Jak jesteśmy oceniani? Poznaj autentyczne opinie Klientów

Google i Facebook:

5.0
5.0
Daniel S.
Daniel S.
09:10 12 May 20
Mialem skomplikowany tekst do przetlumaczenia, dokumenty po powrocie z pracy w Anglii. Biuro Supertlumacz wykonalo zadanie bardzo szybko(praktycznie w jeden dzien). Tlumaczenie bylo perfekcyjne i pomoglo ubiegac sie o zwrot podatku.Polecam i zajrze znowu do tego biura, bo mam jeszcze jedno tlumaczenie do zrobienia.
Michal Kaminski
Michal Kaminski
12:33 24 Apr 20
Tłumaczenie zostało przygotowane solidnie i szybko. Na każdym etapie (zamówienia, zapłaty, tłumaczenia, odbioru) wszystko było jasne i proste.
Kamila Śnieżek
Kamila Śnieżek
08:39 24 Apr 20
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego tłumaczenia CV. Zamówienie otrzymałam we wskazanym terminie pomimo tego, iż wyznaczyłam naprawdę krótki i inne firmy nie były w stanie zaproponować konkurencyjnego terminu. Obsługa klienta i upewnianie się czy klient jest zadowolony z realizacji na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
Piotr Makowski
Piotr Makowski
19:10 23 Apr 20
Mogę szczerze polecić firmę SUPERTŁUMACZ. Zlecałem tam już drugie tłumaczenie i zostało ono profesjonalnie wykonane, kontakt był bardzo dobry jak również czas realizacji. Po dwóch dniach miałem tłumaczenie w pdf na poczcie e-mail, a po trzech lub czterech oryginały dotarły listem poleconym.
Natalia Drozdowska
Natalia Drozdowska
16:02 23 Apr 20
Firma godna polecenia. Tłumaczenie wykonane profesjonalnie i przed terminem. Szybki i miły kontakt. Gorąco polecam
Biel Dominik
Biel Dominik
13:14 13 Apr 20
troszkie za drogo 130 zł za jedna strone tekstu tłumaczenia moga byc dobre super
Aleksandra Szymborska
Aleksandra Szymborska
21:37 08 Mar 20
Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia! Szybka realizacja, super jakość tłumaczenia, no i przemili pracownicy! 🙂 Na pewno zgłoszę się do tej firmy z kolejnymi tłumaczeniami! Dziękuję!
adamatusz
adamatusz
12:07 05 Mar 20
Bardzo rzetelnie i sprawnie. Szybkie, dokładne tłumaczenie. Gorąco polecam.
Marcin K
Marcin K
12:46 04 Mar 20
Czas był dla mnie najważniejszy dlatego zdecydowałem się powierzyć pracę na dokumentem ""Supertłumacz" - zlecenie wysłałem popołudniu 15-16. i już następnego dnia pismo było gotowe. Bravo dla Was ! Dziękuje
Agnieszka Błaszczyk
Agnieszka Błaszczyk
05:42 04 Mar 20
Zdecydowanie na plus jest bezpłatna wycena tłumaczenia, która przychodzi w bardzo krótkim czasie. Pozytywnie zaskoczył mnie czas realizacji usługi - nie spodziewałam się, że będzie tak szybko. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
Dariusz N
Dariusz N
05:15 04 Mar 20
Serdecznie polecam. Wszystko da się załatwić mailowo, bez wychodzenia z domu. Odpowiedź z ich strony jest niemal natychmiastowa, stawki bardzo przystępne i dokument przetłumaczony miałem już następnego dnia z samego rana 🙂
Arkadiusz Debicki
Arkadiusz Debicki
18:55 03 Mar 20
Dziękuje za profesjonalną obsługę . Tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie i uzgodnionym terminie .
Lidia Bobrowska
Lidia Bobrowska
16:33 03 Mar 20
tłumaczenie bardzo profesjonalnie i szybko wykonane, przyjemny i łatwy kontakt z pracownikami, bardzo pomocni, nie boją się masy pytań 🙂
Sylwia Babula
Sylwia Babula
18:28 02 Mar 20
Świetni tłumacze. Wysłałam umowę do przetłumaczenia w piątek późnym popołudniem (4 strony język prawniczy) i została mi ona przetłumaczona na poniedziałek rano! Po dokonanym tłumaczeniu miałam jeszcze kilka dodatkowych pytań które zostały mi wyjaśnione w ciągu kilku minut. Samo tłumaczenie umowy prawnej rewelacyjne. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz.
