Tłumaczenie angielski

Z komfortem i klasą Rolls Royce’a

Tłumaczenia angielskiego – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Oferujemy usługi z zakresu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski. Mamy wieloletnie doświadczenie i doświadczonych tłumaczy.

Dobre tłumaczenie na angielski lub z angielskiego jest jak Rolls Royce, najsłynniejsza brytyjska limuzyna: dokładnie wykonane, bezusterkowe, zawsze na czas i zawsze ponad oczekiwania. Co więcej, gotowe tłumaczenie sprawia, że od razu możesz „wsiąść w to auto” i udać się nim do miejsca, w które chcesz dotrzeć.

Jest tylko jedna różnica. Jaka? Rolls Royce jest drogi, a tłumaczenia z języka angielskiego na język polski i z polskiego na angielski od SUPERTŁUMACZ® ani trochę. To świetna oferta w świetnej cenie. Co możemy Ci gwarantować? Zapewniamy pełen komfort zamawiającego. Jak tłumaczyć teksty angielskie, to oczywiście z nami!

Dlaczego warto skorzystać z naszych tłumaczeń na angielski i z angielskiego?

Pewne rzeczy rozumie się nawet bez tłumaczenia z angielskiego. Na przykład sukces — tak samo ważny dla klientów po obu stronach kanału La Manche albo Atlantyku (czyli Anglików lub Amerykanów).

By sukces po polsku mógł zmienić się w success po angielsku (albo odwrotnie), potrzebne jest profesjonalne tłumaczenie i zawodowy tłumacz angielskiego, który przełoży nie tylko mechaniczne znaczenie kolejnych słów, ale ducha, sens i intencję całego tekstu. Pracują u nas wyłącznie tacy tłumacze, starannie wyselekcjonowani specjaliści z różnych branż, dziedzin i sektorów, którzy przełożą nie tylko mechaniczne znaczenie kolejnych słów, ale ducha, sens i intencję całego tekstu. Bogate doświadczenie to umiejętności i wiedza, które zawsze procentują. Potrzebne jest Supertłumaczenie.

Niewiele tłumaczy polskiego na angielski umie dobrze wykonać takie zadanie. To kwestia wiedzy, doświadczenia i osobistego zaangażowania. Często w przekładzie tekstów liczy się umiejętność czytania między słowami, rozumienia kontekstu i świadomości spraw językowych. My pracujemy tylko z osobami, które to potrafią, i jest to na ogół współpraca od wielu, wielu lat. Jesteśmy dumni ze stabilności naszego zespołu.

Zresztą nasi specjaliści znają się na rzeczy w każdej kombinacji językowej. Tłumacz z polskiego na angielski z angielskiego na polski czy tłumacz z angielskiego na język obcy (w ofercie mamy 42 języki świata!) lub z tego dowolnego języka obcego na angielski przygotuje Ci to, czego potrzebujesz. Zrobi to na perfekt. Nasze wyniki pokazują więcej niż tysiące słów.

Klienci to doceniają — to wielka pomoc, gdy np. dokumenty Twojej firmy od lat tłumaczy ta sama, sprawdzona osoba. Każde zlecenie jest dla nas najważniejsze, bo Ty jesteś dla nas ważny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby jak najszybciej odnaleźć swoją drogę do sukcesu.

To jak? Idziesz odnieść sukces, czyli success?

Rodzaje tłumaczeń na angielski, które znajdziesz w naszej ofercie

Dostarczamy klientowi nie tylko tłumaczenie z angielskiego i na język angielski, ale i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nam może być zawsze pewien, że i po polsku, i po angielsku mówi do klientów i kontrahentów to samo.

To małe wielkie rzeczy — dwujęzyczna umowa, która nie zrobi niespodzianki prawnikom, instrukcja dla anglojęzycznego klienta, by dzięki precyzyjnemu językowi nie musiał dzwonić do Ciebie co drugi dzień, badania naukowe albo precyzyjne ustalenia biznesowe, od których zależą niekiedy miliony złotych, funtów lub dolarów.

W SUPERTŁUMACZ® wiemy, że tłumaczenia angielskie są naprawdę ważne. To usługa, z którą wiąże się ogromna odpowiedzialność; małe ogniwo w połączeniach globalnego biznesu.

Tłumacz nie tworzy tekstu od nowa, ale robi coś wyjątkowego — sprawia, że tekst zaczyna być rozumiany przez osoby, które nie znają oryginalnego języka.

Dzięki temu firmy mogą rosnąć ponad granice krajów pochodzenia, nauka może korzystać na międzynarodowej współpracy specjalistów, a język staje się narzędziem zamiast być ograniczeniem.

Jest tylko jeden warunek. Tłumaczenie musi być Super. Zgadzasz się z nami?
Co możemy Ci zaoferować?

