Tłumaczenie angielski - profesjonalne tłumaczenia z angielskiego i na angielski

Tłumaczenia angielskiego – biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Oferujemy usługi z zakresu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski. Mamy wieloletnie doświadczenie i doświadczonych tłumaczy.

Dobre tłumaczenie na angielski lub z angielskiego jest jak Rolls Royce, najsłynniejsza brytyjska limuzyna: dokładnie wykonane, bezusterkowe, zawsze na czas i zawsze ponad oczekiwania. Co więcej, gotowe tłumaczenie sprawia, że od razu możesz „wsiąść w to auto” i udać się nim do miejsca, w które chcesz dotrzeć.

Jest tylko jedna różnica. Jaka? Rolls Royce jest drogi, a tłumaczenia z języka angielskiego na język polski i z polskiego na angielski od SUPERTŁUMACZ® ani trochę. To świetna oferta w świetnej cenie. Co możemy Ci gwarantować? Zapewniamy pełen komfort zamawiającego. Jak tłumaczyć teksty angielskie, to tylko z nami!

Supertłumaczenia

kalendarz.png

Wykonujemy tłumaczenia angielskiego od 2008 roku.

online.png

Usługa online - wszystko załatwisz przez internet.

translation.png

Tłumaczenia angielskiego na 24 języki świata.

30-minut-1.png

Wycena w 30 minut.

iso-1.png

ISO 9001:2015

five-stars.png

5.0. na Google - klienci doceniają naszą pracę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych tłumaczeń na angielski i z angielskiego?

Pewne rzeczy rozumie się nawet bez tłumaczenia z angielskiego. Na przykład sukces — tak samo ważny dla klientów po obu stronach kanału La Manche albo Atlantyku (czyli Anglików lub Amerykanów).

By sukces po polsku mógł zmienić się w success po angielsku (albo odwrotnie), potrzebne jest profesjonalne tłumaczenie i zawodowy tłumacz angielskiego, który przełoży nie tylko mechaniczne znaczenie kolejnych słów, ale ducha, sens i intencję całego tekstu. Pracują u nas wyłącznie tacy tłumacze, starannie wyselekcjonowani specjaliści z różnych branż, dziedzin i sektorów, którzy przełożą nie tylko mechaniczne znaczenie kolejnych słów, ale ducha, sens i intencję całego tekstu (sprawdź tłumacz przysięgły języka angielskiego). Bogate doświadczenie to umiejętności i wiedza, które zawsze procentują. Potrzebne jest supertłumaczenie!

Niewielu tłumaczy polskiego na angielski umie dobrze wykonać takie zadanie. To kwestia wiedzy, doświadczenia i osobistego zaangażowania. Często w przekładzie tekstów liczy się umiejętność czytania między wierszami, rozumienia kontekstu i świadomości spraw językowych. My pracujemy tylko z osobami, które to potrafią, i jest to na ogół współpraca od wielu, wielu lat. Jesteśmy dumni ze stabilności naszego zespołu.

Nasi specjaliści znają się na rzeczy w każdej kombinacji językowej. Tłumacz z polskiego na angielski i z angielskiego na polski czy tłumacz z angielskiego na język obcy (w ofercie mamy 42 języki świata!) lub z innego dowolnego języka obcego na angielski przygotuje Ci to, czego potrzebujesz. Zrobi to na perfekt. Nasze wyniki pokazują więcej niż tysiące słów.

Klienci to doceniają — to wielka pomoc, gdy np. dokumenty Twojej firmy od lat tłumaczy ta sama, sprawdzona osoba. Każde zlecenie jest dla nas najważniejsze, bo Ty jesteś dla nas ważny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby jak najszybciej odnaleźć swoją drogę do sukcesu.

To jak? Idziesz odnieść sukces, czyli success?

Tłumaczenia angielski 3

Korzyści dla Ciebie:

  • dostęp do supertłumaczy,
  • wysoka jakość tłumaczeń angielskiego,
  • krótkie terminy realizacji zleceń,
  • połączenie atrakcyjnych cen z uczciwą wyceną tekstów,
  • poufność.