Paulina Stawarz
Paulina Stawarz
14:46 25 Feb 20
Tłumaczenie zostało wykonane perfekcyjnie i przede wszystkim w błyskawicznym tempie. Świetny kontakt z samym biurem, szybkie odpowiedzi na zadane pytania.
Ewgen B
Ewgen B
21:45 18 Feb 20
Profesjonalne biuro tłumaczeń. Bardzo szybka wycena, punktualność realizacji tłumaczenia, konkurencyjna cena. Fachowe tłumaczenie tekstów specjalistycznych (w moim przypadku tłumaczenie medyczne z rosyjskiego). Zdecydowanie polecam.
Olga Viviana Nauthiz Szynkaruk
Olga Viviana Nauthiz Szynkaruk
20:27 18 Feb 20
Rzetelna i zaufana firma. Korzystam z ich usług zawsze, gdy potrzebuję tłumaczeń uwierzytelnionych. Niewątpliwą zaletą jest darmowa wycena: informacja zwrotna zostaje przekazana bardzo szybko, podobnie, jak samo wykonanie tłumaczenia.
Jacek Bereziewicz
Jacek Bereziewicz
19:27 13 Feb 20
Usługa została wykonana zgodnie z założeniami w ogłoszeniu. Polecam.
Kinga Piwowarczyk
Kinga Piwowarczyk
09:38 13 Feb 20
Jak najbardziej polecam skorzystanie z Supertłumacz - profesjonalna i jednocześnie ekspresowa obsługa, dokument przetłumaczony poprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!
Tomasz Kosior
Tomasz Kosior
08:40 13 Feb 20
Bardzo polecam! 🙂 Błyskawiczna wycena. Szybki termin realizacji. Wszystko sprawnie i zdalnie. Rewelacja.
Marta Kedzierska
Marta Kedzierska
10:38 12 Feb 20
Tłumaczenie profesjonalne, bardzo dobra komunikacja mailową, tłumaczenie otrzymałam bardzo szybko, oryginał został przesłany pocztą. Serdecznie polecam.
Gosia Tsanikas
Gosia Tsanikas
09:07 12 Feb 20
Tlumaczenie zostalo wykonane fachowo i dokladnie. Bardzo dobry kontakt mailowy i krotki czas realizacji tlumaczenia. Polecam!
Patryk Łukaszewski
Patryk Łukaszewski
23:11 11 Feb 20
Szybko i sprawnie, miła obsługa, a tłumaczenie bezbłędne. Dodatkowo zostały użyte zostały rozbudowane formy gramatyczne i wyszukane słownictwo. Pełen profesjonalizm.
Emcia X
Emcia X
09:57 11 Feb 20
Szybko, dokładnie i skrupulatnie wykonane tłumaczenie. Bardzo dobry kontakt mailowy, szybka wiadomość zwrotna, atrakcyjna cena i pełen profesjonalizm. Polecam!
Sobiesław Szybkowski
Sobiesław Szybkowski
14:12 10 Feb 20
Profesjonalne, sprawnie i szybko wykonane tłumaczenie bardzo specjalistycznego tekstu. Gorąco polecam!!!
Володимир Козінчук
Володимир Козінчук
13:26 06 Feb 20
I'm fully satisfied with translation service. Will recommend it to my colleagues if needed. Service provided fast and according to promised period. Thank you.
Sylwia
Sylwia
22:25 03 Jan 20
Szybka realizacja, wysoka jakość tłumaczeń oraz miła obsługa. Jednym słowem POLECAM!
Paweł
Paweł
22:29 22 Sep 19
Duży wybór języków, tłumaczenie wykonane profesjonalnie i w podanym terminie. Polecam!!!
DOMINIK BIEL
DOMINIK BIEL
07:45 09 Sep 19
bardzo dobre tłumaczenia 46 zł za cały tekst drogo ale super polecam bardzo
Anna Kucharska
Anna Kucharska
14:58 01 Sep 19
Współpraca z superumacz to pewne zaufanie i pełny profesjonalism, które sa tak ważne we współpracy on-line. Bardzo precyzyjny kosztorys z atrakcyjncena ( najtańszy jaki znalazłam on- line) . Polecam !!!!
