Tłumaczenia angielskie: Z komfortem i klasą Rolls Royce’a

Tłumaczenia języka angielskiebiuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Oferujemy usługi z zakresu profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i doświadczonych tłumaczy.

Dobre tłumaczenie na angielski lub z angielskiego jest jak Rolls Royce, najsłynniejsza brytyjska limuzyna: dokładnie wykonane, bezusterkowe, zawsze na czas i zawsze ponad oczekiwania. Co więcej, gotowe tłumaczenie sprawia, że od razu możesz “wsiąść w to auto” i udać się nim do miejsca, w które chcesz dotrzeć.

Jest tylko jedna różnica. Jaka? Rolls Royce jest drogi, a tłumaczenia z języka angielskiego na język polski i z polskiego na angielski od Supertłumacza ani trochę. To świetna oferta w świetnej cenie. Co możemy Ci gwarantować? Zapewniamy pełen komfort zamawiającego.  Jak tłumaczyć teksty angielskie, to oczywiście z nami!

Biuro tłumaczeń języka angielskiego: Sukces, czyli Success

Pewne rzeczy rozumie się nawet bez tłumaczenia z angielskiego. Na przykład sukces — tak samo ważny dla klientów po obu stronach kanału La Manche albo Atlantyku (czyli Anglików lub Amerykanów).

By sukces po polsku mógł zmienić się w success po angielsku (albo odwrotnie), potrzebne jest profesjonalne tłumaczenie i zawodowy tłumacz angielskiego, które przełoży nie tylko mechaniczne znaczenie kolejnych słów, ale ducha, sens i intencję całego tekstu. Bogate doświadczenie, to umiejętności i wiedza, które zawsze procentują. Potrzebne jest Supertłumaczenie.

Niewiele tłumaczy polskiego na angielski umie dobrze wykonać takie zadanie. To kwestia wiedzy, doświadczenia i osobistego zaangażowania. My pracujemy tylko z osobami, które to potrafią, i jest to na ogół współpraca od wielu, wielu lat. Jesteśmy dumni ze stabilności naszego zespołu.

Zresztą nasi specjaliści znają się na rzeczy w każdej kombinacji językowej. Tłumacz z polskiego na angielski z angielskiego na polski czy tłumacz z angielskiego na język obcy (w ofercie mamy 42 języki świata!) lub z tego dowolnego języka obcego na angielski przygotuje Ci to, czego potrzebujesz. Zrobi to na perfekt.

Klienci to doceniają — to wielka pomoc, gdy np. dokumenty Twojej firmy od lat tłumaczy ta sama, sprawdzona osoba. Każde zlecenie jest dla nas najważniejsze, bo Ty jesteś dla nas ważny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby jak najszybciej odnaleźć swoją drogę do sukcesu.

To jak? Idziesz odnieść sukces, czyli success?

Profesjonalne tłumaczenie na angielski: Satisfaction, czyli satysfakcja

Dostarczamy klientowi nie tylko tłumaczenie z angielskiego i na język angielski, ale i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nam może być zawsze pewien, że i po polsku, i po angielsku mówi do klientów i kontrahentów to samo.

To małe wielkie rzeczy — dwujęzyczna umowa, która nie zrobi niespodzianki prawnikom, instrukcja dla anglojęzycznego klienta, by dzięki precyzyjnemu językowi nie musiał dzwonić do Ciebie co drugi dzień, badania naukowe albo precyzyjne ustalenia biznesowe, od których zależą niekiedy miliony złotych, funtów lub dolarów.

W Supertłumaczu wiemy, że tłumaczenia angielskie są naprawdę ważne. To usługa, z którą wiąże się ogromna odpowiedzialność; małe ogniwo w połączeniach globalnego biznesu.

Tłumacz nie tworzy tekstu od nowa, ale robi coś wyjątkowego — sprawia, że tekst zaczyna być rozumiany przez osoby, które nie znają oryginalnego języka.

Dzięki temu firmy mogą rosnąć ponad granice krajów pochodzenia, nauka może korzystać na międzynarodowej współpracy specjalistów, a język staje się narzędziem zamiast być ograniczeniem.

Jest tylko jeden warunek. Tłumaczenie musi być Super. Zgadzasz się z nami?
Co możemy Ci zaoferować?

