Jak jesteśmy oceniani? Poznaj autentyczne opinie Klientów

Google i Facebook:

5.0
5.0
Zofia Amador Montoya
Zofia Amador Montoya
16:38 16 Oct 20
Profesjonalizm, fachowość,dokładność i szybkość wykonywanych usług.
Krystian Jarosz
Krystian Jarosz
16:59 03 Aug 20
Jestem bardzo zadowolony z tłumaczenia! Bardzo profesjonalne podejście. Tekst techniczny- praca magisterska została przetłumaczona w sposób bardzo staranny. Jeśli chodzi o czas oczekiwania to było to zrobione bardzo sprawnie. Gorąco polecam!
Justyna Lustig
Justyna Lustig
07:15 16 Jun 20
Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia wykonanego przez Biuro tłumaczeń "Super Tłumacz". Nazwa firmy wcale nie jest przypadkowa, bo zapewnia ona naprawdę profesjonalne usługi. Byłam zaskoczona szybkością wykonanego tłumaczenia. Tłumacz skontaktował się ze mną dosłownie po chwili od złożonego zapytania, a gotowe tłumaczenie otrzymałam już następnego dnia. Jest to godna polecenia firma, która oferuje wysokiej jakości usługi w naprawdę korzystnej cenie. Szczerze polecam!
Anna Żuchowska-Bednarz
Anna Żuchowska-Bednarz
14:14 15 Jun 20
Szybka reakcja, profesjonalne tłumaczenie, dobra cena. Serdecznie polecam!
DOMINIK BIEL
DOMINIK BIEL
17:20 07 Jun 20
Bardzo porządna firma chcę aby tłumaczyli ludzie z zagraniczny a nie polscy tłumaczeI tak jest dobrze po prawnie bardzo super drogo jest ale profesjonalne podziwiam tych ludzi
Daniel S.
Daniel S.
09:10 12 May 20
Mialem skomplikowany tekst do przetlumaczenia, dokumenty po powrocie z pracy w Anglii. Biuro Supertlumacz wykonalo zadanie bardzo szybko(praktycznie w jeden dzien). Tlumaczenie bylo perfekcyjne i pomoglo ubiegac sie o zwrot podatku.Polecam i zajrze znowu do tego biura, bo mam jeszcze jedno tlumaczenie do zrobienia.
Piotr Makowski
Piotr Makowski
09:50 05 May 20
Mogę szczerze polecić firmę SUPERTŁUMACZ. Zlecałem tam już drugie tłumaczenie i zostało ono profesjonalnie wykonane, kontakt był bardzo dobry jak również czas realizacji. Po dwóch dniach miałem tłumaczenie w pdf na poczcie e-mail, a po trzech lub czterech oryginały dotarły listem poleconym.
Michal Kaminski
Michal Kaminski
12:33 24 Apr 20
Tłumaczenie zostało przygotowane solidnie i szybko. Na każdym etapie (zamówienia, zapłaty, tłumaczenia, odbioru) wszystko było jasne i proste.
Kamila Śnieżek
Kamila Śnieżek
08:39 24 Apr 20
Jestem bardzo zadowolona z wykonanego tłumaczenia CV. Zamówienie otrzymałam we wskazanym terminie pomimo tego, iż wyznaczyłam naprawdę krótki i inne firmy nie były w stanie zaproponować konkurencyjnego terminu. Obsługa klienta i upewnianie się czy klient jest zadowolony z realizacji na bardzo wysokim poziomie. Polecam!
Natalia Drozdowska
Natalia Drozdowska
16:02 23 Apr 20
Firma godna polecenia. Tłumaczenie wykonane profesjonalnie i przed terminem. Szybki i miły kontakt. Gorąco polecam
DOMINIK Dominik
DOMINIK Dominik
13:14 13 Apr 20
troszkie za drogo 130 zł za jedna strone tekstu
tłumaczenia moga byc dobre super
Aleksandra Szymborska
Aleksandra Szymborska
21:37 08 Mar 20
Jestem bardzo zadowolona z tłumaczenia! Szybka realizacja, super jakość tłumaczenia, no i przemili pracownicy! 🙂 Na pewno zgłoszę się do tej firmy z kolejnymi tłumaczeniami! Dziękuję!
adamatusz
adamatusz
12:07 05 Mar 20
Bardzo rzetelnie i sprawnie. Szybkie, dokładne tłumaczenie. Gorąco polecam.
Marcin K
Marcin K
12:46 04 Mar 20
Czas był dla mnie najważniejszy dlatego zdecydowałem się powierzyć pracę na dokumentem ""Supertłumacz" - zlecenie wysłałem popołudniu 15-16. i już następnego dnia pismo było gotowe.Bravo dla Was ! Dziękuje
Agnieszka Błaszczyk
Agnieszka Błaszczyk
05:42 04 Mar 20
Zdecydowanie na plus jest bezpłatna wycena tłumaczenia, która przychodzi w bardzo krótkim czasie. Pozytywnie zaskoczył mnie czas realizacji usługi - nie spodziewałam się, że będzie tak szybko. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam.
Dariusz N
Dariusz N
05:15 04 Mar 20
Serdecznie polecam. Wszystko da się załatwić mailowo, bez wychodzenia z domu. Odpowiedź z ich strony jest niemal natychmiastowa, stawki bardzo przystępne i dokument przetłumaczony miałem już następnego dnia z samego rana 🙂
Arkadiusz Debicki