Martyna Malcher
Martyna Malcher
19:19 31 Aug 19
Zdecydowanie polecam:- bardzo dobry kontakt z obsługą, szybko odpowiada na maile- tłumaczenie zostało przesłane w dwóch formach - i w Wordzie i w PDFie- cena również jest przystępnaNa pewno skorzystam jeszcze nie raz 🙂
Mariola Pocha
Mariola Pocha
17:22 31 Aug 19
Tłumaczenie tekstu (w moim przypadku medycznego) spełniło moje oczekiwania. Sprawnie, szybko i na czas. Dziękuję
Katarzyna Kalicinska
Katarzyna Kalicinska
16:22 14 Aug 19
Profesjonalna obsługa , w ciągłym kontakcie gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Godni zaufania i polecenia.
Łukasz Pudło
Łukasz Pudło
12:30 22 Jul 19
Gorąco polecam współpracę z tym biurem tłumaczeniowym z poniżej wymienionych powodów:- sprawna i miła obsługa- bardzo dobra jakość tłumaczenia- szybka realizacja
Dariusz Łakomski
Dariusz Łakomski
07:35 16 Jul 19
Powariowali w tym Super Tłumaczu! Odpowiadają na maile w kilka minut, obsługują profesjonalnie i jakby tego było mało ceny mają najniższe. To nie jest normalne i za to ich szanuję 🙂
Irena Guchowska
Irena Guchowska
13:40 05 Apr 19
Polecam ! Bardzo fachowe tłumaczenia realizowane w krótkim czasie. Bardzo dobry i łatwy kontakt. Korzystałam z tłumaczeń na kilka języków i w każdym przypadku byłam zadowolona z tłumaczeń doskonałej jakości oraz czasu ich realizacji.
Melania Chotyńska
Melania Chotyńska
20:00 08 Feb 19
Szybkość odpowiedzi, fachowość, ciekawe teksty na stronie.
Monika Wysocka
Monika Wysocka
09:07 20 Aug 18
Szukałam firmy do przygotowania tłumaczenia strony internetowej na język angielski. Poszukując firm/osób do współpracy bardzo ważnym aspektem dla mnie są opinie innych Klientów.W ten sposób trafiłam na firmę SUPERTŁUMACZ – to jedno z nielicznych biur tłumaczeń z tak olbrzymią ilością opinii (pozytywnych opinii z najwyższą punktacją). Teraz sama po zakończeniu prac nad projektem mogę potwierdzić, że wszystkie opinie były prawdziwe i słuszne. Byłam pod wrażeniem szybkości odpowiedzi na zapytanie oraz przygotowania wyceny. Samo tłumaczenie mimo sporej ilość tekstu zostało przygotowane w bardzo szybkim terminie oraz przystępnej cenie (skorzystaliśmy dodatkowo z usługi proofreadingu). Firma godna polecenia – świetna organizacja, szybkie i profesjonalne tłumaczenie oraz przemiła obsługa 
Krzychu
Krzychu
09:48 08 Jul 18
Profesjonalne podejście do klienta + wysoki poziom i ekspresowa realizacja zlecenia. Polecam.
Justyna Kryńska-Leszkowicz
Justyna Kryńska-Leszkowicz
20:05 22 May 18
Szybko i profesjonalnie. Jakość zgodna z oczekiwaniami....tempo tłumaczenia powyżej (oczekiwań) 🙂
Janina Bajuk
Janina Bajuk
20:37 04 May 18
Ja również polecam . Szybka usługa bez wychodzenia z domu 🙂
Marta Lok
Marta Lok
09:03 02 May 18
Szybkie działanie, dokładne tłumaczenie. Zdecydowanie polecam.
Tomasz Zamróz
Tomasz Zamróz
06:07 19 Apr 18
Polecam. Szybko konkretnie i na temat. Miły głos w słuchawce. Pozdrawiam
Grażyna Jędrzejewska
Grażyna Jędrzejewska
19:45 18 Apr 18
Bardzo rzetelna firma! Darmowa wycena w krótkim czasie zgodnie z inf. podana na stronie internetowej. Tłumaczenie wykonane sprawnie i fachowo mimo, że oryginał zapisany był w piśmie neogotyckim niemieckim. Polecam 🙂
kinga bubała
kinga bubała
17:08 23 Mar 18
100% profesjonalizmu...Szybko, sprawnie a przede wszystkim dokładnie i starannie. Polecam i z pewnością skorzystam jeszcze z Państwa oferty.
