Tłumaczenie chorwacki - profesjonalne tłumaczenia z chorwackiego i na chorwacki

Tłumaczenia chorwackie – biuro tłumaczeń SuperTłumacz®. Gwarantujemy jakość naszych tłumaczeń z języka chorwackiego i na język chorwacki. Mamy ponad 12-letnie doświadczenie. Pomogliśmy przeszło 35 tysiącom firm, instytucji, a także osobom prywatnym!

Tłumaczenie chorwackie, jak to działa? Wysyłasz do nas tekst np. tłumaczenia audiowizualne języka chorwackiego. Przesyłamy Ci wycenę do akceptacji. Wszystko trwa ok. 30 minut! Na końcu otrzymujesz supertłumaczenie z chorwackiego na polski lub tłumaczenie z polskiego na chorwacki. Dlaczego działa to tak dobrze? Bo jest zaprojektowane pod Ciebie, a usługa tworzona przez superludzi od supertłumaczeń.

Czym jest supertłumaczenie?

kalendarz.png

Tłumaczenia wykonywane przez zespół zawodowych tłumaczy. Nasze biuro tłumaczeń istnieje od 2008 roku.

online.png

Nowoczesna usługa, którą zamówisz z firmy lub domu. Proces zamawiania odbywa się online.

translation.png

Tłumaczenia z wielu branż i dziedzin na 42 języki świata.

30-minut-1.png

Błyskawiczna wycena - koszt zlecenia otrzymujesz do 30 minut od przesłania zapytania.

iso-1.png

Certyfikat ISO 9001:2015 - tłumaczymy przestrzegając najwyższych standardów.

five-stars.png

5.0. na Google - doceniają nas klienci.

Dlaczego warto skorzystać z tłumaczeń z i na język chorwacki, które znajdziecie w naszej ofercie?

Język chorwacki jest skuteczny w Chorwacji. Przydaje się w Bośni i Hercegowinie i w Czarnogórze. Do tego, pozwala być lepiej zrozumianym w Serbii. Mówiąc śmiało, jest dobrym kompanem na Bałkanach. „Bok” to słowo, które warto poznać, aby powiedzieć „cześć” po chorwacku na powitanie i pożegnanie. Z kolei „hvala” to „dziękuję”. Zaś „Živjeli!” to „na zdrowie”Słownik chorwacko-polski i słownik polsko-chorwacki Ci to podpowie, a tłumacz polski-chorwacki potwierdzi w 100%.

Interesuje Cię tylko najlepszy tłumacz chorwacko-polski? „Da, naravno!” („tak, oczywiście!”), Supertłumacz to najlepszy wybór w podróż do i z Chorwacji.

Historia języka chorwackiego pokazuje nam, że pochodzi on z grupy zachodniej języków południowosłowiańskich należących do języków słowiańskich. Pierwsze źródła o nim mówiące datowane są na IX wiek. Zapisuje się go alfabetem łacińskim. To język urzędowy w Chorwacji, jeden z języków urzędowych w Bośni i Hercegowinie oraz Unii Europejskiej. W języku chorwackim masz okazję dostać więcej zleceń, sprzedać więcej produktów czy po prostu dotrzeć do większej liczby osób, na których Ci zależy.

Tłumacz języka chorwackiego wie, że współcześnie na poziomie politycznym hrvatski jezik budzi kontrowersje o odrębność względem serbskiego. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz rozmowę dotyczącą języka serbsko-chorwackiego. To dyskusja dla znawców języka serbskiego i chorwackiego. Chorwat powie „oprosti”, z kolei Serb „izvini”, a supertłumacz dopowie Ci, że słowo to oznacza „przepraszam”. Na szczęście nie musisz się tym martwić. Warto jednak, abyś miał ogląd na sytuację i wiedział, że diabeł tkwi w szczegółach. Niuanse są istotne w przekładzie dokumentów biznesowych, technicznych, marketingowych, a także w prozie i poezji.

