Tłumaczenia ukraiński

ukraina-flagaPolska prowadzi intensywną wymianę handlową z Ukrainą, a osoby z tego kraju często wybierają nasza ojczyznę, jako miejsce do studiowania. Językiem ukraińskim posługuje się 47 milionów osób. Jeśli Ty także poszukujesz tłumaczeń z języka ukraińskiego, zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura!

Zajmujemy się tłumaczeniami

Współpracujemy z native speakerami języka ukraińskiego, dzięki czemu oferujemy teksty wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb odbiorców. Tłumaczenia specjalistyczne są wykonywane przez osoby, które mają doświadczenie w danej dziedzinie.

Już teraz zamów bezpłatną wycenę – w ciągu około pół godziny otrzymasz informacje o kwocie i optymalnym terminie realizacji. Wycena nie jest zobowiązująca. By uzgodnić szczegóły współpracy, zadzwoń do nas lub napisz e-mail.

Tłumaczenia medyczne języka ukraińskiego – teksty tłumaczone są wyłącznie przez specjalistów czyli tłumaczy posiadających wykształcenie medyczne, farmaceutyczne.

Od lat współpracujemy z polskim środowiskiem tłumaczy medycznych języka ukraińskiego – każde tłumaczenie to indywidualna praca i zaangażowanie tłumacza medycznego języka ukraińskiego.

Nasi tłumacze medyczni są świadomi swoich umiejętności, posiadają wieloletnie doświadczenie, są rzetelni i skrupulatni.

Tłumaczenia medyczne to m.in.

- tłumaczenia farmaceutyczne np. ulotki leków
- tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia wypisów szpitalnych, historii choroby
- tłumaczenia dokumentów rejestracyjnych leków
- tłumaczenia naukowych artykułów medycznych
- tłumaczenia dokumentacji związanej z dopuszczeniem leku do obrotu itp.
Dobre tłumaczenie techniczne musi posługiwać się stylem technicznym, który musi charakteryzować język techniczny.

Tutaj nie wystarczy tłumaczyć „słowo w słowo”, bardzo ważna jest identyfikacja nadawcy i adresata wiadomości. Znajomość konwencji językowej jaką musi komunikować się tekst to zadanie priorytetowe dla każdego tłumacza technicznego języka ukraińskiego – dlatego nasze tłumaczenia techniczne wykonują WYŁĄCZNIE tłumacze techniczni, członkowie Naczelnej Organizacji Technicznej.

Wnikliwa specyfikacja tekstu, pozwala nam tworzyć efektywny tekst na docelowym rynku. Doświadczeni tłumacze dbają także o graficzny układ tekstu, aby był identyczny jak ten oryginalny.

Tłumaczymy m.in.
- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia DTR
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia instrukcji BHP
- tłumaczenia technicznych artykułów naukowych
- tłumaczenia dokumentacji maszyn, certyfikatów
Tłumaczenie prawne to specyficzny akt komunikacyjny zarówno na poziomie merytorycznym jak i interpretacyjnym.

Tekstów prawnych nie mogą tłumaczyć laicy – teksty prawne muszą być tłumaczone, przez osoby posiadająca wiedzę prawniczą – dlatego nasze tłumaczenia prawne języka ukraińskiego wykonywane są wyłącznie przez osoby, które poza lingwistycznym wykształceniem posiadają także wiedzę z zakresu szeregu dziedzin prawa, administracji.

Warto powierzyć swoje interesy prawne profesjonalistom. Współpracujemy z prawnikami, kancelariami prawnymi, urzędami, instytucjami .

Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe języka ukraińskiego.

- tłumaczenia umów cywilnoprawnych np. umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowy spółki, umowy najmu, umowy dzierżawy itp.
- tłumaczenia decyzji, pozwoleń i innych dokumentów z zakresu prawa administracyjnego
- tłumaczenia dokumentacji sądowej, pozwów, wniosków
- tłumaczeniaumów z zakresu prawa pracy
- tłumaczenia literatury i czasopism prawnych
- tłumaczenia komentarzy, aktów prawnych itp.
Dobrze przetłumaczona strona, jest najlepszą wizytówką firmy na zagranicznych rynkach, to także tańsza, a skuteczniejsza forma reklamy.

