Certyfikaty jakości usług biura tłumaczeń

Świetna obsługa klienta, wykwalifikowani tłumacze i eksperci w połączeniu z przestrzeganiem odpowiednich procedur i dbałością o najwyższe branżowe standardy są oznaką profesjonalizmu.

Nasza praca przekłada się na efekty – Klienci cenią sobie współpracę z nami i oceniają naszą pracę naprawdę wysoko.  

Od początku istnienia naszego biura tłumaczeń kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdego Klienta i troskę o jakość. Szacunek do naszych Klientów potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty.

Certyfikat ISO 9001

Międzynarodowy certyfikat potwierdzający spełnianie norm dotyczących zarządzania w firmie. Dzięki niemu jesteśmy zmotywowani do ciągłego zwiększania jakości tłumaczeń i usprawniania procedur. Dla Ciebie to gwarancja otrzymania jeszcze lepszego tłumaczenia w krótszym czasie.

Jakość tłumaczeń jest najważniejsza - postaw na współpracę z rzetelnym biurem 5

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń

Należymy do prestiżowej organizacji zrzeszającej renomowane biura tłumaczeń z Polski. Nasza praca jest monitorowana przez sprawdzoną instytucję.

Jakość tłumaczeń jest najważniejsza - postaw na współpracę z rzetelnym biurem 6

Rzetelna Firma

Uczestniczymy w tym programie od 2009 roku. Potwierdza nasze kwalifikacje jako partnera biznesowego i wskazuje na naszą stabilność.

Nowoczesność i doświadczenie

Po pierwsze Klient.

Wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych Klientach.

Mamy świadomość ze zmian zachodzących w Polsce, Europie i na świecie. To dlatego „podglądamy” najnowsze trendy w branży i biznesie oraz korzystamy z najnowszych rozwiązań. Nieustannie rozwijamy się, aby zarządzać projektami jeszcze lepiej i szybciej. Słuchamy naszych Klientów, ponieważ rozmowa jest początkiem dobrych, długofalowych i satysfakcjonujących obie strony współprac.

Dzięki temu wszystkiemu jesteśmy w stanie zaoferować usługi najwyższej jakości, które doceniają firmy i osoby prywatne.

Każdego dnia wykorzystujemy nasze doświadczenie. Wierzymy, że połączenie ducha nowoczesności i wiedzy zdobytej przez lata w branży pomaga nam w tworzeni usługi, której potrzebują nasi Klienci.

Co ważne, możemy pochwalić się indywidualnym podejściem do każdego Klienta i każdego zamówienia. Dokładna analiza konkretnego przypadku i rozmowa z drugim człowiekiem to najuczciwsza i najlepsza droga do przygotowania oferty.

Gwarancja dotrzymania terminów

Niezawodność i wiarygodność to nie tylko jakość, ale i terminowość.

Rozumiemy, że dokumenty, które nam przekazujesz do przełożenia z lub na język obcy to coś o wiele więcej niż tylko tłumaczenie. To ważna umowa, od której podpisania zależy rozwój Twojej firmy czy planowe wystartowane ze sprzedażą produktu na nowym rynku.

Możesz nam zaufać – odpowiedzialnie podchodzimy do swoich obowiązków. Twój deadline jest naszym deadlinem.

Każdemu Klientowi gwarantujemy terminowe przekazanie zamówienia.

Jeśli nie otrzymasz dokumentów z naszej winy w ciągu trzech dni od terminu, tłumaczenie jest gratis.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!

ZAMÓW WYCENĘ