Czy tłumaczenia języka chorwackiego na polski są trudne? Choć „da” i „ne”, „nema na čemu” („nie ma za co”) czy „zovem se…” („nazywam się”) nie powinny przysporzyć większych trudności w odszyfrowaniu Polce i Polakowi, ale czym innym jest wymiana i zrozumienie podstawowych grzecznościowych wyrażeń czy nawet próba porozumienia się z mieszkańcami Chorwacji na wakacjach, a czym innym tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne lub tłumaczenia przysięgłe języka chorwackiego, które mają realny wpływ na dobrostan Twojego życia osobistego i zawodowego.

Podejmij superdecyzję. Tłumaczenie wykonuje się raz, dlatego powinno być doskonałe od początku. Powierz je nam i ciesz się supertekstem. Supertlumacz polsko-chorwacki to najlepszy wybór.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Tłumaczymy język chorwacki na superpoziomie – jakość jest tym, na czym budujemy nasze tłumaczenia.
 • Oferujemy przekłady z i na 42 języki świata. Pomożemy Ci w przetłumaczeniu tekstu z i na angielski, niemiecki, włoski czy gruziński.
 • Chorwacki jest językiem, w którym specjalizują się nasi tłumacze – znają wszystkie jego tajemnice, są wrażliwi na najdrobniejsze niuanse skryte między słowami, swobodnie poruszają się w przestrzeni słownictwa charakterystycznego dla Twojej branży.
 • Mamy ekspertów, którzy dbają nie tylko o poziom językowy, ale i merytoryczny każdej treści.
 • Znamy miejscowych i lokalną kulturę – z supertłumaczami zawsze będziesz taktowny, do tego zyskasz sympatię i szacunek.
 • Chwalą nas klienci – opinie firm i osób prywatnych, które skorzystały z naszych usług, mówią same za siebie.
Tłumaczenia chorwacki 3
To Ci zapewniamy:
 • sieć supertłumaczy chorwackiego – masz dostęp do specjalistów z różnych branż i dziedzin,
 • superjakość – tak klienci określają poziom wykonanych przez nas tłumaczeń,
 • sprawna realizacja zleceń – działamy sprawnie,
 • ceny na każdą kieszeń,
 • gwarancja poufności danych.

Cennik tłumaczeń języka chorwackiego

rodzaj tłumaczeniacena nettocena bruttojednostka rozliczeniowa
cena tłumaczenia z języka polskiego na język chorwacki79 zł97,17 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia z języka chorwackiego na język polski79 zł97,17 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka polskiego na język chorwacki110,60 zł136,04 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena tłumaczenia przysięgłego z języka chorwackiego na język polski110,60 zł136,04 zł1 strona = 1125 znaków ze spacjami
cena proofreadingu tłumaczenia chorwackiego55,30 zł68,02 zł1 strona = 1600 znaków ze spacjami

1. Na wycenę przesłanych nam dokumentów czekasz maksymalnie 30 minut.

2. Klientów fizycznych prosimy o przedpłatę. W zależności od Twoich preferencji możesz skorzystać z płatności online lub wykonać tradycyjny przelew bankowy.

Tłumaczenia pisemne zwykłe i tłumaczenia uwierzytelnione chorwacko-polskie i polsko-chorwackie potrzebne są Ci w firmie, pracy lub szkole? Zależy Ci na współpracy z biurem tłumaczeń chorwackiego, które dba o jakość każdego wykonanego przekładu? Korzystając z naszej usługi otrzymujesz gwarancję superjakości tłumaczeń z chorwackiego na polski i z języka polskiego na chorwacki.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Tak działa nasze supertłumaczenie chorwackiego

1.png

Kontakt z naszym biurem tłumaczeń.

2.png

Prośba o wycenę dokumentów lub tekstów.

3.png

Analiza przesłanych materiałów.

4.png

Indywidualna propozycja współpracy.

5.png

Poszukiwania tłumacza, który będzie tym właściwym fachowcem.

6.png

Przekład z lub na język chorwacki.

To możemy dla Ciebie zrobić:

Tłumaczenia chorwacki 4

Przetłumaczymy tekst specjalistyczny

Szukasz tłumaczeń naukowych, medycznych, prawniczych lub innych tekstów specjalistycznych? W naszym biurze tłumaczeń zajmują się nimi specjaliści!

Tłumaczenia chorwacki 5

Korekta języka tłumaczenia

Dzięki naszym usługom, tekst może być znacznie łatwiejszy w odbiorze. Oferujemy korektę pod względem stylistycznym i składniowym.

