Tłumaczenia chorwackie:
žgodne ž zamówieniem, đokładne ćo đo akčentu

Tłumaczenia chorwackiebiuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Gwarantujemy jakość naszych tłumaczeń z języka chorwackiego i na język chorwacki. Posiadamy ponad 12 letnie doświadczenie. Pomogliśmy przeszło 35 000 firm, instytucji i osobom prywatnym!

Tłumaczenie chorwackie, jak to działa? Wysyłasz do nas tekst np. tłumaczenia audiowizualne języka chorwackiego. Otrzymujesz wycenę do akceptacji. Wszystko trwa ok. 30 minut! Na końcu otrzymujesz super tłumaczenie z chorwackiego na polski lub tłumaczenie z polskiego na chorwacki. Dlaczego działa to tak dobrze? Bo jest zaprojektowane pod Ciebie, a usługa tworzona przez Superludzi od Supertłumaczeń.

Szukasz chorwackiego tłumacza? "Da, naravno!". Super tłumacz chorwackiego Ci pomoże

Język chorwacki jest skuteczny w Chorwacji. Przydaje się w Bośni i Hercegowinie i w Czarnogórze. Do tego, pozwala być lepiej zrozumianym w Serbii. Śmiało można rzec, że jest dobrym kompanem na Bałkanach. “Bok” to słowo, które warto poznać, aby powiedzieć cześć po chorwacku na powitanie i pożegnanie. Z kolei “hvala” to “dziękuję”. Zaś “Živjeli!” to na zdrowie po chorwacku. Słownik chorwacko polski i słownik polsko chorwacki Ci to podpowie, a tłumacz polski-chorwacki potwierdzi w 100%.

Interesuje Cię tylko najlepszy tłumacz chorwacki-polski? “Da, naravno!” (tak, oczywiście!”), Supertłumacz to najlepszy wybór w podróż do i z Chorwacji. Historia języka chorwackiego pokazuje nam, że pochodzi on z z grupy zachodniej języków południowosłowiańskich należąca do języków słowiańskich. Pierwsze źródła o nim mówiące pochodzą z IX wieku. Zapisuje się go alfabetem łacińskim, z czego 3 są dwuznakami. To także język urzędowy w Chorwacji, jeden z języków urzędowych w Bośni i Hercegowinie oraz Unii Europejskiej.

Tłumacz języka chorwackiego wie, że współcześnie na poziomie politycznym hrvatski jezik budzi kontrowersje o odrębność względem serbskiego. Nie zdziw się jeśli zobaczysz rozmowę dotyczącą języka serbsko-chorwackiego. Ale to dyskusja dla znawców języka serbskiego i chorwackiego. Chorwat powie “oprosti”, z kolei Serb “izvini”, a Supertłumacz dopowie Ci, że słowo to oznacza “przepraszam”. Na szczęście nie musisz się tym martwić. Warto jednak, abyś miał ogląd na sytuację i wiedział, że diabeł tkwi w szczegółach.

Czy tłumaczenia języka chorwackiego na polski są trudne? Choć “da” i “ne”, “Nema na čemu” (“nie ma za co”) czy “Zovem se…” (“nazywam się”) nie powinny przysporzyć większych trudności w odszyfrowaniu Polce i Polakowi, ale czym innym jest wymiana i zrozumienie podstawowych grzecznościowych wyrażeń czy nawet próba porozumienia się z mieszkańcami Chorwacji na wakacjach, a czym innym tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne lub tłumaczenia przysięgłe, które mają realny wpływ na dobrostan Twojego życia osobistego i zawodowego.

Podejmij Superdecyzję. Tłumaczenie wykonuje się raz, dlatego powinno być doskonałe od początku. Powierz je nam i ciesz się supertekstem. Super tlumacz polsko chorwacki to najlepszy wybór.

Chorwackie łamańce językowe

 • Cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče.
 • Na vrh brda vrba mrda.
 • Učvršćivajući učvršćivač.

Zastanawiasz jak to wymówić albo co to znaczy?

Dobry tłumacz języka chorwackiego zna nie tylko słowa — zna też kraj, a często i ludzi. Jeśli np. w tekście ktoś nawiąże do znanych wydarzeń, piosenki czy postaci z telewizji, dobry tłumacz od razu wie, o co chodzi.

Nie tłumaczy słów, tylko sens.

Język chorwacki - Tłumaczenia z języka chorwackiego i na język chorwacki. Słownik chorwacko polski to nie człowiek, a już na pewno nie Supertłumacz

Nie trzeba być tłumaczem z chorwackiego czy wybitym znawcą Chorwacji, aby móc rzec, że Republika Hrvatska to jeden z najpiękniejszych krajów na Starym Kontynencie, a nawet na świecie! Jest tu jedyny w swoim rodzaju, pełen czaru i urody Dubrownik. Split zachwyca swym urokiem. Park Narodowy Krk fascynuje, a z kolei Park Narodowy Jezior Plitwickich to bodaj najpopularniejsza atrakcja kraju. Trogir przypomina widok z pocztówki. Wybrzeże Adriatyku koi zmysły. Zapach lawendy umila dzień. A rakija sprawia, że posiłek przy stole ma w sobie coś z magii.

