Tłumaczenie hiszpański

Pełen słońca i pasji

Tłumaczenia języka hiszpańskiegobiuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w profesjonalnych tłumaczeniach z języka hiszpańskiego i na język hiszpański. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych tłumaczeń!

Język hiszpański to prawdziwy obywatel świata. Jest czwarty pod względem ilości mówiących nim ludzi, a drugi pod względem popularności (ilość krajów). Tylko angielski jest dla niego konkurencją (po chińsku i w hindi mówi więcej osób, ale to języki ograniczone do jednego kraju).

Po hiszpańsku mówi na Ziemi prawie pół miliarda osób, licząc wyłącznie tych, dla których jest to język naturalny. Jest to też drugi język np. wielu Amerykanów w USA.

Śmiało możemy więc nazwać hiszpański jednym z języków globalnych (i jednym z bardzo niewielu, które zasługują na to miano). Interesuje Cię tłumaczenie na hiszpański lub z języka hiszpańskiego? Ekspresowa wycena!

To warto wiedzieć o supertłumaczeniach:

kalendarz.png

Tłumaczymy od 2008 roku.

online.png

Nowoczesna usługa - tłumaczenie hiszpańskiego zamówisz online!

translation.png

Obsługujemy 42 języki świata.

30-minut-1.png

Przesłane materiały wyceniamy do 30 minut.

iso-1.png

Mamy certyfikat ISO 9001:2015.

five-stars.png

5.0. - średnia ocena naszej usługi na Google.

Dlaczego warto zamówić tłumaczenia na hiszpański u nas?

Szukasz dobrej oferty na tłumaczenie języka hiszpańskiego? Powierz nam usługę – jesteśmy biurem tłumaczeń języka hiszpańskiego. Każdemu słowu, zdaniu i akapitowi przyglądamy się uważnie niczym śledczy, który odtwarza niuanse, znaczenia i skojarzenia w nowym języku.

Tłumacz hiszpańskiego buduje ten sam tekst, ale z nowych części – zmienia wszystko, by wszystko pozostało takie samo. Dzięki takiej metodzie czytający nowe tłumaczenie Hiszpan nie czuje „efektu obcości”. Tekst jest naturalny, brzmi „zwyczajnie”, tak jak wszystko, co można usłyszeć na ulicach Madrytu czy przeczytać na stronach gazety El Pais.

Perspektyw i korzyści z perfekcyjnego wykorzystania tak powszechnego języka nie trzeba wyliczać. Hiszpański otwiera drogę do rynków i kontaktów na niemal połowie planety.

Język hiszpański to język artystów, muzyków, architektów, pisarzy, filmowców, projektantów mody – dosłownie tysięcy utalentowanych ludzi, którzy rozsławili imię i kulturę Hiszpanii na całym świecie.

Velazquez, Picasso, Cervantes, Lorca, Gaudi, Calatrava, Almodovar, Cruz, Banderas, Balenciaga, Rabanne, Prada… Oto skrócona lekcja hiszpańskiej kreatywności i wyobraźni.

Hiszpania to również doskonały partner biznesowy. Jej potęgę przyniosła turystyka i otwarcie na świat po przystąpieniu do Unii Europejskiej w 1986 r. Od tego momentu Hiszpania, należąca wcześniej do krajów uboższych, zaczęła gwałtownie się rozwijać. Dziś to przodujący producent samochodów osobowych i ciężarowych oraz ważny uczestnik międzynarodowego handlu (siedziby wielu globalnych banków). Silny jest też przemysł stoczniowy i metalurgiczny.

Ten ogromny potencjał warto wykorzystać w pełni. Będzie to prostsze, jeśli będziesz miał do dyspozycji dopracowane tłumaczenia z hiszpańskiego lub na hiszpański.

Oferujemy Ci nasze pełne wsparcie w hiszpańskich tłumaczeniach technicznych. Zapewniamy pełną poufność każdego zlecenia.

Zacznijmy / vamos a empezar!

