Tłumaczenia niderlandzki

niderlandzki-flagaJęzyk niderlandzki jest nazywany także językiem holenderskim i potocznie – flamandzkim.

Posługuje się nim około 23 miliony osób, a po wejściu Polski do Unii Europejskiej nasze biuro nawiązało współpracę z wieloma firmami i osobami prywatnymi, szukającymi tłumaczeń z tego języka i na ten język.

Często realizujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych.

Zobacz, co dla Ciebie oferujemy:

  • Tłumaczymy dokumenty specjalistyczne i wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione

  • Możesz skorzystać z szybkiej, darmowej wyceny

  • Dokumenty są tłumaczone przez doświadczonych tłumaczy (współpracujemy z native speakerami).

  • Tekst jest sformatowany tak, jak w dokumencie oryginalnym

Dzięki współpracy z naszym biurem pozbędziesz się problemów z przetłumaczeniem dokumentów w języku niderlandzkim. Pomożemy Ci także rozwinąć biznes i podbić rynek holenderski, dzięki tłumaczeniom stron internetowych i tekstów marketingowych.

To najlepszy moment, żeby zamówić u nas wycenę tłumaczenia. W tym celu skorzystaj z formularza – trwa to zaledwie chwilę.

Oferujemy tłumaczenia techniczne języka niderlandzkiego – profesjonalnie, terminowo, najwyższa jakość.

Teksty technicznie tłumaczone są przez tłumaczy-techników, posiadających zarówno wykształcenie technicznie jak i filologiczne.

Tłumacze języka niderlandzkiego są członkami wielu organizacji i stowarzyszeń branżowych np. Naczelna Organizacja Techniczna.

Wyłącznie systematyczne poszerzanie wiedzy technicznej, uczestnictwo w kursach i szkoleniach jest gwarantem bogatej warstwy merytorycznej tłumaczenia technicznego języka niderlandzkiego.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, urzędów, instytucji jak i osób prywatnych.

Nasze tłumaczenia techniczne to m.in.

- tłumaczenia instrukcji obsługi
- tłumaczenia instrukcji BHP
- tłumaczenia DTR
- tłumaczenia specyfikacji technicznych
- tłumaczenia kart charakterystyk i wiele innych
Tłumaczenia medyczne języka niderlandzkiego – optymalne pod względem ceny jak i szybkości wykonywania zlecenia.

Tylko doświadczeni tłumacze medyczni są w stanie tłumaczyć bezbłędnie, z zachowaniem zasady precyzyjności – dlatego w naszej ekipie tłumaczy są przede wszystkim specjaliści medyczni, producenci leków, tłumacze-lekarze, farmaceuci, którzy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie wykonywania tłumaczeń tekstów medycznych.

Nie dzielimy trybów tłumaczeń języka niderlandzkiego na zwykłe i szybkie – mogą mieć Państwo pewność, że nasza praca prezentuje zawsze taki sam poziom – z korzyścią dla klientów.

Tłumaczymy m.in.

- tłumaczenia wypisów szpitalnych
- tłumaczenia zaświadczeń, świadectw medycznych
- tłumaczenia dokumentacji rejestracyjnej leków
- tłumaczenia dokumentacji badań klinicznych
- tłumaczenia instrukcji obsługi sprzętu medycznego i laboratoryjnego
Tylko u nas bogata oferta tłumaczeń tekstów prawnych języka niderlandzkiego – zarówno zwykłe jak i przysięgłe.

Oferujemy wyłącznie zaangażowanie i pracę tłumaczy prawnych, którzy posiadają wieloletnią praktykę w zakresie tłumaczenia tekstu prawnego.

Tłumaczenia prawne języka niderlandzkiego to precyzja, jakość, terminowość i dostosowywanie tekstu do realiów prawa holenderskiego.

Tekst prawny to specyficzny akt komunikacyjny, tylko tłumacze posiadający wiedzę prawną są w stanie rozwikłać wszelkie zagadki interpretacyjne i kruczki prawne.

Nasze tłumaczenia prawne to m.in.

