Uzyskanie wysokiej jakości jest możliwe tylko dzięki połączeniu odpowiednich procedur i indywidualnego podejścia do każdego z klientów. Jakość naszego biura została potwierdzona certyfikatami, które prezentujemy poniżej.

jakoscrokulogoJakość Roku 2012

Nagroda zdobyta w ogólnokrajowym konkursie od patronatem Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Wygranie tej nagrody było możliwe dzięki ludziom:

  • Doświadczonym tłumaczom
  • Pieczołowitym redaktorom i korektorom
  • Bacznym kierownikom projektów

Wszyscy pracownicy zaangażowaniu w tłumaczenie Twoich dokumentów czuwają nad tym, by przekład został dokonany w jak najlepszy sposób. Certyfikat zyskaliśmy między innymi dzięki małej ilości reklamacji. Z nami masze pewność, że tłumaczenie będzie wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami.

potwierdzeniejakosci

rzetelnafirmaRzetelna Firma

Uczestniczymy w tym programie od 2009 roku. Potwierdza nasze kwalifikacje, jako partnera biznesowego i wskazuje na naszą stabilność.

krdcertyfikatrzetelnosci

Jakość tłumaczeń jest najważniejsza - postaw na współpracę z rzetelnym biurem 1Certyfikat ISO 9001

Międzynarodowy certyfikat potwierdzający spełnianie norm dotyczących zarządzania w firmie. Dzięki niemu, jesteśmy zmotywowaniu do ciągłego zwiększania jakości tłumaczenia i usprawniania procedur. Dzięki temu otrzymujesz jeszcze lepsze tłumaczenia w krótszym czasie.

certyfikatiso9001

Przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Biur Tłumaczeńpsbtlogo

Należymy do prestiżowej organizacji zrzeszającej renomowane biura tłumaczeń z Polski. Nasza praca jest monitorowana przez sprawdzoną instytucję.

polstwobiurtlumaczen

Nowoczesność i doświadczenie

Dostosowujemy się do zmian w branży – wprowadzamy nowe programy, zwracamy uwagę na trendy i na to, jak tłumaczyć i zarządzać projektami jeszcze lepiej i szybciej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować usługi najwyższej jakości.

Działamy od 2008 roku, w tym czasie obsłużyliśmy dziesiątki tysięcy klientów. Doświadczenie procentuje, dostosowaliśmy współpracę i proces tłumaczenia tak dobrze, że każdemu z klientów możemy zaoferować indywidualnie dopasowaną ofertę. Jest to szczególnie ważne, gdy tłumaczymy duże pliki w krótkim czasie.

Gwarancja dotrzymania terminów

Aby jeszcze bardziej wzmocnić wiarygodność naszego biura, oferujemy gwarancję wykonania przekładu w określonym terminie. Jeśli nie otrzymasz dokumentów z naszej winy w ciągu trzech dni od terminu, tłumaczenie jest gratis.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!

ZAMÓW WYCENĘ

[Ocen: 0 Średnia: 0]