Tłumaczenia chorwacki 6

Tłumaczenie tekstów zwykłych

Przetłumaczenie listu motywacyjnego, CV czy życiorysu nie stanowi dla nas żadnej bariery. Zaprezentuj pracodawcy profesjonalne pismo.

Tłumaczenia chorwacki 7

Tłumaczenie uwierzytelnione (przysięgłe)

Powierz nam dokumenty wymagające troski najlepszych tłumaczy – zleć nam tłumaczenia przysięgłe.

Tłumaczenie, które potrzebujesz wykonać wpłynie na Twoją przyszłość? Wyślij nam teksty.

Rekomendują nas

Tłumaczymy sens, a nie tylko słowa

Dobre tłumaczenie to więcej niż zmiana wyrazów. Oddaje zarówno znaczenie tekstu jak i jego intencje.

Jakość udokumentowana

Tłumaczenia chorwacki 8

Tłumaczenia języka chorwackiego FAQ

Prześlij nam tekst. Do 30 minut wyślemy Ci wyliczoną całkowitą cenę tłumaczenia chorwackiego. Wycena jest przejrzysta i bez ukrytych kosztów. 

Razem z wyceną otrzymasz także termin, w jakim możemy wykonać tłumaczenie chorwackiego. W ofercie mamy także ekspresową usługę tłumaczenia, ale za jakość i krótszy termin realizacji trzeba będzie zapłacić więcej. 

Tak, możesz nam powierzyć dokumenty wymagające uwierzytelnienia. Nasi Supertłumacze wykonują tłumaczenia przysięgłe języka chorwackiego. Obsługujemy warianty tłumaczenia z chorwackiego na polski, tłumaczenia z polskiego na chorwacki, a także tłumaczenia z chorwackiego na 42 języki świata.
Przez taką małą analogię chcemy Ci wskazać na coś ważnego. Wybór. 

Tlumaczenie z angielskiego czy tłumaczenie na język angielski to cele, które możesz zrealizować; sprawy, które możesz załatwić czy marzenia, które możesz zrealizować. Możesz, ale może Ci się nie udać, albo ktoś brzydko powiedziawszy spartaczy Ci przekład.

Przetłumaczyć tekst niby da radę każdy, kto włada angielskim. Ale czy „posługiwanie się” językiem obcym, a tłumaczenie po angielsku to, to samo…? Nie stawiaj znaku równości pomiędzy tymi dwiema kwestiami.

Poważne zlecenia, tłumaczenie dokumentów mających znaczenie dla Ciebie czy każde tłumaczenie, które ma i może realnie wspomóc Cię w dojściu do celu, zrealizowaniu planu, osiągnięciu sukcesu – oddaj w ręce angielskiego tłumacza.

U nas to nie translator przekłada, a żywy człowiek, w dodatku najlepszy ekspert w Twojej branży. Czasem to native speaker z wykształceniem i wiedzą w danym temacie trudniący się tłumaczeniem, czasem zawodowy tłumacz wyspecjalizowany w konkretnej dziedzinie.

Potrzebujesz tłumaczenia? Chcesz wysokiej jakości tłumaczenia? Oferujemy tłumaczenia tworzone pod Twoje potrzeby! Supertłumacz się po angielsku.

Tak. Tłumaczenia wykonują u nas native speakerzy, tłumacze po studiach lingwistycznych, specjaliści, którzy pracowali w Chorwacji, a także tłumacze we współpracy z ekspertami. 

Niektóre z naszych specjalizacji:

tlumaczenia-cv.png

Tłumaczenia CV

Korzystając z naszego doświadczenia i wiedzy wspieramy każdą osobę, która postanawia pracować poza granicami ojczyzny. Wykonujemy między innymi tłumaczenia CV, listów motywacyjnych, portfolio.

tlumaczenia-dla-firm-1.png

Tłumaczenia dla firm

Wspieramy przedsiębiorców w realizowaniu działań w Chorwacji oraz tych nakierowanych na współpracę z partnerami biznesowymi z tego kraju.