- tłumaczenia umów cywilnoprawnych
- tłumaczenia umów innych niż cywilne
- tłumaczenia dokumentacji sądowej
- tłumaczenia orzeczeń, wyroków, komentarzy
- tłumaczenia dokumentów firm, spółek i wiele innych
Dobre przetłumaczona strona www na język niderlandzki to element skutecznego marketingu internetowego. Rozwój polsko-holenderskiej współpracy to szansa na zaistnienie Państwa firmy na rynkach krajów Beneluxu – dlatego proponujemy profesjonalne i ekspresowe tłumaczenia stron www z języka niderlandzkiego/na język niderlandzki.

Nowy klient – który jest największą korzyścią przetłumaczonej strony www to większe zyski, aktywizowanie nowych rynków zbytu, a także identyfikacja i lokalizacja nowych produktów i marek na holenderskich rynkach.

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości tłumaczenie strony www – ekspresowo, profesjonalnie za pomocą prostych kanałów dystrybucji – łatwe i szybkie zamówienie. Zapraszamy do wysyłania tekstów do darmowej i niezobowiązującej wyceny!

Starannie i indywidualnie dobrani tłumacze- specjaliści branży IT, którzy tłumaczą Państwa strony internetowe na język niderlandzki to największa tajemnica wspólnego sukcesu.
Dostarczając dokumenty aplikacyjne w tym życiorys pracodawcy w jego rodzimym języku zwiększamy swoje szanse otrzymania pracy nawet dwukrotnie – dlatego proponujemy Państwu ekspresowe, najwyższej jakości tłumaczenie języka niderlandzkiego życiorysów.

Warto tłumaczyć dokumenty aplikacyjne i życiorysy – to wyraz znajomości reguł rynku biznesowego i rynku pracy.

Tłumaczenia życiorysów języka niderlandzkiego wykonywane są przez tłumaczy posiadających odpowiednią praktykę w zakresie pracy z tekstem dokumentu aplikacyjnego.

Dobrze przetłumaczony tekst życiorysu to solidny fundament Państwa kariery zawodowej.

Poza tłumaczeniami życiorysów języka niderlandzkiego, oferujemy Państwu także:

- tłumaczenie referencji, listów polecających
- tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
- tłumaczenia listów motywacyjnych
Bezskutecznie poszukują Państwo mało popularnego tłumaczenia języka niderlandzkiego albo tłumaczenia z branż, które nie zostały wymienione na naszych stronach internetowych?

Zapraszamy do kontaktu! Tłumaczymy niemal wszystkie teksty języka niderlandzkiego, ponieważ współpracujemy z ponad 1000 tłumaczy z Polski i Europy – to oni poszerzają naszą ofertę lingwistyczną.

Tłumaczenia z niszowych branż, wykonywane są na takich samych zasadach jak te popularniejsze – nie płacą Państwo dodatkowo za przetłumaczony, niszowy tekst.

Tłumaczymy m.in. tłumaczenia z zakresu finansów i bankowości (np. raporty sprzedażowe, rachunki, faktury)

1. tłumaczenia wszelkich dokumentów budowlanych, motoryzacyjnych, przetargowych itp.
2. tłumaczenia umów innych niż cywilne
3. tłumaczenia literackie, reklamowe, marketingowe
4. tłumaczenia z zakresu ekonomii (np. analizy, sprawozdania, zaświadczenia)
5. tłumaczenia branży IT

Sposób na szybkie tłumaczenia

Oferujemy bardzo krótkie terminy realizacji tłumaczeń. Dzięki temu nie musisz się martwić, że opóźnione tłumaczenie doprowadzi do jakiś problemów. Zawsze wywiązujemy się z terminów, oferujemy także tłumaczenia w trybie ekspresowym.

Z nami masz pewność

Działamy już od ponad 6 lat, dzięki czemu posiadamy duże doświadczenie i wypracowane procedury zachowania jakości. Posiadamy stacjonarne biuro w Warszawie. Dbamy o poufność wszystkich plików.

Rzetelna usługa

Dzięki nam masz pewność, że Twoje tłumaczenie będzie wykonane przez doświadczonego tłumacza, który doskonale zna dany temat. Jest to możliwe dzięki temu, że współpracujemy z wieloma osobami z całego świata.

Elastyczne warunki

O cenie za swoje zlecenie dowiadujesz się już podczas wyceny – jest ona niezmienna. Oferujemy bardzo dokładne rozliczanie stron (do jednej dziesiątej) i korzystne warunki płatności, a także stały kontakt.

Darmowa wycena tłumaczenia do 30 minut!