flaga-chorwacjaJęzyk chorwacki jest używany przez około 7 milionów ludzi, przede wszystkim w Chorwacji i emigrantów z tego kraju. Przed wiekami język ten zapisywany był nie tylko alfabetem łacińskim, ale także głagolicą i odmianą cyrylicy. Dziś używa się w nim 30 liter.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Nasze biuro tłumaczeń zajmuje się tłumaczeniem (także uwierzytelnionym) większości rodzajów dokumentów. Oto ich zakres tematyczny:

  • Tłumaczenia techniczne (instrukcje obsługi, specyfikacje)
  • Tłumaczenia tekstów finansowych i firmowych
  • Tłumaczenia prawnicze
  • Tłumaczenie dokumentów medycznych
  • Dokumenty metrykalne (akty małżeństwa, poświadczenia obywatelstwa, akty urodzenia)

Jeśli poszukujesz tłumaczenia dokumentu, który nie pasuje do żadnej z tych kategorii, napisz do nas – pomożemy Ci rozwiązać problem.

Zamów tłumaczenie i oszczędzaj czas

W biznesie liczy się przede wszystkim czas. Zdajemy sobie z tego sprawę i przykładamy wiele uwagi do czasu realizacji zleceń. Tłumaczenia naszego biura są zawsze na czas, dzięki czemu nie będziesz miał problemu z rozwojem biznesu lub rozwiązaniem ważnych spraw osobistych, do których potrzebne są przetłumaczone dokumenty.

Nasi tłumacze języka chorwackiego

Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami językami chorwackiego. Utrzymujemy bardzo wysoki poziom, jeśli chodzi o jakość tłumaczeń, a osoby, które tłumaczą teksty specjalistyczne, są zwykle związane z daną dziedziną.

Tłumacze, z którymi współpracujemy, cały czas rozszerzają wiedzę i poznają kulturę Chorwacji. Dzięki temu otrzymujesz tłumaczenie, które w pełni odpowiada Twoim wymaganiom.

Już teraz skorzystaj z naszego formularza bezpłatnej wyceny i prześlij dokumenty, które chcesz przetłumaczyć.

Szybkie tłumaczenia

Dla szczególnie wymagających klientów oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji zleceń. Procedury w naszym biurze pozwalają na skrócenie czasu potrzebnego na tłumaczenie, bez utraty jego jakości.

Zapewniamy bezpieczeństwo

W branży działamy już od 6 lat, swoją opieką otoczyliśmy już kilkaset firm. Zabezpieczamy Twoje pliki i dane przed trafieniem w niepowołane ręce – mają dostęp do nich jedynie osoby, które podpisały oświadczenie o zachowaniu tajemnicy służbowej.

Rzetelna realizacja zleceń

Współpracujemy z najlepszymi, zawodowymi tłumaczami z całego świata i wszystkie tłumaczenia sprawdzamy we wnikliwy sposób. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenie będzie miało odpowiednio wysoką jakość.

Przyjemne rozliczenia

Robimy wszystko, by zamawianie i opłacanie zleceń było jeszcze prostsze. Jeśli nie chcesz, nie musisz płacić przelewem – oferujemy wiele innych opcji. Firmy nie muszą płacić od razu – wolimy faktury z terminem płatności 14 dni.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!