 • angielskie tłumaczenia techniczne (wiele branż, tłumaczenia na angielski i tłumaczenia z angielskiego)
 • angielskie tłumaczenia specjalistyczne,
 • angielskie tłumaczenia umów i dokumentacji (ubezpieczenia, kredyty, sprawy sądowe itp.)
 • angielskie tłumaczenia do pracy (CV, referencje itp.)
 • angielskie tłumaczenia zwykłe
 • tłumaczenia prawnicze (tłumaczenie angielskiego na polski i tłumaczenie polskiego na angielski)
 • tłumaczenia medyczne (tłumaczenie z angielskiego na polski i tłumaczenie z polskiego na angielski)
 • angielskie tłumaczenia przysięgłe (do przetłumaczenia z angielskiego lub na angielski angażowany jest tłumacz przysięgły)
 • tłumaczenia informatyczne i IT (tłumaczenie z angielskiego i tlumaczenie na angielski)
 • tłumaczenia z angielskiego na 42 języki
 • tłumaczenia z 42 języków na angielski
 • tłumaczenia pisemne (tłumaczenie z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski) bez wychodzenia z domu
 • tłumaczenie z angielskiego i tłumaczenie na angielski wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów

Oczywiście Supertlumacz.pl to także konkurencyjne ceny, atrakcyjne i uczciwe. U nas nie płacisz czy przepłacasz. U nas inwestujesz. Wyślij tekst i zapytaj o wycenę (jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje). Cennik przesyłamy do 30 minut. Ofertę przygotowujemy indywidualnie, tak, aby spełniała Twoje potrzeby. Gotowy na usługę, która Cię usatysfakcjonuje?

Dlaczego profesjonalny tłumacz języka angielskiego ciągle jest niezbędny, choć tak wiele osób zna ten język?

Odpowiedź krótka — bo średnia znajomość języka wystarcza tylko do średnio ważnych spraw. Jako biuro tłumaczeń online języka angielskiego możemy zagwarantować najwyższą jakość usług!

Kupisz bilet do innego kraju, ale nie podbijesz tamtego rynku. Przeczytasz angielskie pismo naukowe, ale nie zrobisz doktoratu w USA. To właśnie różnica, która odróżnia podstawy od perfekcji.

Supertłumacz.pl to właśnie perfekcja do wynajęcia. Zawsze pewna jakość tłumaczenia, kiedy niezbędny jest brytyjski angielski, amerykański angielski czy ten w australijskiej odmianie. Nasze internetowe biuro tłumaczeń to gwarancja wysokiej klasy przekładu, który jest Ci niezbędny.

Każdy język to odrębny wszechświat skojarzeń i idei. Każdy jest samodzielny, odrębny od pozostałych i można go studiować dziesięciolecia. Dzięki nam nie trzeba go studiować ani martwić się, czy Twój tekst znaczy dokładnie to, co chcesz i to, co ma znaczyć. Możemy Ci oferować tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i tłumaczenia uwierzytelnione z różnych dziedzin, branż i na różne tematy, które pomogą Ci załatwić Twoje sprawy czy interesy. Zainteresowany?

"Fantastic Beasts and Where to Find Them"?: Znajdź i wybierz odpowiedniego supertłumacza

Co tu robi tytuł książki J.K. Rowling “Fantastic Beasts and Where to Find Them” znany nam bardziej w polskiej wersji językowej jako “Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”?

Przez taką małą analogię chcemy Ci wskazać na coś ważnego. Wybór.

Tlumaczenie z angielskiego czy tłumaczenie na język angielski to cele, które możesz zrealizować; sprawy, które możesz załatwić czy marzenia, które możesz zrealizować. Możesz, ale może Ci się nie udać, albo ktoś brzydko powiedziawszy spartaczy Ci przekład.

Przetłumaczyć tekst niby da radę każdy, kto włada angielskim. Ale czy “posługiwanie się” językiem obcym, a tłumaczenie po angielsku to, to samo…? Nie stawiaj znaku równości pomiędzy tymi dwiema kwestiami.

Poważne zlecenia, tłumaczenie dokumentów mających znaczenie dla Ciebie czy każde tłumaczenie, które ma i może realnie wspomóc Cię w dojściu do celu, zrealizowaniu planu, osiągnięciu sukcesu – oddaj w ręce angielskiego tłumacza.

U nas to nie translator przekłada, a żywy człowiek, w dodatku najlepszy ekspert w Twojej branży. Czasem to native speaker z wykształceniem i wiedzą w danym temacie trudniący się tłumaczeniem, czasem zawodowy tłumacz wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie.

Potrzebujesz tłumaczenia? Chcesz wysokiej jakości tłumaczenia? Oferujemy tłumaczenia tworzone pod Twoje potrzeby! Supertłumacz się po angielsku.