tlumaczenia-stron-internetowych-1.png

Tłumaczenia stron internetowych

Mamy specjalistów, którzy nie tylko znają się na tłumaczeniu, ale i doskonale rozumieją środowisko Internetu. Z ich pomocą Twoja strona www, sklep internetowy czy blog autorski ma szansę zaistnieć w świadomości mieszkańców Chorwacji.

tlumaczenia-prawnicze.png

Tłumaczenia prawnicze

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe z dziedziny prawa. Obsługujemy różne branże i mamy doświadczenie w przekładaniu wielu rodzajów dokumentów.

tlumaczenia-medyczne.png

Tłumaczenia medyczne

Pomagamy pacjentom, lekarzom, naukowcom i wszystkim osobom związanym z sektorem zdrowia we wzajemnym zrozumieniu się.

tlumaczenia-techniczne.png

Tłumaczenia techniczne

Dbamy o to, abyś i w Polsce, i w Chorwacji był postrzegany jako fachowiec.

tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe

Tłumaczenia biznesowe odnoszą się do przekładów umów, prezentacji oraz wszelkich dokumentacji związanych z biznesem. Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia dla każdego biznesu, tworząc spójne i zrozumiałe przekłady.

tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia tekstów naukowych

Od lat pomagamy w zrozumieniu formuł matematycznych oraz specjalistycznych terminów tłumacząc treści naukowe. Dbamy o każdy szczegół tekstu, aby w języku docelowym stał się jasny, spójny i kompletny.

tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Umożliwiamy legalizację samochodów i ułatwiamy rejestrację pojazdów na terenie naszego kraju. Współpracujemy z zespołem doświadczonych tłumaczy, którzy na przekładach dokumentacji samochodowej znają się jak nikt inny.

tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenia dokumentów motocyklowych

Tłumaczenie dokumentów związanych z motocyklami ma istotne znaczenie dla naszych Klientów. Przekładamy wszelkie dokumenty związane z motocyklami na wybrany język docelowy.

tłumaczenia budowlane

Tłumaczenia budowlane

Profesjonalne tłumaczenie jest istotne podczas realizacji międzynarodowych projektów budowlanych. Zapewniamy rzetelne i bezbłędne tłumaczenia budowlane na wiele języków, które poprawią globalną komunikację.

tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne

Tłumaczenia chemiczne wymagają nie tylko doskonałej znajomości chorwackiego, ale także wiedzy z zakresu chemii. Zapewniamy wysokiej jakości, rzetelne i bezbłędne przekłady chemiczne dla osób prywatnych i firm.

tłumaczenia instrukcji obsługi

Tłumaczenia instukcji obsługi

Profesjonalne tłumaczenie instrukcji obsługi jest niezwykle ważne dla firm o zasięgu globalnym. Zapewniamy precyzyjny i spójny przekład instrukcji obsługi i wszystkich dokumentów wspierając działania przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Rzetelne tłumaczenia dokumentów z zakresu medycyny, prawa czy finansów są niezwykle istotne. Przekładamy wszelkiego rodzaju dokumenty z różnych dziedzin, zapewniając najwyższy poziom przekładu.

Supertłumaczenia zamówisz wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej, wysyłając e-mail lub bezpośrednio dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.

Zachęcamy do lektury:

Jak działa usługa z chorwackiego i z polskiego na chorwackiWycena w 30 minut. Tłumaczenie co do przecinka, termin co do godziny. Każdy supertłumacz to mistrz języka (a nawet dwóch) i mistrz organizacji. Czas to nie tylko pieniądz, czas to jakość. Dlatego możesz trzymać nas za słowo.

Oferujemy:

 • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne,
 • tłumaczenia prawne i prawnicze,
 • tłumaczenia CV i listów motywacyjnych,
 • tłumaczenia przysięgłe,
 • tłumaczenia audiowizualne języka chorwackiego,
 • tłumaczenia techniczne chorwackiego,
 • tłumaczenia contentu na strony internetowe,
 • tłumaczenia marketingowe i reklamowe,
 • tłumaczenia naukowe,
 • tłumaczenia z chorwackiego na 42 języki.