Chorwacki tłumacz musi umieć patrzeć i widzieć. Efekt Supertłumacza polega na tym, że potrafi przefiltrować wszystko to, co wie i zawrzeć w tłumaczeniu z lub na chorwacki. Potrafi ukazać prawdziwą Chorwację, wejrzeć w umysły Chorwatów, stosownie przedstawić najbardziej delikatne i zawiłe sprawy kulturowe czy historyczne. Jeśli więc język chorwacki tłumacz, to tylko dobry specjalista, który zna się na swoim rzemiośle.

Supertłumacz wie, że efekt pełnej naturalności, dokładności, trafności i stosowności jest ważny w kontekście tłumaczenia techniczne chorwacki, tłumaczenia zwykłe czy także w przypadku tłumacz przysięgły języka chorwackiego. Możemy oferować tłumaczenia w wersji super, ponieważ nasz super tłumacz polski-chorwacki działa na perfekt.

Profesjonalne tłumaczenia z języka chorwackiego i na język chorwacki. Kako se nalazi Supertłumacza?

Czy wiesz czym różni się super chorwacki przekład od pracy amatora? Tym, że w tym pierwszym przypadku usługi tłumaczeniowe wykonuje dobry specjalista, który udźwignie ciężar najtrudniejszych wyzwań, a w drugim laik mogący spowodować różne problemy; od małych błędów po coś o katastrofalnych skutkach.

Chorwacki ma zwrot: “kako se nalazi”, oznacza “jak znaleźć”. My pytamy “jak znaleźć” Supertłumacza? Już go znalazłeś! Wystarczy podjąć superdecyzję! Sprawa jest prosta. Tłumaczenie ustne i pisemne musi być super. Tylko wtedy będziesz właściwie zrozumiany i dojdziesz tam, gdzie chcesz, osiągniesz sukces i będziesz mógł wygrzewać się w promieniach słońcach na plaży Zlatni Rat. Jest na to jeden doskonały sposób. Jaki? Biuro tłumaczeń Supertłumacz i nasi specjaliści.

Tłumacz języka chorwackiego musi myśleć w dwóch językach. Czuć znaczenia i niuanse zarówno po polsku jak i chorwacku.

Wycena tłumaczenia na język chorwacki. 30 minut, tylko tyle dzieli Cię od super usługi i wejścia w świat Gry o tron

Jak działa usługa Supertłumacza z chorwackiego i z polskiego na chorwacki? Wycena w 30 minut. Tłumaczenie co do przecinka, termin co do godziny. Każdy Supertłumacz to mistrz języka (a nawet dwóch) i mistrz organizacji. Czas to nie tylko pieniądz, czas to jakość. Dlatego możesz trzymać nas za słowo.

Oferujemy:

 • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
 • tłumaczenia prawne i prawnicze,
 • tłumaczenia CV i listów motywacyjnych,
 • tłumaczenia przysięgłe,
 • tłumaczenia audiowizualne języka chorwackiego,
 • tłumaczenia techniczne chorwacki,
 • tłumaczenia contentu na strony internetowe,
 • tłumaczenia marketingowe i reklamowe,
 • tłumaczenia naukowe,
 • tłumaczenia z chorwackiego na 42 języki.

Sprawa jest prosta. Tłumaczenia z chorwackiego lub tłumaczenie na chorwacki może przynieść Ci super efekty. Wszystko pod warunkiem, że podejmiesz superdecyzję i zatrudnisz Supertłumacza. To ktoś, z kim możesz dojść daleko, osiągnąć sukces i na końcu cieszyć się chwilą zwycięstwa. Niezależnie od branży, w której działasz gwarantujemy poprawność stylistyczną, zachowanie żargonu branżowego, dobre ceny, a także atrakcyjne terminy. Z Supertłumaczem dokładność i super jakość zawsze idą w parze. Podejmuj już teraz superdecyzję i ciesz się supertłumaczeniem

Vidimo se– Do zobaczenia!

Najpopularniejsze imiona chorwackie

 • Luka
 • David
 • Ivan
 • Mia
 • Sara
 • Lucija
 • Ema
 • Jakov

Przynajmniej tutaj z tłumaczeniem języka chorwackiego nie ma problemu. Wiele imion ma swoje polskie odpowiedniki, chociażby dzięki wspólnemu chrześcijańskiemu czy łacińskiemu dziedzictwu Europy. Są też imiona, które występują wyłącznie na Chorwacji, np. Neven, Zoran, Draga czy Vlasta.

Położenie w właściwie w centrum Europy sprzyja turystyce i rozwojowi kraju. Port w Splicie przyciąga ruch z całego świata, Rijeka ma znaną w branży stocznię oraz jest ważnym punktem tranzytowym np. dla Austrii i Węgier.

Chorwacja to kraj spotkań, odpoczynku i handlu. Jest piękna, pełna słońca i dobra do wszystkiego. No i ten język!