Cennik tłumaczeń języka angielskiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język angielski49 zł60.27 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka angielskiego na język polski49 zł60.27 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język angielski68,60 zł84,38 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego na język polski68,60 zł84,38 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia angielskiego34,30 zł42,19 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Mechanizm działania supertłumaczenia angielskiego

1.png

Kontakt z Biurem Klienta

2.png

Przesłanie tekstów, które chcesz przetłumaczyć

3.png

Analiza przesłanych materiałów

4.png

Przedstawienie propozycji współpracy

5.png

Wybór tłumacza, który ma najlepsze kwalifikacje do Twojego zlecenia

6.png

Realizacja tłumaczenia

1. Czas oczekiwania na wycenę w 99% przypadków wynosi mniej niż 30 minut.

2. Klientów fizycznych prosimy o dokonanie przedpłaty – w naszym biurze tłumaczeń akceptujemy płatności online i zwykłe przelewy bankowe.

Tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne lub tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) potrzebne są Ci w pracy lub do wdrożenia nowych działań w Twojej firmie? Ważna jest dla Ciebie jakość i solidność tłumaczeń z i na angielski? Tłumaczenia angielskiego wykonywane przez naszych ekspertów cieszą się bardzo dużą popularnością wśród Klientów.

Nasi tłumacze angielskiego to najlepsi w swoim fachu specjaliści, którzy zadbają o każdy detal przygotowywanego dla Ciebie tłumaczenia z angielskiego na polski i z polskiego na język obcy. Gwarantujemy superjakość każdego wykonanego przez nas przekładu.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia angielski 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia angielski 5

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia angielski 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia angielski 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenie przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia angielski 8

Tłumaczenia języka angielskiego FAQ

Ceny, które Ci podajemy, są cenami netto; doliczany jest do nich 23% podatek VAT. W ten sposób nasz system rozliczania jest w pełni przejrzysty i prosty. Nie ma tu żadnych kruczków, które mogą wpędzić w pułapkę. Wszystko jest uczciwe i jasne.

Tłumaczenie wykonuje dla Ciebie profesjonalny tłumacz. Dodatkowo, jest to odpowiednio dobrany specjalista z Twojej branży. Posiadamy również certyfikaty jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015.

Co tu robi tytuł książki J.K. Rowling „Fantastic Beasts and Where to Find Them” znany nam bardziej w polskiej wersji językowej jako „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”?

Przez taką małą analogię chcemy Ci zwrócić uwagę na coś ważnego. Wybór.

Tłumaczenie z angielskiego czy tłumaczenie na język angielski to cele, które możesz zrealizować; sprawy, które możesz załatwić czy marzenia, które możesz zrealizować. Możesz, ale może Ci się nie udać, jeśli ktoś, brzydko mówiąc, spartaczy Ci przekład.

Przetłumaczyć tekst niby da radę każdy, kto włada angielskim. Ale czy „posługiwanie się” językiem obcym, a tłumaczenie po angielsku to to samo? Nie stawiaj znaku równości pomiędzy tymi dwiema kwestiami.

Poważne zlecenia, tłumaczenie dokumentów mających znaczenie dla Ciebie czy każde tłumaczenie, które ma i może realnie wspomóc Cię w dojściu do celu, zrealizowaniu planu, osiągnięciu sukcesu – oddaj w ręce angielskiego tłumacza.

U nas to nie translator przekłada, a żywy człowiek, w dodatku najlepszy ekspert w swojej branży. Czasem to native speaker z wykształceniem i wiedzą w danym temacie trudniący się tłumaczeniem, czasem zawodowy tłumacz wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie.

Potrzebujesz tłumaczenia? Chcesz wysokiej jakości tłumaczenia? Oferujemy tłumaczenia tworzone pod Twoje potrzeby! 