 • angielskie tłumaczenia techniczne (wiele branż, tłumaczenia na angielski i tłumaczenia z angielskiego)
 • tłumaczenia specjalistyczne języka angielskiego,
 • angielskie tłumaczenia umów i dokumentacji (ubezpieczenia, kredyty, sprawy sądowe itp.)
 • angielskie tłumaczenia do pracy (CV, referencje itp.)
 • angielskie tłumaczenia zwykłe
 • tłumaczenia prawnicze angielskiego na polski i polskiego na angielski
 • tłumaczenia medyczne (tłumaczenie z angielskiego na polski i tłumaczenie z polskiego na angielski)
 • angielskie tłumaczenia przysięgłe (do przetłumaczenia z angielskiego lub na angielski angażowany jest tłumacz przysięgły)
 • tłumaczenia informatyczne i IT (tłumaczenie z angielskiego i tlumaczenie na angielski)
 • tłumaczenia z angielskiego na 42 języki
 • tłumaczenia z 42 języków na angielski
 • tłumaczenia pisemne (tłumaczenie z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski) bez wychodzenia z domu
 • tłumaczenie z angielskiego i tłumaczenie na angielski wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów

Oczywiście SUPERTŁUMACZ® to także konkurencyjne ceny, atrakcyjne i uczciwe. U nas nie płacisz czy przepłacasz. U nas inwestujesz. Wyślij tekst i zapytaj o wycenę (jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje). Cennik przesyłamy do 30 minut. Ofertę przygotowujemy indywidualnie, tak, aby spełniała Twoje potrzeby. Gotowy na usługę, która Cię usatysfakcjonuje?

Od czego zależy cena i ile kosztują tłumaczenia angielskiego?

Profesjonalne tłumaczenia pracują na jakość, Twoje cele, rozwój i sukces. Nigdy nie są dziełem przypadku. Zawsze to wynik pracy zawodowego tłumacza angielskiego, który zna się na tym, co mu zlecasz. To, ile kosztuje tłumaczenie na angielski zależeć może od wielu czynników. Najważniejszy to tłumaczenia angielskie, które chcesz, abyśmy dla Ciebie przygotowali.

Należy wziąć pod uwagę chociażby to, czy będzie ci potrzebny tłumacz języka angielskiego na polski, czy może angielski tłumacz pracujący w parze z innym językiem obcym. Inna ważna kwestia, to czy w danym tłumaczeniu potrzebujesz udziału kogoś, kto jest zarówno tłumaczem, jak i specjalistą w danej dziedzinie czy temacie. Do przetłumaczenia dokumentu z prawa, a do takiego napisanego językiem technicznym nie zatrudnisz tego samego fachowca.

Weź pod uwagę także:

 • ilość słów, znaków ze spacjami lub stron dotyczących tłumaczenia angielskiego
 • ekspresowe tłumaczenie – w naszym biurze tłumaczeń specjaliści bez problemu wykonują dla klientów przekład w trybie przyspieszonym. Pamiętaj, że cena jest tu wyższa niż za standardowy czas realizacji
 • usługi specjalne.

Kiedy potrzebujesz tłumacza z języka angielskiego na polski, masz możliwość zapytać o ceny nasze biuro tłumaczeń. Szybko uzyskasz informacje, bo SUPERTŁUMACZ® ceni Twój czas!

Tłumaczenia języka angielskiego FAQ

Ceny, które Ci podajemy są cenami netto; doliczany jest do nich 23% podatek VAT. W ten sposób nasz system rozliczania jest w pełni przejrzysty i prosty. Nie ma tu żadnych kruczków, które mogą wpędzić w pułapkę. Wszystko jest uczciwe i jasne.

Tłumaczenie dla Ciebie wykonuje profesjonalny tłumacz. Dodatkowo jest to odpowiednio dobrany specjalista z Twojej branży. Posiadamy również certyfikaty jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015.

Prześlij nam swój tekst to przetłumaczenia. Wycenimy go i przedstawimy Ci najszybszy możliwy termin realizacji.

Pracują u nas wyłącznie zawodowi tłumacze, starannie wyselekcjonowani specjaliści z różnych branż, dziedzin i sektorów.

Dlaczego profesjonalne tłumaczenie wciąż jest niezbędne, choć tak wiele osób zna ten język?

Odpowiedź krótka — bo średnia znajomość języka wystarcza tylko do średnio ważnych spraw. Jako biuro tłumaczeń online języka angielskiego możemy zagwarantować najwyższą jakość usług!

Kupisz bilet do innego kraju, ale nie podbijesz tamtego rynku. Przeczytasz angielskie pismo naukowe, ale nie zrobisz doktoratu w USA. To właśnie różnica, która odróżnia podstawy od perfekcji.

SUPERTŁUMACZ® to właśnie perfekcja do wynajęcia. Zawsze pewna jakość tłumaczenia, kiedy niezbędny jest brytyjski angielski, amerykański angielski czy ten w australijskiej odmianie. Nasze internetowe biuro tłumaczeń to gwarancja wysokiej klasy przekładu, który jest Ci niezbędny.

Każdy język to odrębny wszechświat skojarzeń i idei. Każdy jest samodzielny, odrębny od pozostałych i można go studiować dziesięciolecia. Dzięki nam nie trzeba go studiować ani martwić się, czy Twój tekst znaczy dokładnie to, co chcesz i to, co ma znaczyć. Możemy Ci oferować tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i tłumaczenia uwierzytelnione z różnych dziedzin, branż i na różne tematy, które pomogą Ci załatwić Twoje sprawy czy interesy. Zainteresowany?