Tłumaczenia hiszpański 2
Zalety współpracy z nami:
  • tłumaczenia wykonane przez supertłumaczy,
  • wysoka jakość przekładów,
  • szybkość wykonywania tłumaczeń,
  • ceny adekwatne to poziomu trudności i czasochłonności zlecenia,
  • gwarancja poufności.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia hiszpański 3

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia hiszpański 4

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia hiszpański 5

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia hiszpański 6

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczenia hiszpański 7
Tłumaczenia hiszpański 8
Tłumaczenia hiszpański 9

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Usługa charakteryzująca się przejrzystością. Sprawdź, jak działa supertłumaczenie hiszpańskiego!

1.png

Kontakt z Biurem Klienta.

2.png

Informujesz nas, że jesteś zainteresowany usługą supertłumaczeń.

3.png

Analizujemy materiały, które chcesz przetłumaczyć i przedstawiamy Ci wycenę.

4.png

Akceptujesz przedstawione przez nas warunki współpracy.

5.png

Szukamy tłumacza, który ma odpowiednie kompetencje zawodowe.

6.png

Wykonujemy przekład z lub na język hiszpański.

Cennik tłumaczeń języka hiszpańskiego

Lp.Rodzaj tłumaczeniaCena nettoCena bruttoJednostka rozliczeniowa
1.cena tłumaczenia z języka polskiego na język hiszpański52 zł63,96 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
2.cena tłumaczenia z języka hiszpańskiego na język polski52 zł63,96 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
3.cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język hiszpański72,8 zł89,54 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
4.cena tłumaczenia przysięgłego z języka hiszpańskiego na język polski72,8 zł89,54 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
5.cena proofreadingu tłumaczenia hiszpańskiego28,8 zł35,42 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia hiszpański 10

Tłumaczenia języka hiszpańskiego FAQ

Zawodowy tłumacz i specjalista odpowiednio dobrany do rodzaju tekstu, który masz do przetłumaczenia z lub na hiszpański to pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Ekspert to gwarancja najwyższej jakości, bezbłędności i sprawnego przejścia przez proces tłumaczenia.

Nasz oferta tłumaczenia języka hiszpańskiego wygląda tak, że przedstawiamy Ci propozycję wyceny: jest to cena netto plus 23% podatku VAT. Wszystko przedstawiamy klarownie, bez ukrytych kosztów. Stawiamy na uczciwość.

Od wielu lat wykonujemy na najwyższym poziomie tłumaczenia hiszpańskiego z różnych dziedzin; od IT, przez prawo i medycynę aż na reklamie kończąc. Pełną listę naszych specjalizacji, a także rodzajów dokumentów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Tłumaczą dla nas tylko profesjonaliści. Do tego stosujemy zasadę doboru tłumacza do konkretnego rodzaju tłumaczenia hiszpańskiego. Na przykład przetłumaczeniem publikacji medycznej zajmuje się zawodowy tłumacz o profilu medycznym lub lekarz wykonujący również wysokiej klasy tłumaczenia.

Nasze specjalizacje

tlumaczenia-cv.png

Hiszpańskie tłumaczenia dokumentów do pracy

Profesjonalnie przygotowane dokumenty to najprostszy sposób na to, aby przekonać do siebie pracodawcę.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Hiszpańskie tłumaczenia dla firm

Ułatwiamy realizację Twoich działań w Hiszpanii – nasz tłumacz pomoże Ci sprawnie załatwić sprawę w urzędzie, dopilnuje wszystkich detali w umowie, jaką przedstawisz partnerowi biznesowemu czy zadba o to, aby treść reklamy była poprawna i atrakcyjna dla odbiorców.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Hiszpańskie tłumaczenia stron internetowych

Od początku naszej działalności pomagamy klientom w porozumieniu się z osobami hiszpańskojęzycznymi. Z naszą pomocą nie tylko zaprezentujesz swoje produkty czy usługi w sieci, ale i realnie zwiększysz zasięgi.