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Nasi specjaliści pomogą Ci przekonać do siebie pracodawcę w ponad 60 krajach świata, gdzie angielski ma oficjalny lub półoficjalny status.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Ułatwiamy porozumienie się z 1,348 mld osób, dla których angielski to pierwszy lub drugi język.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Rozumiemy i znamy świat wirtualny – od 2008 roku zrealizowaliśmy setki tłumaczeń, które ułatwiły dotarcie do odbiorców i klientów w sieci.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Wspieramy osoby prywatne i klientów firmowych w załatwianiu spraw urzędowych, sądowych, czy tych związanych ze współpracą z partnerem z kraju anglojęzycznego.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Pomagamy zadbać o Twoje zdrowie. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe z wielu dziedzin medycyny.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Technika wymaga dokładności, precyzji i solidności, stąd tłumaczą u nas zawodowi tłumacze, którzy są także specjalistami w danej branży.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe to specjalistyczne translacje treści z różnych dziedzin biznesu. Dbamy, aby każda umowa i dokument firmowy był fachowo przetłumaczony. Poprawny przekład biznesowy to klucz do sukcesu Twojej firmy.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Przekład z różnych dziedzin nauki zapewnia spójność, poprawność i pełną zrozumiałość wzorów matematycznych i publikacji w języku docelowym. Zapewniamy profesjonalne przekłady tekstów naukowych z różnych dziedzin.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Profesjonalne przekłady dokumentacji samochodowej to konieczność przy rejestracji auta w Polsce. Zapewniamy przekłady wszystkich niezbędnych dokumentów wymaganych do legalizacji pojazdu sprowadzonego do naszego kraju.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczymy wszelką dokumentację motocyklową. Dzięki naszym przekładom szybko i bez zbędnych komplikacji zarejestrujesz motocykl w polskim wydziale komunikacji.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Realizujemy przekłady dla branży budowlanej. Dzięki naszym specjalistom językowym każdy rysunek i projekt budowlany stanie się jasny i zrozumiały w języku docelowym.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne wymagają nie tylko wiedzy językowej, ale także z zakresu chemii. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami od tłumaczeń chemicznych, którzy zapewnią najwyższy poziom translacji.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Przekłady instrukcji obsługi to kluczowy element współpracy międzynarodowej. Zapewniamy fachowe wsparcie w przekładach dla dużych i małych firm, specjalizując się w najwyższym poziomie translacji.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Profesjonalne tłumaczenie dokumentów jest niezwykle istotne dla zapewnienia pewności obrotu. Wspieramy na każdym etapie przekładu treści, a nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewni tłumaczenie dokumentów na najwyższym poziomie.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Supertłumacz – Twój zaufany partner

Odpowiedź jest krótka — bo średnia znajomość języka wystarcza tylko do średnio ważnych spraw. Jako biuro tłumaczeń online języka angielskiego możemy zagwarantować najwyższą jakość usług!

Kupisz bilet do innego kraju, ale nie podbijesz tamtego rynku. Przeczytasz angielskie pismo naukowe, ale nie zrobisz doktoratu w USA. To właśnie różnica, która odróżnia podstawy od perfekcji.

SUPERTŁUMACZ® to właśnie perfekcja do wynajęcia. Zawsze pewna jakość tłumaczenia, kiedy niezbędny jest brytyjski angielski, amerykański angielski czy ten w australijskiej odmianie. Nasze internetowe biuro tłumaczeń to gwarancja wysokiej klasy przekładu, który jest Ci niezbędny.

Każdy język to odrębny wszechświat skojarzeń i idei. Każdy jest samodzielny, odrębny od pozostałych i można go studiować dziesięciolecia. Dzięki nam nie trzeba go studiować ani martwić się, czy Twój tekst znaczy dokładnie to, co chcesz i to, co ma znaczyć. Możemy Ci zaoferować tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i tłumaczenia uwierzytelnione z różnych dziedzin, branż i na różne tematy, które pomogą Ci załatwić Twoje sprawy czy interesy. Zainteresowany?