Sprawa jest prosta. Tłumaczenia z chorwackiego lub tłumaczenie na chorwacki może przynieść Ci superefekty. Wszystko pod warunkiem, że podejmiesz dobrą decyzję i zatrudnisz supertłumacza. To ktoś, z kim możesz dojść daleko, osiągnąć sukces i na końcu cieszyć się chwilą zwycięstwa. Niezależnie od dziedziny, w której działasz, gwarantujemy poprawność stylistyczną, zachowanie żargonu branżowego, dobre ceny, a także atrakcyjne terminy. Z supertłumaczem dokładność i superjakość zawsze idą w parze. Podejmuj już teraz decyzję, którą potem uznasz za super!

Vidimo se– Do zobaczenia!

Ile kosztuje tłumaczenie na chorwacki lub z języka chorwackiego? To jedno z pytań, które najczęściej słyszy nasz konsultant. Tłumacz polsko-chorwacki ma różne zlecenia. Nie ma odpowiedzi uniwersalnej, którą moglibyśmy udzielić każdemu klientowi.

Tłumaczenia dotyczą materiałów z dziedziny medycyny, ale i prawa, techniki, marketingu czy literatury. Mogą być to przekłady zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Tłumacz chorwacko-polski pracuje także z wieloma rodzajami tekstów – wśród nich są np. dokumenty medyczne, umowy przygotowane przez prawników, publikacje i badania naukowe, treści reklamowe, książki.

Supertłumacze są specjalistami, którzy znają Twoją branżę, swobodnie posługują się terminologią danej dziedziny, a do tego wiedzą, w jaki sposób osiągnąć określony odbiór treści u odbiorcy docelowego. Przede wszystkim to osoby, które znają Chorwatów i potrafią „poruszać się” po Chorwacji. To właśnie za to płacisz.

Cena tłumaczeń to suma wielu czynników. Sprawdź, co się na nią składa!

 • Para języków. Nie zawsze Twoja potrzeba dotyczy pary językowej: chorwacki i polski. Być może właśnie dziś szukasz tłumacza online chorwackiego, który pracuje z norweskim, węgierskim czy japońskim. Miej świadomość, że im trudniej o specjalistę obsługującego potrzebne Ci języki, tym zwykle rosną ceny za tłumaczenie.
 • Tłumacz języka chorwackiego przekłada teksty z wielu branż (na przykład prawo, medycyna, marketing, IT i informatyka, przemysł ciężki, nauki ścisłe, literatura). Tłumaczenie, które nie wymaga znajomości specjalistycznej terminologii i wiedzy z danej dziedziny, kosztuje mniej, niż te, które narzuca wymóg bycia ekspertem.
 • Czas potrzebny na realizację zlecenia. Tłumaczenie polsko-chorwackie czy tłumaczenie chorwacko-polskie to zarówno strona instrukcji napisanej przez managera i skierowana do pracowników, jak i dwieście stron wyników badań laboratoryjnych. W obu przypadkach mamy do czynienia z treściami, z którymi pracuje tłumacz, ale które różnią się czasem potrzebnym na zrealizowanie tłumaczenia. Liczba stron czy ilość znaków ze spacjami jest składową ceny.
 • Dodatkowe usługi. Nasz tłumacz polsko-chorwacki online może wykonać przekład w trybie ekspresowym. Klienci chętnie też korzystają np. z proofreadingu czy lokalizacji.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi i wycenimy Twoje zlecenie.

Nie trzeba być tłumaczem z chorwackiego czy wybitym znawcą Chorwacji, aby móc rzec, że Republika Hrvatska to jeden z najpiękniejszych krajów na Starym Kontynencie, a nawet na świecie! Jest tu jedyny w swoim rodzaju, pełen czaru i urody Dubrownik. Split zachwyca swym urokiem. Park Narodowy Krk fascynuje, a z kolei Park Narodowy Jezior Plitwickich to bodaj najpopularniejsza atrakcja kraju. Trogir przypomina widok z pocztówki. Wybrzeże Adriatyku koi zmysły. Zapach lawendy umila dzień. A rakija sprawia, że posiłek przy stole ma w sobie coś z magii.