"Fantastic Beasts and Where to Find Them"?: Znajdź i wybierz odpowiedniego supertłumacza

Co tu robi tytuł książki J.K. Rowling “Fantastic Beasts and Where to Find Them” znany nam bardziej w polskiej wersji językowej jako “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”?

Przez taką małą analogię chcemy Ci wskazać na coś ważnego. Wybór.

Tlumaczenie z angielskiego czy tłumaczenie na język angielski to cele, które możesz zrealizować; sprawy, które możesz załatwić czy marzenia, które możesz zrealizować. Możesz, ale może Ci się nie udać, albo ktoś brzydko powiedziawszy spartaczy Ci przekład.

Przetłumaczyć tekst niby da radę każdy, kto włada angielskim. Ale czy “posługiwanie się” językiem obcym, a tłumaczenie po angielsku to, to samo…? Nie stawiaj znaku równości pomiędzy tymi dwiema kwestiami.

Poważne zlecenia, tłumaczenie dokumentów mających znaczenie dla Ciebie czy każde tłumaczenie, które ma i może realnie wspomóc Cię w dojściu do celu, zrealizowaniu planu, osiągnięciu sukcesu – oddaj w ręce angielskiego tłumacza.

U nas to nie translator przekłada, a żywy człowiek, w dodatku najlepszy ekspert w Twojej branży. Czasem to native speaker z wykształceniem i wiedzą w danym temacie trudniący się tłumaczeniem, czasem zawodowy tłumacz wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie.

Potrzebujesz tłumaczenia? Chcesz wysokiej jakości tłumaczenia? Oferujemy tłumaczenia tworzone pod Twoje potrzeby! Supertłumacz się po angielsku.

Julia B
Julia B
09:24 16 Sep 21
Bardzo szybka wycena tłumaczenia, a także sama jego realizacja, przystępne ceny, polecam
Aleksandra Korczynska
Aleksandra Korczynska
07:30 13 Jul 21
Szybki oraz bezproblemowy kontakt. Realizacja zlecenie już na drugi dzień! Dostawa dokumentów w formie elektronicznej. Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy 🙂
Dominik Rozwarski
Dominik Rozwarski
15:17 08 Jul 21
wszystko wykonane w określonym czasie i formiepolecam
Piotr Skowroński
Piotr Skowroński
10:53 27 Jun 21
Z pełnym przekonaniem rekomenduję biuro SUPERTŁUMACZ, które ostatnio bardzo mi pomogło. Korzystałem z usług tłumaczeń medycznych, których potrzebowałem bardzo szybko. Biuro zrobiło wszystko, żeby tak się stało. Zarówno pracownicy biura, jak i tłumacz postarali się, aby w jak najkrótszym czasie wykonać usługę. Do samego tłumaczenia zaś nie mam uwag: dobre i profesjonalne.
Sebastian Sendra
Sebastian Sendra
13:30 26 Jun 21
Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Tłumaczenie dobrej jakości wykonane w terminie.
Jerzy Herbowski
Jerzy Herbowski
12:43 26 Jun 21
Tak właśnie wyobrażam sobie profesjonalną usługę.
Greg Lyzwa
Greg Lyzwa
13:34 25 Jun 21
Tłumaczenie CV wykonane w ciągu 24h. Wszystko przetłumaczone zgodnie z zaleceniami. Jestem bardzo zadowolony. I to wszystko w dobrej cenie.Polecam.
Julia Kuzevych
Julia Kuzevych
08:19 25 Jun 21
Ale dziękuję!Zawsze robicie szybko, ale tym razem jest błyskawicznie. Jesteście niesamowici!
Dominika Topa-Bryniarska
Dominika Topa-Bryniarska
20:05 24 Jun 21
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Tłumaczenie wykonane bardzo dobrze i na czas. Kontakt z biurem także na wysokim poziomie. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Karol Cyrklewicz
Karol Cyrklewicz
11:43 24 Jun 21
Polecam. Dobrze przetłumaczone CV. Szybko prosto, bezproblemowo i profesjonalnie
Tłumaczenia angielski 2

Tłumaczenia

Tłumaczenia angielski 3

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów 1 Artykuły na temat tłumaczeń

Ciekawe, dziwne i śmieszne tłumaczenia tytułów filmów

20 września 2021

Wzbudzają wiele emocji, czasem śmiech, a czasem zażenowanie. Mowa o tłumaczeniach tytułów filmów. Wydaje

tłumaczenie dokumentów samochodowych Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

19 maja 2021

Sprowadzając samochód z zagranicy, trzeba się liczyć, iż należy przetłumaczyć dołączoną do niego dokumentacje.

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski Artykuły na temat tłumaczeń

Ile kosztuje tłumaczenie na angielski i co wpływa na jego cenę?

19 maja 2021

Tłumaczenia w języku angielskim to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych tłumaczeń językowych. Zapotrzebowanie na