Dostarczamy klientowi nie tylko tłumaczenie z angielskiego i na język angielski, ale i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nam możesz być zawsze pewien, że i po polsku, i po angielsku mówisz do klientów i kontrahentów to samo.

To małe wielkie rzeczy — dwujęzyczna umowa, która nie zrobi niespodzianki prawnikom, instrukcja dla anglojęzycznego klienta, by dzięki precyzyjnemu językowi nie musiał dzwonić do Ciebie co drugi dzień, badania naukowe albo precyzyjne ustalenia biznesowe, od których zależą niekiedy miliony złotych, funtów lub dolarów.

W SUPERTŁUMACZ® wiemy, że tłumaczenia angielskie są naprawdę ważne. To usługa, z którą wiąże się ogromna odpowiedzialność; małe ogniwo w połączeniach globalnego biznesu.

Tłumacz nie tworzy tekstu od nowa, ale robi coś wyjątkowego — sprawia, że tekst zaczyna być rozumiany przez osoby, które nie znają oryginalnego języka.

Dzięki temu firmy mogą rosnąć ponad granice krajów pochodzenia, nauka może korzystać na międzynarodowej współpracy specjalistów, a język staje się narzędziem zamiast być ograniczeniem.

Jest tylko jeden warunek. Tłumaczenie musi być super. Zgadzasz się z nami?
Co możemy Ci zaoferować?

Oczywiście SUPERTŁUMACZ® to także konkurencyjne, atrakcyjne i uczciwe ceny. U nas nie przepłacasz. U nas inwestujesz. Wyślij tekst i zapytaj o wycenę (jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje). Cennik przesyłamy do 30 minut. Ofertę przygotowujemy indywidualnie tak, aby spełniała Twoje potrzeby. Gotowy na usługę, która Cię usatysfakcjonuje?

Profesjonalne tłumaczenia pracują na jakość, Twoje cele, rozwój i sukces. Nigdy nie są dziełem przypadku. Zawsze to wynik pracy zawodowego tłumacza angielskiego, który zna się na tym, co mu zlecasz. To, ile kosztuje tłumaczenie na angielski zależeć może od wielu czynników. Najważniejszy to tłumaczenia angielskie, które chcesz, abyśmy dla Ciebie przygotowali.

Należy wziąć pod uwagę chociażby to, czy będzie ci potrzebny tłumacz języka angielskiego na polski, czy może angielski tłumacz pracujący w parze z innym językiem obcym. Inna ważna kwestia, to czy w danym tłumaczeniu potrzebujesz udziału kogoś, kto jest zarówno tłumaczem, jak i specjalistą w danej dziedzinie czy temacie. Do przetłumaczenia dokumentu z prawa, a do takiego napisanego językiem technicznym nie zatrudnisz tego samego fachowca.

Weź pod uwagę także:

  • ilość słów, znaków ze spacjami lub stron dotyczących tłumaczenia angielskiego
  • ekspresowe tłumaczenie – w naszym biurze tłumaczeń specjaliści bez problemu wykonują dla klientów przekład w trybie przyspieszonym. Pamiętaj, że cena jest tu wyższa niż za standardowy czas realizacji
  • usługi specjalne.

Kiedy potrzebujesz tłumacza z języka angielskiego na polski, masz możliwość zapytać o ceny nasze biuro tłumaczeń. Szybko uzyskasz informacje, bo SUPERTŁUMACZ® ceni Twój czas!

Prześlij nam swój tekst to przetłumaczenia. Wycenimy go i przedstawimy Ci najszybszy możliwy termin realizacji.

Pracują u nas wyłącznie zawodowi tłumacze, starannie wyselekcjonowani specjaliści z różnych branż, dziedzin i sektorów.

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów

13 superstitions from different countries of the world 1 Bez kategorii

13 superstitions from different countries of the world

10 stycznia 2023

13 przesądów z różnych krajów świata 2 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?

Szybkie tłumaczenie CVBez kategorii

Szybkie tłumaczenie CV – jak to zrobić?

30 lipca 2022

Profesjonalne curriculum vitae to pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy i jeden z