Arkadiusz Debicki
18:55 03 Mar 20
Dziękuje za profesjonalną obsługę . Tłumaczenie zostało wykonane profesjonalnie i uzgodnionym terminie .
Lidia Bobrowska
Lidia Bobrowska
16:33 03 Mar 20
tłumaczenie bardzo profesjonalnie i szybko wykonane, przyjemny i łatwy kontakt z pracownikami, bardzo pomocni, nie boją się masy pytań 🙂
Sylwia Babula
Sylwia Babula
18:28 02 Mar 20
Świetni tłumacze. Wysłałam umowę do przetłumaczenia w piątek późnym popołudniem (4 strony język prawniczy) i została mi ona przetłumaczona na poniedziałek rano! Po dokonanym tłumaczeniu miałam jeszcze kilka dodatkowych pytań które zostały mi wyjaśnione w ciągu kilku minut. Samo tłumaczenie umowy prawnej rewelacyjne. Z pewnością skorzystam jeszcze nie raz.
Paulina Stawarz
Paulina Stawarz
14:46 25 Feb 20
Tłumaczenie zostało wykonane perfekcyjnie i przede wszystkim w błyskawicznym tempie. Świetny kontakt z samym biurem, szybkie odpowiedzi na zadane pytania.
Ewgen B
Ewgen B
21:45 18 Feb 20
Profesjonalne biuro tłumaczeń. Bardzo szybka wycena, punktualność realizacji tłumaczenia, konkurencyjna cena. Fachowe tłumaczenie tekstów specjalistycznych (w moim przypadku tłumaczenie medyczne z rosyjskiego). Zdecydowanie polecam.
Olga Viviana Nauthiz Szynkaruk
Olga Viviana Nauthiz Szynkaruk
20:27 18 Feb 20
Rzetelna i zaufana firma. Korzystam z ich usług zawsze, gdy potrzebuję tłumaczeń uwierzytelnionych. Niewątpliwą zaletą jest darmowa wycena: informacja zwrotna zostaje przekazana bardzo szybko, podobnie, jak samo wykonanie tłumaczenia.
Jacek Bereziewicz
Jacek Bereziewicz
19:27 13 Feb 20
Usługa została wykonana zgodnie z założeniami w ogłoszeniu. Polecam.
Kinga Piwowarczyk
Kinga Piwowarczyk
09:38 13 Feb 20
Jak najbardziej polecam skorzystanie z Supertłumacz - profesjonalna i jednocześnie ekspresowa obsługa, dokument przetłumaczony poprawnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!
Tomasz Kosior
Tomasz Kosior
08:40 13 Feb 20
Bardzo polecam! 🙂 Błyskawiczna wycena. Szybki termin realizacji. Wszystko sprawnie i zdalnie. Rewelacja.
Marta Kedzierska
Marta Kedzierska
10:38 12 Feb 20
Tłumaczenie profesjonalne, bardzo dobra komunikacja mailową, tłumaczenie otrzymałam bardzo szybko, oryginał został przesłany pocztą. Serdecznie polecam.
Gosia Tsanikas
Gosia Tsanikas
09:07 12 Feb 20
Tlumaczenie zostalo wykonane fachowo i dokladnie. Bardzo dobry kontakt mailowy i krotki czas realizacji tlumaczenia. Polecam!
Patryk Łukaszewski
Patryk Łukaszewski
23:11 11 Feb 20
Szybko i sprawnie, miła obsługa, a tłumaczenie bezbłędne. Dodatkowo zostały użyte zostały rozbudowane formy gramatyczne i wyszukane słownictwo. Pełen profesjonalizm.
Emcia X
Emcia X
09:57 11 Feb 20
Szybko, dokładnie i skrupulatnie wykonane tłumaczenie. Bardzo dobry kontakt mailowy, szybka wiadomość zwrotna, atrakcyjna cena i pełen profesjonalizm. Polecam!
Sobiesław Szybkowski
Sobiesław Szybkowski
14:12 10 Feb 20
Profesjonalne, sprawnie i szybko wykonane tłumaczenie bardzo specjalistycznego tekstu. Gorąco polecam!!!
Volodymyr Kozinchuk
Volodymyr Kozinchuk
13:26 06 Feb 20
I'm fully satisfied with translation service. Will recommend it to my colleagues if needed. Service provided fast and according to promised period. Thank you.
Sylwia
Sylwia
22:25 03 Jan 20
Szybka realizacja, wysoka jakość tłumaczeń oraz miła obsługa. Jednym słowem POLECAM!
Paweł
Paweł
22:29 22 Sep 19
Duży wybór języków, tłumaczenie wykonane profesjonalnie i w podanym terminie. Polecam!!!
DOMINIK BIEL
DOMINIK BIEL
07:45 09 Sep 19
bardzo dobre tłumaczenia 46 zł za cały tekst drogo ale super polecam bardzo
Anna
Anna
14:58 01 Sep 19
Współpraca z superumacz to pewne zaufanie i pełny profesjonalism, które sa tak ważne we współpracy on-line.Bardzo precyzyjny kosztorys z atrakcyjncena ( najtańszy jaki znalazłam on- line) . Polecam !!!!
Melania Chotyńska
Melania Chotyńska
20:00 08 Feb 19
Szybkość odpowiedzi, fachowość, ciekawe teksty na stronie.
Janina Bajuk
Janina Bajuk
20:37 04 May 18
Ja również polecam . Szybka usługa bez wychodzenia z domu 🙂
Michał Cylwik
Michał Cylwik
16:18 21 Mar 18
Szybko, konkretnie i fachowo. Polecam w 100% Michał Cylwik #LuxuryProducts
Opinie 1

Trustpilot