Tłumaczenia języka angielskiego FAQ

Ceny, które Ci podajemy są cenami netto; doliczany jest do nich 23% podatek VAT. W ten sposób nasz system rozliczania jest w pełni przejrzysty i prosty. Nie ma tu żadnych kruczków, które mogą wpędzić w pułapkę. Wszystko jest uczciwe i jasne.

Tłumaczenie dla Ciebie wykonuje profesjonalny tłumacz. Dodatkowo jest to odpowiednio dobrany specjalista z Twojej branży. Posiadamy również certyfikaty jakości QS Zurich AG i ISO 9001:2015.

Prześlij nam swój tekst to przetłumaczenia. Wycenimy go i przedstawimy Ci najszybszy możliwy termin realizacji.

Pracują u nas wyłącznie zawodowi tłumacze, starannie wyselekcjonowani specjaliści z różnych branż, dziedzin i sektorów.

Anna Skowronek
Anna Skowronek
15:11 29 Apr 21
Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura tłumaczeń. Zareagowano bardzo szybko na mojego maila-wysłany późnym popołudniem tekst już drugiego dnia rano był przetłumaczony. Profesjonalna i miła obsługa oraz bardzo dobra jakość. Polecam!
fezoj rentnil
fezoj rentnil
17:52 25 Mar 21
Bardzo profesjonalne podejście , kontakt z klientem natychmiastowy. Co do jakości tłumaczenia w skali do 10 daje 10plus.Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam ich usługi.
Karolina
Karolina
11:28 25 Mar 21
100% satysfakcji, bardzo szybki kontakt. Polecam.
Яна Михайлик
Яна Михайлик
11:06 25 Mar 21
Jestem pod wrażeniem!Jeszcze nigdy nie miałam na tyle kwalifikowanej , szybkiej i miłej obsługi.A ceną, jestem przyjemnie zdziwiona , ponieważ większość biur oferowała cenę o 2 razy większą niż zapłaciłam za tłumaczenie w SUPERTŁUMACZ.Naprawdę jesteście warte polecenia!Z przyjemnością skorzystam jeszcze z Państwa usług.
Sebastian Badurski
Sebastian Badurski
10:34 25 Mar 21
Po zamówionym tłumaczeniu i opłacaniu należności, okres oczekiwania na realizację był dokładnie taki jak w umowie. Bezproblemowa usługa i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Polecam
Julia Piotrowska
Julia Piotrowska
01:05 02 Mar 21
Tłumaczenie bardzo szybko wykonane i rzetelne. Pełen profesjonalizm. Potrzebowałam tłumaczenia dokumentu na poziomie akademickim i się nie zawiodłam. Szczerze polecam!
Krzys Krzys
Krzys Krzys
18:41 20 Jan 21
Bardzo polecam szybko i dokładnie Na pewno skorzystam jeśli zajdzie więcej potrzeba.
Przewodnik Praski
Przewodnik Praski
15:45 20 Jan 21
REWELACJA!!! Gorąco polecam, profesjonalizm, szybko i taniej niż u konkurencji! Jako bonus świetne Panie w biurze- P. Małgorzata i P. Izabela!
Dariusz Kosierkiewicz
Dariusz Kosierkiewicz
07:47 06 Dec 20
Bardzo sprawnie , dziękuję
Aleksandra Szałek
Aleksandra Szałek
13:54 03 Dec 20
Gorąco polecam to biuro tłumaczeniowe. Bardzo sprawny kontakt, miła obsługa i szybki czas realizacji. Pełen profesjonalizm 🙂
Tłumaczenia angielski 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia angielski 2

Realizuj swoje cele w każdym języku

Artykuły na temat tłumaczeń

Hebrajski bez tajemnic Artykuły na temat tłumaczeń

Hebrajski bez tajemnic

2 listopada 2020

Hebrajski jest starożytnym i unikalnym językiem. Przywrócenie jego formy mówionej było czymś niesamowitym, a

poliglota musi sie stale ksztalcic Artykuły na temat tłumaczeń

Ci poligloci wywrócą twój świat do góry nogami

28 października 2020

Nie każdy z nas ma zdolności do nauki języków obcych, nie każdy ma też

rynek tlumaczen w usa Artykuły na temat tłumaczeń

Rynek usług językowych i tłumaczeń w Stanach Zjednoczonych

16 października 2020

Raport „Observatorio Reports” przygotowany przez Cervantes Institute Harvard University w 2017 roku wskazuje, że