Oferujemy Państwu kompleksowe tłumaczenie języka ukraińskiego/na język ukraiński stron www – to także tłumaczeniowa opieka nad stroną, tłumaczenie całości lub części serwisów internetowych, tłumaczenie korespondencji wewnętrznej firmy.

Charakter tłumaczenia strony www zależy od umieszczonych na jej łamach tekstów. Mogą to być teksty specjalistyczne – które wymagają pracy tłumacza specjalisty np. tłumacz technicznego, medycznego, prawnego itp.

Na stronie mogą być także teksty standardowe czyli marketingowe – które tłumaczone są przez osoby, które poza odpowiednim wykształceniem posiadają także artystyczne wyczucie tekstu.

Tłumaczenia stron www z języka ukraińskiego/na język ukraiński to także najlepsza lokalizacja i identyfikacja marki na docelowych rynkach.
Zachęcamy do przetłumaczenia swojego życiorysu na język ukraiński/z języka ukraińskiego. Tylko profesjonalnie przetłumaczony dokument aplikacyjny jest w stanie godnie reprezentować osobę ubiegającą się o pracę.

Tłumaczenia życiorysów oraz pozostałych dokumentów aplikacyjnych wykonywane są wyłącznie przez specjalnie dobranego tłumacza, posiadającego doświadczenie w zakresie tłumaczenia szeregu życiorysów i innych dokumentów potrzebnych do uzyskania pracy.

Tłumaczymy także:

- tłumaczenia listów motywacyjnych
- tłumaczenia listów polecających
- tłumaczenia dyplomów, certyfikatów, świadectw

Badania dowodzą, że dobrze przetłumaczony życiorys to dwukrotnie większa szansa na lepszą pracę!

Gwarantujemy także krótkie terminy oczekiwania na przetłumaczony tekst – szybkie tłumaczenie języka ukraińskiego nawet w ciągu 24 godzin od zamówienia.
Jeżeli potrzebują Państwo tłumaczenia języka ukraińskiego, które nie zostało wymienione w naszym katalogu specjalizacji na stronie internetowej czy innych folderach informacyjnych – zachęcamy do skontaktowania się z konsultantem – pomożemy, doradzimy, przetłumaczymy tekst.

Dokonujemy tłumaczeń języka ukraińskiego z mało popularnych, niszowych branż – co ważne nie pobieramy dodatkowych opłat za tego typu tłumaczenia.

Mogą mieć Państwo pewność, że tłumaczenie wykonane jest zawsze przez indywidualnie dobranego tłumacza specjalistę do tekstu.

Tłumaczymy z języka ukraińskiego/na język ukraiński także:

- tłumaczenia z zakresu dziedzin ekonomicznych, finansowych, biznesowych
- tłumaczenia literackie, marketingowe, promocyjne, reklamowe
- tłumaczenia IT
- tłumaczenia z zakresu dziedzin motoryzacyjnych np. dokumentacje rejestracyjne pojazdów,
- tłumaczenia dokumentacji samochodowej
- tłumaczenia publikacji naukowych z wielu dziedzin
- tłumaczenia z zakresu branży budowlanej, dokumentacja przetargowa itp.

Szybka realizacja

Masz dość czekania na swoje tłumaczenie? Skorzystaj z usług naszego biura – zawsze dotrzymujemy terminów i oferujemy najkrótszy czas wykonania Twojego zlecenia. Dzięki temu czas tłumaczeń przestanie Cię ograniczać.

Pewność

Dzięki naszym usługom masz pewność, że tłumaczenie będzie wykonane w poprawny sposób i będziesz mógł je od razu opublikować. Współpracujemy jedynie z najlepszymi tłumaczami z Polski i innych krajów.

Rzetelność

Nasze biuro istnieje fizycznie, a potwierdzeniem naszej jakości jest certyfikat Rzetelna Firma i tysiące zadowolonych klientów, którzy korzystali z naszych usług. Mamy wiele lat doświadczenia w branży i oferujemy znakomite tłumaczenia.

Przystępność

Szukasz biura tłumaczeń, które oferuje przystępne warunki współpracy i oferuje specjalną ofertę dla firm? Skorzystaj z naszej oferty – nie zawiedziesz się. Oferujemy korzystne warunki i stały kontakt przez e-mail.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!