Jak jesteśmy oceniani? Poznaj opinie klientów

Google i Facebook:

5.0
Wszystko było super! Bardzo miła obsługa, a zlecona praca wykonana profesjonalnie i mega szybko. Jak najbardziej polecam!
bardzo dziękuję za taką szybką pracę . PozdrawiamШвидко і приємна ціна❤️Рекомендую
Polecam!! Bardzo zadowolona z szybkości wykonania zlecenia! I przede wszystkim z podejścia do klienta, to jest na wysokim poziomie!!!
Szybko i sprawnie wykonana usluga . Dobry kontakt telefoniczny ,Zdecydowanie Polecam
Skorzystałem z tłumaczeń firmy Supertłumacz około 20 razy do tej pory (zarówno jako osoba prywatna jak i firma) i zawsze byłem zadowolony z ich usług. Tłumaczenie za każdym razem zostało wykonane zgodnie z ustalonymi wymaganiami i w ustalonym terminie.
Żaneta ES
Żaneta ES
1710928109
Serdecznie polecam! Jakość i szybkość usługi ekspresowa! Kontakt również rewelacyjny, bo w ciągu kilku minut odpowiadają na wszystkie pytania i dostosowują się do potrzeb klienta! Polecam serdecznie! Również cena jest bardzo przystępna!
Slawek Hornig
Slawek Hornig
1710335800
Świetna, profesjonalna i bardzo miła obsługa! 🙂 usługa wykonana ekspresowo!
Maciej B
Maciej B
1707375512
Wszystko zrealizowane zgodnie z opisem, bezproblemowy kontakt 😉
Współpraca przebiegła bez problemów. Tłumaczenie zrealizowane szybko i na najwyższym poziomie. Polecam firmę SUPERTŁUMACZ:)
Zlecenia wykonane terminowo z należytą starannością i dokładnością. Koszt calej uslugi rowniez zadowalający. Polecam.
Maciek Żądło
Maciek Żądło
1707155034
Dałem do tłumaczenia życiorys. Zależało mi na tym, by każde z certyfikatów i uprawnień było przetłumaczone poprawnie. W dwa dni robocze od wyceny miałem gotowy dokument i to jeszcze w oryginalnej szacie graficznej co zaoszczędziło mi dodatkowej pracy. Wsparcie, czas realizacji, cena, jakość usługi tutaj się wszystko zgadzało. Serdecznie polecam.
Z czystym sumieniem polecam! Jestem bardzo zadowolona, ponieważ zlecona przeze mnie usługa wykonana została w sposób profesjonalny i rzetelny. Szczególnie zależało mi na czasie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym jak szybko odesłano mi już przetłumaczony dokument. Cały procedura przebiegła wyjątkowo sprawnie, wycenę otrzymałam błyskawicznie. Obsługa na najwyższym poziomie! Będę polecać znajomym i wracać do Państwa w przyszłości jeśli tylko pojawi się okazja.
DD BB
DD BB
1706899588
Jestem bardzo zadowolona z szybkości wykonania zlecenia. Wszelkie pytania czy uwagi są natychmiastowo konsultowane. Firma ta zasługuje na najwyższe pochwały za szybkość w działaniu, wysoką jakość tłumaczeń oraz profesjonalizm w obszarze komunikacji z klientem. Zdecydowanie polecam ich usługi wszystkim, którzy cenią sobie efektywną współpracę i wysoką jakość świadczonych usług.
Justyna Storms
Justyna Storms
1706893256
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Ich profesjonalizm, szybkość realizacji zleceń i wysoka jakość tłumaczeń są imponujące. Zespół pracowników jest kompetentny, a obsługa klienta zawsze pomocna i uprzejma. Polecam tę firmę każdemu, kto poszukuje rzetelnego partnera do tłumaczeń.
Bardzo profesjonalna obsługa. Na wycenę czeka się bardzo krótko. Tłumaczenie wykonane bardzo szybko. Kontakt z biurem na każdym etapie realizacji zamówienia. Polecam z czystym sumieniem
Gorąco polecam ja jestem bardzo zadowolona i napewno jeszcze skorzystam z usług jeszcze raz bardzo dziękuję
Jerzy Wójciak
Jerzy Wójciak
1704912399
Szybko zrealizowana usługa tłumaczenia przysięgłego z zamówieniem "na wczoraj" i wysyłką fizycznego dokumentu do Austrii. W efekcie sprawa urzędowa załatwiona pozytywnie, co jest chyba najlepszą rekomendacją. Dziękuję i pozdrawiam.
js_loader

Trustpilot