Michał Cylwik
Michał Cylwik
16:18 21 Mar 18
Szybko, konkretnie i fachowo. Polecam w 100% Michał Cylwik #LuxuryProducts
Marek Petruniów
Marek Petruniów
14:07 17 Mar 18
Tłumaczenie w szybkim czasie, jestem w pełni zadowolony, polecam serdecznie
Monika Burdach
Monika Burdach
18:57 22 Feb 18
Firma godna polecenia. Bardzo szybkie i profesjonalne tłumaczenie, świetna organizacja i miła obsługa. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
transoption
transoption
12:32 22 Feb 18
Profesjonalnie i szybko, wysyłka za granicę bezproblemowo, polecam
Joanna Szuptarska
Joanna Szuptarska
11:13 21 Feb 18
Serdecznie polecam!!! Bardzo szybka, sprawna i miła obsługa. Profesjonalne tłumaczenie w bardzo krótkim czasie , jestem bardzo zadowolona z jakości usług oferowanych przez Supertłumacz. Jeszcze raz polecam!!!!.
Adam Ignatik
Adam Ignatik
18:01 20 Feb 18
Odniosłem wrażenie, że tekst przetłumaczony został wcześniej niż go wysłałem do tłumaczenia :)Gorąco polecam.
agnes typiak
agnes typiak
12:05 23 Jan 18
Polecam ta firme, zalatwiaja sprawy szybko i w pelni profesjonalnie. Niezaleznie od miejsca zamieszkania, dostaniesz tlumaczenie praktycznieod reki!Nie czekaj 🙂
Małgorzata Rybkowska
Małgorzata Rybkowska
16:34 11 Jan 18
Szybka, sprawna i miła obsługa. Profesjonalne tłumaczenie w bardzo (!) krótkim czasie (1 strona polski->angielski tłumaczenie specjalistyczne czas oczekiwania jedynie kilka godzin), jestem zadowolona z jakości usług oferowanych przez Supertłumacza. Serdecznie polecam.
Krzysztof Rybicki
Krzysztof Rybicki
14:11 11 Jan 18
Tłumaczenie przysięgłe na wysokim poziomie, sprawna obsługa i bardzo krótki czas oczekiwania - 100% polecam!
Mateusz A
Mateusz A
12:17 11 Jan 18
Błyskawiczna wycena, szybkie tłumaczenie i fajny kontakt.Polecam.
Iwona Mąka
Iwona Mąka
06:13 15 Dec 17
Z powodu choroby pilnie potrzebowałam fachowego tłumaczenia dokumentu medycznego, po odmowach w kilku biurach tłumaczeń trafiłam na Supertłumacza. Szybko, sprawnie i profesjonalnie wykonali moje tłumaczenie. Jestem bardzo zadowolona z wysokiej jakości obsługi, stałego kontaktu i doskonale wykonanego tłumaczenia. Polecam !
Mariusz Pańkiewicz
Mariusz Pańkiewicz
15:25 13 Dec 17
Gorąco polecam korzystanie z usług biura SuperTłumacz. Fachowa obsługa i terminowość to atuty tego biura.
Witold Biern
Witold Biern
11:40 13 Dec 17
Pełen profesjonalizm. Miłe zaskoczenie, gdyż tekst z XVII-wiecznego węgierskiego, był bardzo trudny ze względu na specyfikę tematyki. Sympatyczny bezpośredni i pośredni kontakt. Szybka realizacja zlecenia. Bardzo przystępne stawki. Gorąco polecam.
Mirosław Bajer
Mirosław Bajer
11:05 13 Dec 17
Potrzebowałem dość pilnie tłumaczenie przysięgłe dokumentu z języka norweskiego, wycenę uzyskałem w ciągu 30 minut a samo tłumaczenie w ciągu trzech dni, tak więc tępo ekspresowe a obsługa bardzo przyjemna.
jacek pe
jacek pe
10:52 13 Dec 17
Bardzo konkretna oferta dla osób poszukujących szybkiej usługi na dobrym poziomie. Kontakt natychmiastowy, terminowa realizacja. Polecam
Opinie 1

Trustpilot

[Ocen: 4 Średnia: 5]