tlumaczenia-prawnicze.png

Hiszpańskie tłumaczenia z dziedziny prawa

Tłumaczymy dwa języki i dwa systemy prawne. Ze wsparciem naszych fachowców załatwisz każdą sprawę!

tlumaczenia-medyczne.png

Hiszpańskie tłumaczenia z dziedziny medycyny

Przekładają dla nas zawodowi tłumacze, lekarze i naukowcy. Dzięki temu każdy dokument z dziedziny medycyny jest nieskazitelny na poziomie językowym i merytorycznym.

tlumaczenia-techniczne.png

Hiszpańskie tłumaczenia z dziedziny techniki

Wspieramy wszystkie firmy, organizacje i osoby związane ze światem techniki. Tłumaczymy dokumenty między innymi z inżynierii czy IT.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Poznaj lepiej naszą usługę:

Oferujemy pisemne tłumaczenia języka hiszpańskiego! Język hiszpański (español, castellano) zaliczamy do romańskich języków indoeuropejskich, razem z portugalskim, francuskim, włoskim i rumuńskim. To drugi najpopularniejszy język na Facebooku i Twitterze, a trzeci w całym Internecie (po angielskim i chińskim).

Jego najdalsze źródło to łacina używana w Cesarstwie Rzymskim (V w. n.e.). Zmieszana z językiem kastylijskim, dała początek hiszpańszczyźnie używanej dziś w Barcelonie, Bilbao czy Alicante. W swojej historii Hiszpania była jednym z największych państw w historii świata – „imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce”.
Obecnie jest to po prostu wspaniałe miejsce do życia, biznesu i na niezapomniane, gorące wakacje.

Zwłaszcza w biznesie doskonałe tłumaczenia pisemne języka hiszpańskiego na język polski mogą bardzo pomóc.

Ile kosztuje profesjonalny tłumacz hiszpańsko-polski? A jak bardzo cenisz sobie swoje hiszpańskie interesy, sprawne załatwienie sprawy urzędowej czy dopilnowanie formalności związanych z wycieczką do Hiszpanii?

Nasz tłumacz z polskiego na hiszpański czy tłumacz z hiszpańskiego polski to inwestycja, a nie cena. Stawki za usługi naszego biura tłumaczeń zależą od tekstu czy dokumentu, który potrzebujesz przetłumaczyć.

W przeciwieństwie do tłumaczeń ustnych, przekład pisemny wycenia się na podstawie takich kryteriów jak m.in.: ilość znaków ze spacjami, para językowa, tematyka tekstu, złożoność projektu czy czas realizacji zlecenia.

Tłumacz hiszpańsko polski i tłumacz polsko hiszpański w jednej osobie? Tylko w biurze SUPERTŁUMACZ®! Północ to angielski: USA, Kanada, Wielka Brytania (plus wyjątek – Australia). Południe to hiszpański: wiele krajów Ameryki Południowej, Meksyk, Kuba, Gwinea Równikowa, i oczywiście sama Hiszpania w Europie – łącznie 20 państw, w których hiszpański jest językiem urzędowym.

Serce zapewni Ci komfortową współpracę i porozumienie z ekspertem, a rozum idealną zgodność oryginału z nowym tekstem, dopasowanie do realiów współczesnej Hiszpanii.

Nie zakładaj, że ktoś będzie miał cierpliwość do czytania Twego słabego tłumaczenia hiszpańskiego. Czy Ty chętnie brnąłbyś przez niestarannie przygotowany tekst po polsku?

Ktoś, kto zna dany język od urodzenia, widzi błędy w mgnieniu oka. Nie warto, by w Twoim tłumaczeniu wady były widoczniejsze niż zalety.

Tylko perfekcja jest profesjonalna / solo la perfección es profesional.

Oferujemy pisemne tłumaczenia języka hiszpańskiego! Język hiszpański (español, castellano) zaliczamy do romańskich języków indoeuropejskich, razem z portugalskim, francuskim, włoskim i rumuńskim. To drugi najpopularniejszy język na Facebooku i Twitterze, a trzeci w całym Internecie (po angielskim i chińskim).

