Uzyskanie wysokiej jakości jest możliwe tylko dzięki połączeniu odpowiednich procedur i indywidualnego podejścia do każdego z klientów. Jakość naszego biura została potwierdzona certyfikatami, które prezentujemy poniżej.

Certyfikat ISO 9001

Międzynarodowy certyfikat potwierdzający spełnianie norm dotyczących zarządzania w firmie. Dzięki niemu jesteśmy zmotywowani do ciągłego zwiększania jakości tłumaczeń i usprawniania procedur. Dla Ciebie to gwarancja otrzymania jeszcze lepszego tłumaczenia w krótszym czasie.

Jakość tłumaczeń jest najważniejsza - postaw na współpracę z rzetelnym biurem 7

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeń

Należymy do prestiżowej organizacji zrzeszającej renomowane biura tłumaczeń z Polski. Nasza praca jest monitorowana przez sprawdzoną instytucję.

Jakość tłumaczeń jest najważniejsza - postaw na współpracę z rzetelnym biurem 8

Rzetelna Firma

Uczestniczymy w tym programie od 2009 roku. Potwierdza nasze kwalifikacje jako partnera biznesowego i wskazuje na naszą stabilność.

Jakość tłumaczeń jest najważniejsza - postaw na współpracę z rzetelnym biurem 9

Jakość Roku 2012

Nagroda zdobyta w ogólnokrajowym konkursie pod patronatem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Wygranie tej nagrody było możliwe dzięki ludziom:

  • Doświadczonym tłumaczom
  • Precyzyjnym redaktorom i korektorom
  • Zaangażowanym kierownikom projektów

Wszyscy pracownicy zaangażowani w tłumaczenie Twoich dokumentów czuwają nad tym, by przekład został dokonany w jak najlepszy sposób. Certyfikat uzyskaliśmy między innymi dzięki małej ilości reklamacji. Z nami masz pewność, że tłumaczenie będzie wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami.

potwierdzeniejakosci

Nowoczesność i doświadczenie

Dostosowujemy się do zmian w branży – wprowadzamy nowe programy, zwracamy uwagę na trendy i na to, jak tłumaczyć i zarządzać projektami jeszcze lepiej i szybciej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi najwyższej jakości.

Działamy od 2008 roku, w tym czasie obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy klientów. Doświadczenie procentuje, dostosowaliśmy współpracę i proces tłumaczenia tak dobrze, że każdemu z klientów możemy zaoferować indywidualnie dopasowaną ofertę. Jest to szczególnie ważne, gdy tłumaczymy duże pliki w krótkim czasie.

Gwarancja dotrzymania terminów

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wiarygodność naszego biura, oferujemy gwarancję wykonania przekładu w określonym terminie. Jeśli nie otrzymasz dokumentów z naszej winy w ciągu trzech dni od terminu, tłumaczenie jest gratis.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!

ZAMÓW WYCENĘ