Chorwacki tłumacz musi umieć patrzeć i widzieć. Efekt supertłumacza polega na tym, że potrafi przefiltrować wszystko to, co wie i zawrzeć w tłumaczeniu z lub na chorwacki. Umie ukazać prawdziwą Chorwację, wejrzeć w umysły Chorwatów, stosownie przedstawić najbardziej delikatne i zawiłe sprawy kulturowe czy historyczne. Jeśli więc język chorwacki i tłumacz, to tylko dobry specjalista, który zna się na swoim rzemiośle.

Supertłumacz wie, że efekt pełnej naturalności, dokładności, trafności i stosowności jest ważny w kontekście tłumaczenia technicznego chorwackiego, tłumaczenia zwykłego czy także w przypadku tłumaczenia przysięgłego języka chorwackiego. Możemy oferować tłumaczenia w wersji super, ponieważ nasz supertłumacz polski-chorwacki działa na perfekt.

Czy wiesz, czym różni się chorwacki przekład na superpoziomie od pracy amatora? Tym, że w tym pierwszym przypadku usługi tłumaczeniowe wykonuje dobry specjalista, który udźwignie ciężar najtrudniejszych wyzwań, a w drugim laik mogący spowodować różne problemy; od małych błędów po coś o katastrofalnych skutkach.

Tłumacz języka chorwackiego musi myśleć w dwóch językach. Czuć znaczenia i niuanse zarówno po polsku, jak i chorwacku. Tylko wówczas otrzymasz to, co nazywamy profesjonalnym przekładem.

Chorwacki ma zwrot: „kako se nalazi”, oznacza „jak znaleźć”. My pytamy „jak znaleźć” supertłumacza? Już go znalazłeś! Wystarczy podjąć dobrą decyzję! Sprawa jest prosta. Tłumaczenie ustne i pisemne musi być super. Tylko wtedy będziesz właściwie zrozumiany i dojdziesz tam, gdzie chcesz, osiągniesz sukces i będziesz mógł wygrzewać się w promieniach słońcach na plaży Zlatni Rat. Jest na to jeden doskonały sposób. Jaki? Biuro tłumaczeń SuperTłumacz® i nasi specjaliści.

 • Cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče.
 • Na vrh brda vrba mrda.
 • Učvršćivajući učvršćivač.

Zastanawiasz jak to wymówić albo co to znaczy?

Dobry tłumacz języka chorwackiego zna nie tylko słowa — zna też kraj, a często i ludzi. Jeśli np. w tekście ktoś nawiąże do znanych wydarzeń, piosenki czy postaci z telewizji, dobry tłumacz od razu wie, o co chodzi.

Nie tłumaczy słów, tylko sens.

 • Luka
 • David
 • Ivan
 • Mia
 • Sara
 • Lucija
 • Ema
 • Jakov

Przynajmniej tutaj z tłumaczeniem języka chorwackiego nie ma problemu. Wiele imion ma swoje polskie odpowiedniki, chociażby dzięki wspólnemu chrześcijańskiemu czy łacińskiemu dziedzictwu Europy. Są też imiona, które występują wyłącznie na Chorwacji, np. Neven, Zoran, Draga czy Vlasta.

Położenie właściwie w centrum Europy sprzyja turystyce i rozwojowi kraju. Port w Splicie przyciąga ruch z całego świata, Rijeka ma znaną w branży stocznię oraz jest ważnym punktem tranzytowym np. dla Austrii i Węgier.

Chorwacja to kraj spotkań, odpoczynku i handlu. Jest piękna, pełna słońca i dobra do wszystkiego. No i ten język!

Jeśli chciałbyś odkryć ze swoją firmą południe Europy, na Chorwacji znajdziesz dobrych klientów i kontrahentów, z którymi na pewno dojdziesz do porozumienia.

SuperTłumacz® pomoże Ci się z nimi dogadać!

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Oksford - najlepszy uniwersytet na świecie 1 Ciekawostki

Oksford – najlepszy uniwersytet na świecie

13 czerwca 2024

University of Oxford, znany również jako Oksford, to jedna z tych uczelni, która jest

Dialekty języka niemieckiego 2 Dla początkujących tłumaczy

Dialekty języka niemieckiego

12 czerwca 2024

Republika Federalna Niemiec – jeden kraj, jeden język? Republika Federalna Niemiec, postrzegana często jako

przesądy w różnych krajach Ciekawostki

13 superstitions from different countries of the world

10 stycznia 2023