Jeśli chciałbyś odkryć ze swoją firmą południe Europy, na Chorwacji znajdziesz dobrych klientów i kontrahentów, z którymi na pewno dojdziesz do porozumienia.

Supertłumacz.pl pomoże Ci się z nimi dogadać.

Tłumaczenia języka chorwackiego FAQ

Prześlij nam tekst. Do 30 minut wyślemy Ci wyliczoną całkowitą cenę tłumaczenia chorwackiego. Wycena jest przejrzysta i bez ukrytych kosztów.

Razem z wyceną otrzymasz także termin, w jakim możemy wykonać tłumaczenie chorwackiego. W ofercie mamy także ekspresową usługę tłumaczenia, ale za jakość i krótszy termin realizacji trzeba będzie zapłacić więcej.

Tak, możesz nam powierzyć dokumenty wymagające uwierzytelnienia. Nasi Supertłumacze wykonują tłumaczenia przysięgłe języka chorwackiego. Obsługujemy warianty tłumaczenia z chorwackiego na polski, tłumaczenia z polskiego na chorwacki, a także tłumaczenia z chorwackiego na 42 języki świata.

Tak. Tłumaczenia wykonują u nas native speakerzy, tłumacze po studiach lingwistycznych, specjaliści, którzy pracowali w Chorwacji, a także tłumacze we współpracy z ekspertami.

Anna Skowronek
Anna Skowronek
15:11 29 Apr 21
Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura tłumaczeń. Zareagowano bardzo szybko na mojego maila-wysłany późnym popołudniem tekst już drugiego dnia rano był przetłumaczony. Profesjonalna i miła obsługa oraz bardzo dobra jakość. Polecam!
fezoj rentnil
fezoj rentnil
17:52 25 Mar 21
Bardzo profesjonalne podejście , kontakt z klientem natychmiastowy. Co do jakości tłumaczenia w skali do 10 daje 10plus.Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam ich usługi.
Karolina
Karolina
11:28 25 Mar 21
100% satysfakcji, bardzo szybki kontakt. Polecam.
Яна Михайлик
Яна Михайлик
11:06 25 Mar 21
Jestem pod wrażeniem!Jeszcze nigdy nie miałam na tyle kwalifikowanej , szybkiej i miłej obsługi.A ceną, jestem przyjemnie zdziwiona , ponieważ większość biur oferowała cenę o 2 razy większą niż zapłaciłam za tłumaczenie w SUPERTŁUMACZ.Naprawdę jesteście warte polecenia!Z przyjemnością skorzystam jeszcze z Państwa usług.
Sebastian Badurski
Sebastian Badurski
10:34 25 Mar 21
Po zamówionym tłumaczeniu i opłacaniu należności, okres oczekiwania na realizację był dokładnie taki jak w umowie. Bezproblemowa usługa i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Polecam
Julia Piotrowska
Julia Piotrowska
01:05 02 Mar 21
Tłumaczenie bardzo szybko wykonane i rzetelne. Pełen profesjonalizm. Potrzebowałam tłumaczenia dokumentu na poziomie akademickim i się nie zawiodłam. Szczerze polecam!
Krzys Krzys
Krzys Krzys
18:41 20 Jan 21
Bardzo polecam szybko i dokładnie Na pewno skorzystam jeśli zajdzie więcej potrzeba.
Przewodnik Praski
Przewodnik Praski
15:45 20 Jan 21
REWELACJA!!! Gorąco polecam, profesjonalizm, szybko i taniej niż u konkurencji! Jako bonus świetne Panie w biurze- P. Małgorzata i P. Izabela!
Dariusz Kosierkiewicz
Dariusz Kosierkiewicz
07:47 06 Dec 20
Bardzo sprawnie , dziękuję
Aleksandra Szałek
Aleksandra Szałek
13:54 03 Dec 20
Gorąco polecam to biuro tłumaczeniowe. Bardzo sprawny kontakt, miła obsługa i szybki czas realizacji. Pełen profesjonalizm 🙂
Tłumaczenia chorwacki 1

Tłumaczenia

Tłumaczenia chorwacki 2

Zapraszamy / dobrodošli!

Artykuły na temat tłumaczeń

Hebrajski bez tajemnic Artykuły na temat tłumaczeń

Hebrajski bez tajemnic

2 listopada 2020

Hebrajski jest starożytnym i unikalnym językiem. Przywrócenie jego formy mówionej było czymś niesamowitym, a

poliglota musi sie stale ksztalcic Artykuły na temat tłumaczeń

Ci poligloci wywrócą twój świat do góry nogami

28 października 2020

Nie każdy z nas ma zdolności do nauki języków obcych, nie każdy ma też

rynek tlumaczen w usa Artykuły na temat tłumaczeń

Rynek usług językowych i tłumaczeń w Stanach Zjednoczonych

16 października 2020

Raport „Observatorio Reports” przygotowany przez Cervantes Institute Harvard University w 2017 roku wskazuje, że