięki współpracy z urzędami, instytucjami, kancelariami prawnymi tworzymy wysokiej jakości tłumaczenia prawne języka angielskiego, dostosowane precyzyjnie do wykładni angielskiego common law.

Nasze tłumaczenia prawne to m.in.
- tłumaczenia umów cywilnoprawnych np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowy spółki, umowy najmu, umowy dzierżawy itp.
- tłumaczenia dokumentacji sądowej, pozwów, wniosków
- tłumaczenia literatury i czasopism prawnych
- tłumaczenia komentarzy, aktów prawnych itp.
Dobra strona www to wyznacznik sukcesu firmy, organizacji ,stowarzyszenia, akcji promocyjnej.

Aby lepiej wypromować swoje usługi – zainwestuj w profesjonalne tłumaczenie strony www.

Wykonujemy tłumaczenia stron www na język angielski, z języka angielskiego. Ściśle specjalizujemy działania naszych tłumaczy – daną stronę tłumaczy osoba, która specjalizuje się w tłumaczeniach danego rodzaju tekstu.

Współpracujemy z tłumaczami zajmującymi się tekstami marketingowymi, promocyjnymi, reklamowymi – to oni tłumaczą tak, by zaciekawiać – podobnie jak tekst rodzimy.

Nasze tłumaczenia stron www konsultowane są z informatykami, grafikami, programistami.

Powierzając nam swoją stronę www mają Państwo pewność, że tłumaczenie języka angielskiego będzie charakteryzowało się najwyższą jakością – zarówno na poziomie tekstu (gramatyka, składnia, stylistyka) grafiki jak i merytoryki.
Tłumaczenia dokumentów aplikacyjnych na język angielski – oferujemy zarówno tłumaczenia języka angielskiego zwykłe jak i przysięgłe.

Tłumaczenia życiorysów wykonywane są :

- w ekspresowym tempie bez uszczerbku na jakości – gotowe tłumaczenie nawet w ciągu 24 godzin od zamówienia. Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy.
- przez tłumaczy posiadających doświadczenie w zakresie tłumaczeń życiorysów języka angielskiego oraz innych dokumentów aplikacyjnych – to najwyższa jakość tłumaczenia języka angielskiego.

Dzięki dobremu tłumaczeniu życiorysu z języka angielskiego/ na język angielski szybciej i łatwiej możecie Państwo znaleźć wymarzoną pracę.

Oferujemy także inne tłumaczenia języka angielskiego zarówno przysięgłe jak i zwykłe:
- tłumaczenia listów motywacyjnych
- tłumaczenia listów polecających
- tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, świadectw dojrzałości

Tłumaczenia cv języka angielskiego – szansa na lepszą pracę!
Potrzebują Państwo tłumaczenia języka angielskiego z niszowych dziedzin? Nie ma wzmianki
o danym typie tłumaczenia w naszych folderach informacyjnych i na stronach internetowych?

Zapraszamy do kontaktu!

Współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy, każdy z nich to specjalista w konkretnej branży – nie jesteśmy w stanie wymienić tych wszystkich specjalizacji - dlatego w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy ZAWSZE indywidualny dobór tłumacza do tekstu.

Tłumaczenia języka angielskiego to także:

- tłumaczenia z zakresu dziedzin ekonomicznych, finansowych, biznesowych
- tłumaczenia literackie, marketingowe, promocyjne, reklamowe
- tłumaczenia IT
-tłumaczenia z zakresu dziedzin motoryzacyjnych np. dokumentacje rejestracyjne pojazdów, tłumaczenia dokumentacji samochodowej
- tłumaczenia publikacji naukowych z wielu dziedzin
- tłumaczenia z zakresu branży budowlanej, dokumentacja przetargowa itp.

Poznaj opinie klientów

Tłumaczenia zostały wykonane szybko i fachowo. Polecam firmę Supertłumacz jako rzetelnego partnera biznesowego. / prof. zw. dr hab. Piotr Jędrzejowicz, Akademia Morska w Gdyni

Przekłady są poprawne zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym. Na podkreślenie zasługuje kontakt mailowy i telefoniczny z przedstawicielami firmy oraz profesjonalna i kompetenta obsługa. / Małgorzata Zasłona, kierownik Działu Współpracy z Zagranicą, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Wszystkie zlecenia dokumentów z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża oraz innych wykonywane były niezwykle profesjonalnie i szybko. / ks. Łukasz Rotengruber, duszpasterz głuchoniemych

Zamawiane tłumaczenia są bardzo dobrej jakości, a biuro wywiązuje się z terminów, czasami je nawet przyspieszając. / Kamil Wojtłowski, Dział Produkcji i jakości ZPC Chocomoco

Nasi zagraniczni partnerzy, którzy mieli styczność z przetłumaczonymi dokumentami chwalili profesjonalizm tłumaczeń. I to zarówno z tekstami marketingowymi, wykorzystywanych w folderach i katalogach, jak i tekstach typowo technicznych. W obu przypadkach były one wysokiej jakości. / Anita Błaszczyk, specjalista ds. marketingu, MEDEN-INMED Sp. z o.o.

Rzetelna Firma

Jesteśmy posiadaczami certyfikatu Rzetelna Firma, sygnowanego przez KRD. Dla nowoczesnego przedsiębiorcy to jedno z najbardziej cenionych wyróżnień. Nasi klienci mają pewność, że jesteśmy w pełni transparentnym, odpowiedzialnym i wypłacalnym biurem tłumaczeń. Tłumaczenia dla firm to nowoczesne rozwiązanie wspierające Państwa działalność, pozyskujące nowe rynki zbytu oraz nowych klientów. Każde tłumaczenie dla firm to indywidualne podejście i solidna praca tłumacza specjalisty. Dokonujemy specyfikacji i lokalizacji każdego produktu. Najlepsza reklama – skutecznie tłumaczenie dla firm i zadowolenie klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • gwarantujemy wysoką jakość tłumaczeń wykonywanych przez doświadczonych tłumaczy – potwierdzają to klienci oraz wyróżnienia zdobyte na przestrzeni lat
  • oferujemy atrakcyjne terminy realizacji tłumaczeń – dostosowane do Państwa potrzeb
  • istniejemy od 2008 roku – w tym czasie obsłużyliśmy ponad 20 tys. klientów
  • wszystkie tłumaczone dokumenty objęte są klauzulą poufności
  • wystawiamy faktury VAT
  • jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00

Chcesz wiedzieć o nas więcej? Przejdź do sekcji O nas.

Wykorzystaj nasze zalety i pomóż swojej firmie odnieść sukces