Jego najdalsze źródło to łacina używana w Cesarstwie Rzymskim (V w. n.e.). Zmieszana z językiem kastylijskim, dała początek hiszpańszczyźnie używanej dziś w Barcelonie, Bilbao czy Alicante. W swojej historii Hiszpania była jednym z największych państw w historii świata – „imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce”.

Obecnie jest to po prostu wspaniałe miejsce do życia, biznesu i na niezapomniane, gorące wakacje.
Zwłaszcza w biznesie doskonałe tłumaczenia pisemne języka hiszpańskiego na język polski mogą bardzo pomóc.

Hiszpania to kraj regionów o dużej odrębności, własnej historii i charakterze.

Jej oficjalny, urzędowy język pochodzi ze średniowiecznego języka kastylijskiego i do dzisiaj bywa nazywany kastylijskim – bo hiszpańskich jest więcej niż jeden.

Pełna lista języków używanych na terenie Hiszpanii to: aragoński, aranejski, asturyjski, baskijski, estremadurski, galicyjski, kantabryjski, kataloński, leoński, portugalski, walencki.

Przy dobrym tłumaczeniu powinien zmieniać się język, ale nic poza tym. To właśnie misja SUPERTŁUMACZ®.

  • Cuando cuentes cuentos, cuenta cuántos cuentos cuentas; porque si no cuentas cuántos cuentos cuentas, nunca sabrás cuántos cuentos sabes contar.
  • ¿Cómo quieres que te quiera si el que quiero que me quiera no me quiere como quiero que me quiera?
  • Tres tristes tigres tragaban trigo en tres tristes trastos, en tres tristes trastos tres tristes tigres tragaban trigo en un trigal.

Zastanawiasz jak to wymówić albo co to znaczy?

Czy wszyscy Hiszpanie spędzają słoneczne popołudnia na corridzie, wieczory nad tapas i winem, a w dzień odsypiają radosny tryb życia? Oczywiście, że nie (choć na pewno znajdą się i tacy).

Konkrety wyglądają tak: ilość słonecznych dni to 260-285 w roku, czyli mogą zdarzyć się nawet 3 chłodniejsze miesiące. Na wybrzeżu średnia temperatura przekracza 20°C, ale w innych częściach kraju zdarzają się nawet mrozy.

Co więcej, większość Hiszpanów potępia corridę i wcale nie śpi w dzień. Lubią się spotykać i wspólnie spędzać czas, ale nie różnią się w tym od innych krajów Europy. Są tacy, jak my – tyle że są Hiszpanami ;).

Piękny cytat mówi, że „Hiszpania jest wszędzie, gdzie świeci słońce” (Juan Sebastian del Cano). Zadaniem naszych supertłumaczy jest to, byś wszędzie tam, gdzie świeci słońce, mógł swobodnie wykorzystywać język hiszpański w pozytywnym i szybkim załatwianiu spraw swoich i swojej firmy, dlatego oferujemy tłumaczenia dokumentów z hiszpańskiego na polski oraz z języka polskiego na język hiszpański.

W imieniu całego zespołu życzymy Ci powodzenia! / buena suerte!

Skorzystaj z naszej wiedzy

13 przesądów z różnych krajów świata 1 Ciekawostki

13 przesądów z różnych krajów świata

10 stycznia 2023

Geneza różnych przesądów jest mniej lub bardziej znana. Przykładowo, skąd zła sława piątku trzynastego?

Szybkie tłumaczenie CVArtykuły na temat tłumaczeń

Szybkie tłumaczenie CV – jak to zrobić?

30 lipca 2022

Profesjonalne curriculum vitae to pierwszy krok w kierunku zdobycia wymarzonej pracy i jeden z

Jak nauczyć się chińskiegoNauka języków obcych

Jak nauczyć się chińskiego?

29 lipca 2022

Dziś znajomość języków obcych to podstawa. Wielu z nas potrafi posługiwać się angielskim, niemieckim